Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EUROnun haline baak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> EUROnun haline baak!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3151 Mesaj
    euro kan kaybetmeye başladı bile.hafta içi 1,834,000lerde dolaşan euro şu an itibariyle 1,763,000lira.londra kaynaklı bir yabancı satısı gelir merak etmeyin.
    neyse euro kur bilgisi ile ilgili kaynakwww.omveri.net
    benim yazdıgım mesajla ilgili yorum yapan arkadaşa da şöyle söyleyeyim benimde aram bayag iyidir borsayla.
    |
    |
  • Binbaşı
    1508 Mesaj
    ben 1 ay önce 3660 aldım 545 milyona arkadaş aldı 600 milyona şimdi
    |
    |
  • Teğmen
    243 Mesaj
    o kdr dengesizki dolar dusmeden once aldımız seylerdede kazık yedim psikolojisi wardi.şimdide kardayım.. işimiz zor.
    |
    |
  • Yarbay
    4193 Mesaj
    bu ne lan onune gelen icine tukurmush bu memleketin hoooop yawash.... icinde biz yasiyorus... nereye tukuruyosun ya
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    Piyasamızda o kadar sıg ki para polikasındaki parasal araçlarımızın işleyişi merkez bankası vs. yetersiz kalıyor.10 milyon dolar satınca dolar 50 bin lira düşüyor.Millet istediği gibi at kosturuyor malesef.bu durumdan da en kötü bizler etkileniyoruz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Beyler kusura bakmayın da... Dolar zaten gereksiz yere cuuzdu ve bu ucuzluğun yarattığı ithal talebi sebebiyle memleket açık vermekte. Yani cebimize girenden fazlasını harcamaktayız. O sebeple durumu dengeleyecek kura otomatikman uzun vadede oturacağız. Ve korkarım bu kur şimdiki kurun da üstünde. Önümüzdeki 12 ay içerisinde en az 1.700 bin dolar kuruna hazır olun. Artık euro ne olur bilemem.

Dolar zaten ucuzdu ve haketmediğimiz bir ucuzluktaydık. Yoksa telefonlar sadece normal fiyatlarına geliyor arkadaşlar :).
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Sakin olmak lazıııımmmmmm. Heycan yapmamak lazıııııımmm. Biraz beklemek lazımmmmmmm.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    383 Mesaj
    baba suç memlekette değil ekonomiyle ileri geri oynayanlarda.Ben sony-ericsson t630 alacaktım ki beklemeye karar verdim.
    |
    |
  • Yarbay
    2509 Mesaj
    İçine balgam attımın memleketi bole işte.)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.