Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea DLC'si 5 Aralık'ta Çıkacak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea DLC'si 5 Aralık'ta Çıkacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16382 Mesaj

SCS Software, Euro Truck Simulator 2'nin Road to the Black Sea indirilebilir içeriğinin 5 Aralık'ta çıkış yapacağını duyurdu.

İndirilebilir içerik Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'nin Trakya bölgesini oyuna ekleyecek.

İndirilebilir içeriğin tanıtım yazısı:

Euro Truck Simulator 2 sürücüleri 5 Aralık'tan itibaren Transilvanya'nın ormanlık bölgesi ile tanınan Romanya'da; Karpat Dağları ile çevrelenen, çeşitli arazileri ve Karadeniz kıyı şeridine sahip Bulgaristan'da ve Avrupa'nın en büyük şehri İstanbul'a açılan kapı Türkiye'nin Trakya bölgesinde şirketlerini genişletebilecek ve teslimat yapabilecekler.

Büyük şehirlerden ülkedeki küçük köylere kadar sürücüler Karadeniz boyunca doğal kıyı şeridi olan yollarda araçlarını kullanabilecekler.

Bu bölgeler oyuncuların teslim alması için çiftlikler, tomruk şirketleri ve madencilik endüstrisi gibi çeşitli endüstriler de içerecek.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

|
    |

• Binbaşı
    1547 Mesaj
    Şu oyunu konsolumda oynamayı çok istiyorum ama adamlar ne inat ediyorlar be.
    Ve din de yok...
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Oyun çıkalı 7 yıl olmuş, yenisini yapı artık be baydı artık.

Orjinalden alıntı: porsux

İnan bana 2~3 saat direksiyon sallamak, pardon kontrolcü sallamak insanı baya yoruyor. Oyunda direksiyon başında insanın uykusu gelir mi ? Oyun icabı değil gerçekten uyuklayıp, Tırı yanlara çarptığım çok oldu.
    Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MSI Gaming PRO Carbon Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) CL15 TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| 2x500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | Asus DVD RW | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Bu oyunun neyini seviyorsunuz anlamak güç doğrusu
    |
    |

Konsola çıkacağını zannetmiyorum.
    |
    |
    porsux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Simulasyon oyunları normal oyunlardan farklıdır. Ts ve tsw buna örnek. ets 2 ye daha çıkacak çok dlc var. fakat 2030 gibi 3. oyunu çıkar diye düşünmekteyim.
    |
    |
    1655 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emrahcey

quote:

Orjinalden alıntı: porsux

İnan bana 2~3 saat direksiyon sallamak, pardon kontrolcü sallamak insanı baya yoruyor. Oyunda direksiyon başında insanın uykusu gelir mi ? Oyun icabı değil gerçekten uyuklayıp, Tırı yanlara çarptığım çok oldu.
    Horlayarak sızdığımı biliyorum. Uyandığımda artık çok geçti. Zincirleme kaza reaksiyonu, yan yatmış bir tır ve çöp olmuş bir dorse.
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.