Şimdi Ara

Euro truck simulator 2 yi Linux ortamında oynayan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Son olarak iki sorum olacak ;

1. Her formattan sonra aynı oyunu indirmek mi gerekiyor yoksa yedeklemenin bir yolu var mı?
    2. Steam e üye olmaya çalıştım az önce, tüm bilgiler doğru olmasına rağmen eposta ve karakter kısmı yanlış diyor. Sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Steam in yedekleme ozelligi mevcut.Oyunun dosyalarini Steam in kendi client programi uzerinden yedekleyebilirsiniz.
    2-Kullanici adinizda yasakli karakter kullanmis olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

1-Steam in yedekleme ozelligi mevcut.Oyunun dosyalarini Steam in kendi client programi uzerinden yedekleyebilirsiniz.
    2-Kullanici adinizda yasakli karakter kullanmis olabilirsiniz.

Kullanıcı adı değil, karakter dediğim yer robot olmadığımızı ıspatlayacağımız yer..
    Her neyse, yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Biraz da ben araştırayım, yine anlamadığım yer olursa size ve diğer arkadaşa sorarım. Hayırlı akşamlar.

• Euro Truck Simulator 2 tekrar 7.80 liraya düşmüş bu arada Steam'de
  • Seventy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim. Ama şu an işyerindeyim. Acaba kaç gün sürer indirim?

• 4 Ocakmış son gün, bayağı zaman var
    Yanlız hocam geçenlerde steam e üye olayım dedim. Tüm bilgiler doğru olmasına rağmen sürekli yanlış deyip bi türlü üye yapmadı. Neden olabilir?

• Ben şimdi sallama bilgilerle deneyeyim dedim sorun çıkmadan üyelik işlemini hallettim.
    Şifrenizde büyük + küçük harf ve en az bir tane sayı olduğundan,
    İsmin kullanılabilir olduğundan,
    En alttaki Kabul Ediyorum kutucuğunu işaretlediğinizden emin olun. Bi sorun çıkmaması lazım.
    Herşey Tamam ama epostayı bir türlü kabul etmiyor. Geçerli bir adres girin diyor. Çatlıycam artık. Nedendir sence? Yani bikaç adres denedim ama nafile..

• e-posta adresinizi özelden atın ben deneyeyim bari? Kullanılan bi kullanıcı adı girersem nerede hata verdiğine bakarım
    Tamam oldu kardeş. Cm browser hata verdi ama uc browserda oldu. Şimdi satın alma nasıl olacak? Oyun adını arayıp bulunca bilgileri girip satın aldık diyelim, bana şifre mi verecek nasıl olacak?

• Satın alma işlemini bilgisayardan yapın da. Oyunu bulduk, Sepete ekle dedik, sonra sepetten onaylarsınız o oyun olduğunu, klasik internetten alışveriş senaryosu burası, Kart bilgileri, faturanın kesileceği isim, adres falan girdik. Ödeme işlemini tamamladığımızda oyun Steam kütüphanesine geliyor işte. Kod olayı falan yok, Android marketle aynı mantık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seventy -- 22 Aralık 2015; 22:59:20 >
    Şimdi ben bişey indirmeyecek miyim? Setup serial falan? Nasıl oyniycam? Hiçbirşey anlamadım kusura bakma seni de uğraştırıyorum gece gece

• Benim de şu an fazla vaktim yok o yüzden geç cevap verebiliyorum, Steam indirdiğiniz zaman onu satın aldığınız zaman oyun inecek zaten. E Linux'un temel felsefesi araştırmaya sevk etmek, gerisini de uygulamayı kullanıp görün
    eyvallah kardeşim sağolasın. Hayırlı kandiller

Bu arada steam tam olarak burası mı? Yanlış yere üye olmayalım?
    http://store.steampowered.com/

• Doğru adres. Oyunu oradan satın alınca bir de Steam'i bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor, zaten orada download linklerini falan veriyor. Bir daha Steam'i yükleyince o son güncel programını indirip kuruyor, sonra da oyunu indirip kuruyor.

ETS2 geçen yıl 12 liraya mı ne almıştım bir indirim vakti. Bu yılbaşında da İskandinavya paketi falan ucuzlar onu alırım diyorum. Kubuntu üzerinde kullanıyorum, sıkıntı yok. Ayrıca Nvidia Optimus dizüstü üzerinde oynuyorum,
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim sağolasın. Yarın bu işi halledelim inşallah. Takıldığım yer olursa rahatsız ederim bak..!

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Direksiyonla mı oynuyosunuz klavye ile mi? Direksiyonla ise herhangi bi paket yüklemeniz gerekti mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.