Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 VE American Truck Simulator Multiplayer VİDEOLU Kurulum (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
4
Favori
89.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirme için link verir misiniz ets2mp.com'a girmiyor
  • Merhaba beyler
    http://steamcommunity.com/id/alexxist/

Genelde düşük tavan,açık mavi streamline kullanıyorum.
    Buglar düzeltilirse daha bi güzel olacak.
  • L.J kullanıcısına yanıt
    http://www.nuuvem.com.br/produto/1973-euro-truck-simulator-2-gold-edition

ETS2 + DLC paketi 12-13 TL'ye denk geliyor burdan alabilirsiniz.
  • This product is not available for your region diye bir hata verdi. Oradan siz nasıl aldınız?
  • almak isteyenler bana ulaşabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HY Gaming -- 3 Mayıs 2014; 13:25:16 >
  • Bu MP çıkmadı daha demi :( . Bari Hamachi ile oynanıyor mu ? Oynanıyordur da nasıl . Nette bi yer buldum ama indirme için deişik şeyler yaptı indirmedim .
    Bilen varsa bi sölesin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyekta07

Bu MP çıkmadı daha demi :( . Bari Hamachi ile oynanıyor mu ? Oynanıyordur da nasıl . Nette bi yer buldum ama indirme için deişik şeyler yaptı indirmedim .
    Bilen varsa bi sölesin .

Alpha'da şu an. Oynayabilirsin yani. Hamachi ile oynanmıyor, illa ki orjinal gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, gittigidiyorda 22.90 a key satıyolar, o keyi aldık mı online oynayabiliyor muyuz ? Daha uygunu var mı ? 0dan baslıcam yarıdmlarınızı bekliyorm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gonullu

quote:

Orijinalden alıntı: fbyekta07

Bu MP çıkmadı daha demi :( . Bari Hamachi ile oynanıyor mu ? Oynanıyordur da nasıl . Nette bi yer buldum ama indirme için deişik şeyler yaptı indirmedim .
    Bilen varsa bi sölesin .

Alpha'da şu an. Oynayabilirsin yani. Hamachi ile oynanmıyor, illa ki orjinal gerek.

kardeş oyuna tıklıyorum 1.9.24.1 gerek diyor. ama sitesinde bu güncelleme yok . Steam dan mı güncellicez anlamadım. Bende 1.9.22 var.
  • mp çıktı sanırım satın alıyorum steamden hayırlı uğurlu olsunnnn
  • en ucuz nerden bulunur bu oyun?
  • gamersgate.com da şuan $6.25 arkadaşlar. Ben dün aldım sınırlı süre var ama alacaksanız kaçırmayın 1 gün 22 saat kaldı. Satın aldıktan 10 dakika sonra size key veriyor bunu Steam'a tanıtıp oyunu indirmeye başlayabilirsiniz

http://www.gamersgate.com/DD-EUROTS2/euro-truck-simulator-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temet Nosce -- 10 Mayıs 2014; 15:33:45 >
  • 4 adet dota2 keyine dota2lounge.com da gold bundle oyun+multiplayer satıyorlar keyin tanesi şuan 1.6$*4 toplasanız 15 lira bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziBusa

Merhaba arkadaşlar, gittigidiyorda 22.90 a key satıyolar, o keyi aldık mı online oynayabiliyor muyuz ? Daha uygunu var mı ? 0dan baslıcam yarıdmlarınızı bekliyorm

Sadece KEY değil o, full oyun. Steamden yükleyince 16 basamaklı key falan girillmiyor. Oyun iniyor, kuruluyor ve oynuyorsun.
  • Arkadaşlar herkezden çok özür dilerm 3 aydır cok mesguldum obür ayın ortalarına doğru yenıden sıze doneceğm hersey cok güzel olacak sımdılık baska konulardan yaralanacaksınız maalesef herkezden yeniden özür dilerm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL
  • Oynayanlar açıklayabilir mi acaba şuan ets2 var pc de.İnternetten indirmiştim. Benim oynamam için ne yapmam geekir.
  • _em-re_ kullanıcısına yanıt
    Online diyorsan oynayamazsın çünkü orjinal lazım
  • bu multi oynamak ıcın oyunun orjınal mı olması gerekiyor
  • numan.keles kullanıcısına yanıt
    Evet kardeşim evet
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.