Şimdi Ara

Euroleague 2016-17 Sezonu Ana Konusu (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.234
Cevap
5
Favori
129.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• F grubunda 3 İspanyol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

F grubunda 3 İspanyol

Yesinler işte birbirlerini.
  • Malaga varken gele gele Unics Kazan geldi , taş gibi takım çekiniyorum onlardan...

Ters takımlardan her zaman çekinirim, Pana yerine Siena da gelmedi durumlar zor...
  • Carpraz eşleşmede barcelona gelecek , o yuzden panathinaikos u geçip 1 . olmamız lazım .
  • Son sekiz belli

CSKA
    Efes yada Olym
    Real Madrid
    Siena
    Fener
    Pana
    Barcelona,
    Tel Aviv
  • Fenerbahçe , tüm torbaların olabilecek en kötü takımlarını çekti , Panathinaikos , Kazan , Milano.

Milano ne yaptığı belli olmayan bir takım Fener 2 maçınıda alır. Kazan tehlikeli bir takım deplasmanda Siena'yı yendiler ama kendi evinde Fenerbahçe Ülker favori 3 galibiyet kafadan var , Pana maçlarından kazara bir tanesini aldıkları zaman 4 galibiyetle Top 8'e adını yükseltir.
  • Of of of FB en kötü kurayı çekmiş.Olabilecek en kötü takımlar hepsi kendi torbalarında.

Efes'te en iyi kurayı çekmiş.

FB'nin Pana'yı yenebileceğini zannetmiyorum.Unics maçlarından en az birini de kaybeder.Armani karambol takım maçlar hiç belli olmaz.Gruptaki favorim Pana ve Unics.Ama işler PAna için de o kadar kolay olmayabilir.Unics'İn gelmesi hiç iyi olmadı.Umarım FB bir şekilde bu gruptan çıkar.

CSKA tüm takımları ezip geçeceği için Efes çok şanslı o grupta.Yapması gereken tek şey ikili averajda Olympiakos'un üzerine çıkmak olacak.

H ve F grubunun ilk ikisi de şimdiden belli zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 28 Aralık 2011; 15:35:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Fenerbahçe, Siena, Malaga, Milano
    Cska, Maccabi, Cantu, Galatasaray
    Real Madrid, Pao, Kazan, Bilbao
    Barça, Oly, Efes, Zalgiris

Size yarın olacak kurayı veriyorum, uplatırsınız.

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalist_18

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Fenerbahçe, Siena, Malaga, Milano
    Cska, Maccabi, Cantu, Galatasaray
    Real Madrid, Pao, Kazan, Bilbao
    Barça, Oly, Efes, Zalgiris

Size yarın olacak kurayı veriyorum, uplatırsınız.

up

Geçen sene tutturmuştum halbuki, nereden bilebilirdim 3 İspanyol takımını aynı gruba sokacaklarını.

• cska bu kupanın en büyük favorisi müthiş bir kadroları var
  • fenerbahçe ilk 2'den çıkacaktır bu gruptan. kazan zorlu bi takım onları burada yenip deplasmanda avantajı kaybetmedikten sonrası kolay. gallinari ayrıldıktan sonra milano'nun büyük bir tehdidi kalmadı.

efes bizden daha şanslı. hatta 3.torbadan gidilecek en iyi gruplardan birine gittiler. cska tüm rakiplerin 2 tık önünde. olympiakos'u geçip f8'e kalma yolunda avantajı var efes'in.

biz ise transfere bakar durumdayız. mevcut kadroyla top16'yı aşamayız..
  • Grup olarak Fenerbahçe bizden daha şanslı yüzde 90 ihtimalde çıkarlar ama çapraz grubundan gelcek rakipleri zor. Bizim grubuz Fenerbahçeye göre biraz daha zorlu ama çapraz gruptan gelcek rakiplerimiz her ne kadar güçlüde olsa biraz daha zayıf Fenerkilere göre. Bakalım Top 16 yıl sabırsızlıkla bekliyorum.
  • 3 ve 4 ten kazan,efes ve bilbaonun şansi van sadece, bence daha iyi oynarsa sadece efes çıkar tahminim onun haricinde 1-2 ler çıkar
  • Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama bence milletin aksine ben kötü bir kura çekmediğimizi düşünüyorum.Pana yerine Siena gelseydi diyenler olmuş da Pana 2.turu bile çok takmayan bir takım.Hani zorlarsak 1 maç alırız.Siena ise her zaman takım oyununu yansıtır yere düşene de acımaz.Unics Kazan ise tehlikeli ama pek de istikrarlı olmayıp Terrel Lyday-Domercant'in eline bakıyor.Milano ise çok dağınık bir takım ve dar rotasyonları var.Üstüne bir de Gallinari de gitti.Çapraz eşleşme işin kötü tarafı oldu bence
  • Fener kötü kura çekti bence, ama bi şekilde gruptan çıkarız.Efes te 2. çıkar o gruptan bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

F grubunda 3 İspanyol

Fenerbahce nin grubu kolay 1 cikmaliyiz bu gruptan

transfer sart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 28 Aralık 2011; 20:49:48 >
  • E grubu çok kötü gibi...Ama eğer isimlere değil sahaya bakarsak Efes Olympiakos düşüşteler..Olympiakos 'a pek şans vermem bu grupta..Ama tabi hem Efes hem GS nin aynı grupta olması kötü olmuş.Efes 2-3 adım daha ileride GS ye oranla.
    FB Ülker şanslı kura çekti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Wings

Fener kötü kura çekti bence, ama bi şekilde gruptan çıkarız.Efes te 2. çıkar o gruptan bence.

Fenerbahçe kötü kura çekmedi ama çapraz grubu kötü. Bizim grubumuz biraz daha zor ama çapraz grubumuz Fenerbahçeye göre biraz daha kolay.
  • Şimdi Efes'in grubuna baktığımızda Olimpiakos'u geçip üst tura adlarını yazdıracaklarını düşünüyorum. Efes'in kadrosu GS nin çok çok üzerinde, Tuncay Başkanın kulaklarını çekecepğini düşünüyorum, üzgünüm ama GS 0 galibiyetle Top 16 yı tamamlayabilir...

Fenerbahçe'de ise durum hiç belli değil, grup 1. si de olabilir, 3. de ...Avarel James Gist ve Tuncay Şanlı (Emir Preldziç) in dengesiz basketbolundan herşey beklenir...

Bir maçta adam asist kralı oluyor attığı her üçlük giriyor, başka bir maçta kenardan oyuna topu sokamıyor, son saniyede 1 sayı gerideyken top kaybı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Şimdi Efes'in grubuna baktığımızda Olimpiakos'u geçip üst tura adlarını yazdıracaklarını düşünüyorum. Efes'in kadrosu GS nin çok çok üzerinde, Tuncay Başkanın kulaklarını çekecepğini düşünüyorum, üzgünüm ama GS 0 galibiyetle Top 16 yı tamamlayabilir...

Fenerbahçe'de ise durum hiç belli değil, grup 1. si de olabilir, 3. de ...Avarel James Gist ve Tuncay Şanlı (Emir Preldziç) in dengesiz basketbolundan herşey beklenir...

Bir maçta adam asist kralı oluyor attığı her üçlük giriyor, başka bir maçta kenardan oyuna topu sokamıyor, son saniyede 1 sayı gerideyken top kaybı yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.