Şimdi Ara

EUROnun haline baak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allahim nedir bu yaw 7200 denen kapakli müsvedde .net sitelerinde 1milyarin üstündee, Sony Ericsson T610 565milyon, 6600 indirim olmasina ragmen 800milyon ki eger 1.550de fln kalsa 670 milyon olcakti we pek çok insanin alabilecegi seviyeye gelecekti ama nerdee??? Adamlar indirim yapmsa bi de noolurdu??

• Tr de ucuza mal almak haram olmuş, firmalar indirse döviz bindirir...
  • abi içine tüküreyim bu memleketin [wand][stmd][stop][angry][jwdwn][}:)][dry][dont]
  • infinite sakin ol. sonuçta burada çoğumuz biliyoruz ki bu sıralarda telefon almak kazık olur. yaz tatili sonuna doğru hem euro azalmış olur, hem de yeni gelenlerin etkisiyle firma indirimi olur
  • Yaz tatili sonu da çok yakindi di mi?? 4 ay war. Bense 1 aya kdr almayi düsünüordum
  • arkadaşlar merak etmeyin döviz kurunda gevşemeler olacaktır.hareketin ne kadar manipülatif olduğu mbnin 15-20 milyon dolarlık satımı ile 30-40 bin düşmesi sonucu görebilirsiniz.yaz başlarken turizm bu yıl her zamankindende hızlı geçecekken piyasada bu kadar arz olacakken 1550lerden dolar almak bana hiç cazip gelmiyor.önümüzdeki hafta içinde 1600 seviyelerini tespit edebilir ama bu çıkış yabancılar için adeta 1centten borsaya girmek içinde fırsat olacaktır.telefon içinde beklemeye devam.
  • bende içine tüküriyim bu memleketin...
  • bu MB'nin kar etmesi lazimmis. devletin acigi kapanacakmis. dolar'in euro'nun fazla dusmesini engelliyoruz diye alabildigi kadar aldilar. simdi bir sunni gundem ile kriz havasi yaparak ellerindeki dolarlari satmanin yollarina bakiyorlar. yani 1300'den aldilar 1ay sonra 1530'dan sattilar. iyi kar
  • Eee artik düsürsünler o zmn..
  • düşürün şu allahın cezası dolar ve euro'yu..

onların yüzünden bişi alamıyorum....
  • çok haklısınız dostlarım ya çinde bile 7250i 150$ abi türkiyeye gel şu fiyatlara bak ya milletin zaten alım gücü düşük böyle giderse firmalar kendileri zarar eder
  • evet karakule.bendenizde canpolat
  • millet içine tükermeyin yazıktır yaff? unutmayın kötünün kötüsü de vardır Ugandalı fln da doğmuş olabilirdin ne blim kenyalı fln da olabilirdin o zaman telefon dolar kur borsa değil nasıl açlığını gidereceğini düşünürdün.
  • +1 heretic
  • Halimize Şükretmek Lazım :)))
  • En İyi Zaman Yazın Ortalarına Doğru Almak Olur
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Heretic</i>
    <br />millet içine tükermeyin yazıktır yaff? unutmayın kötünün kötüsü de vardır Ugandalı fln da doğmuş olabilirdin ne blim kenyalı fln da olabilirdin o zaman telefon dolar kur borsa değil nasıl açlığını gidereceğini düşünürdün.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

haklısın kötünün iyisiyiz.insan ab kapısında olunca beklentileri artıyor haliyle.kapıda kök salacaz gibime geliyor ya neyse...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by pew</i>
    <br />En İyi Zaman Yazın Ortalarına Doğru Almak Olur

+1
  • 5140 bekliyorum [pray]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by corleone</i>
    <br />arkadaşlar merak etmeyin döviz kurunda gevşemeler olacaktır.hareketin ne kadar manipülatif olduğu mbnin 15-20 milyon dolarlık satımı ile 30-40 bin düşmesi sonucu görebilirsiniz.yaz başlarken turizm bu yıl her zamankindende hızlı geçecekken piyasada bu kadar arz olacakken 1550lerden dolar almak bana hiç cazip gelmiyor.önümüzdeki hafta içinde 1600 seviyelerini tespit edebilir ama bu çıkış yabancılar için adeta 1centten borsaya girmek içinde fırsat olacaktır.telefon içinde beklemeye devam.
    hocam ma#351;allah haberlerdeki borsa yorumcular#305; gibisin okurken kendimi bi an borsa haberlerini okuyorum zannettim..:))))))
    [afro][^][^][bandt]
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.