Şimdi Ara

Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.701
Cevap
43
Favori
136.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osmanli ilk memlüğü annexleyeceksin sonra karakoyunlu zaten teknolojide geri kalacak.Bir batı bir doğu seferi yapacaksın batıda koalisyon oluşur yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanDokmetas

Osmanlı oynuyorum ama başta kolay geliyor büyüyünce Avusturya, polonya, memlük derken tüm dünya güçlerini karşımda buluyorum. Manpower dibe iniyor.
    Hiçbirinde sıkıntım yok manpower sıkıntısı çekiyorum ne tavsiye edersiniz ? Bir de ilk oyunuma göre genişleme iyi mi  Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU]

5 seviye askeri teknolojin oldugu zaman saldırabilirsin memlüğe. Gürcistanın daha üstüne gitmene gerek yok hem gelişmişliği düşük topraklarin hem de kırım üzerinden fazla para kazanamazsın asıl ticari kazancın halep bölgesi olucak

• Yeni oyuncuyum nasıl sizce?
     Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU]
  • Oyun bana çok karışık geldi bu tür oyun fazla oynamadım. EU III'den mi başlamalıyım biraz geliştirmek için yoksa IV mi tavsiye edersiniz=
  • Bane93 kullanıcısına yanıt
    Youtube da Eu4 rehber videoları var onları izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sc Violet

Yeni oyuncuyum nasıl sizce?

Irak vassalın mı

•  Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU]

Gece gece prusya oynamak esti. Hedef gelene geçene sw atmak. Din savaşı bitti şuanda protestan imparator benim. Bohemya pu. Nitra-Novgorod-Swizerland-Ansbach vassal. Fransa dost

• Resme tıklayınca aklıma ilk bu geldi. trabzonla savaşta, büyük ihtimalle ırakın yanında girmiş ama dost mu vassal mı. Vassalsa yeni başlayan için iyi, orta asyadansa hindistan ve arabistan üzerine gidilmesini tavsiye ederim, gerçi rusyaya önlem almayı da unutmamak lazım
    ...
    Ek olarak ticarette iki tüccarla tranfer yapıp başkentten toplamak daha iyi olu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 13 Temmuz 2017; 8:6:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik bir sorum var arkadaşlar.
    Oyunu çok kötü bir bilgisayarda oynuyordum launcher'dan sonraki yükleme süresi falan çok uzundu içinde de kasıyordu yani kaldırmıyordu.

Başka bir bilgisayardan denedim oyun içinde kasmamasına rağmen yükleme sürelerinin de diğer pc'den çok daha iyi ve kabul edilebilir olmasına rağmen 'saved game'den oynadığım oyunlardan birini seçince onun haritasını yüklerken neredeyse 1dk bekliyor.Ölü bilgisayarda bile 10-12 sn'di bu süre.Bunun sebebi ne olabilir ?

İkiside hdd oradan fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Youtube da Eu4 rehber videoları var onları izle.

Önerebileceğiniz var mı rica etsem? Çok karışık anlatıyor çoğu.
  • Bane93 kullanıcısına yanıt
    Youtube'da "gambell eu4 rehber" yazarak arat, detaylı rehberleri var.

Giriş rehberi bu diğer rehberleri de izlemeni tavsiye ederim.

• Çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persom

quote:

Yeni oyuncuyum nasıl sizce?

Irak vassalın mı

Yok hocam degil. 30 saatim var henuz.

• Arkadaşlar bir sorum olacak, oyunda custom nation özelliğini kullanamıyorum. Özel millet oluşturma oyun kurucunuz tarafından devre dışı bırakıldı diyor. Singleplayer'da ve Extended Timeline modu kullanarak oynuyorum. Çözümü nedir?
  •  Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU]

65 saatim var amerikadaki baybarslandler benim koloniler nasıl olmuş sizce?

• quote:

Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU] Europa Universalis IV (2013) [ANA KONU]

65 saatim var amerikadaki baybarslandler benim koloniler nasıl olmuş sizce?

Resme ilk baktığında Fransa'yı gördüm tebrik edecektim, sonra İskandinavya'ymışsınız onu farkettim

Şaka şaka gayet güzel.

• Fransa ai gibi değil de normal oyuncu gibi oynamış.
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Sc Violet kullanıcısına yanıt
    Fransa oyuncu olabilir zaten.Spain,Scandinavia dışında Otto veya Fransa oyuncudur orda.
  • Otto fransa ben ispanya ve rusya oyuncu.

• David Rockefeller kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olacak yok mu bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.