Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
8
Favori
18.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pars SouL

Steam: erdem23560
    ETS 2 : SouL

Gruba katıldım bende konvoy yapalım

Alıntıları Göster
    Steam: cardonbaby
  • quote:

Orijinalden alıntı: LogitechLove

Steam: cardonbaby

Alıntıları Göster
    steamid: themockingbird_
  • Bugun yukledim bende varim artik
  • Bazı elemanlar bilerek çarpıyor . Sinir oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Bazı elemanlar bilerek çarpıyor . Sinir oluyorum.
    skype ve steam : xandrodis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood Mac

skype ve steam : xandrodis

Alıntıları Göster
    multiplayer oynamak için satınmı almam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Alıntıları Göster
    Euro Truck Simulator 2 Multiplayer ı steam da bulamadım. Multiplayer eklentisi update ile mi geliyor yanlış oyun almayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sceep

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer ı steam da bulamadım. Multiplayer eklentisi update ile mi geliyor yanlış oyun almayayım.

Alıntıları Göster
    Skype gearwrld2
    Steam gearworld2
    Ets GearWD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearWorLd -- 1 Ağustos 2014; 21:03:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearWorLd

Skype gearwrld2
    Steam gearworld2
    Ets GearWD

Alıntıları Göster
    skype yok
    steam yunus8106
    ets 2 mp Yunus Emre

Arkadaşlar Online Yazıyor sağ üst tarafta ama mapte kimse yok yani nasıl oluyor bu iş ,Benide aranıza ekelrmisiniz ? Teşekkürler şimdiden
    steam:edebimat
    oyun içi:kadirbener

steam hesabı kuzenimin oynanmam için bana verdi.ilk mesajım bu oyunu oynamak için üye oldum.
  • Arkadaşlar kafam karıstı bir kaç sorum olacak öncelikle bn korsan oynuyordum malesef (online desteği olmadığı için ) ama bu online gelince fikrim değisti ve oyunu satın almaya karar verdim bnim korsandaki çekicimi multiplayerda kullanabilecekmiyim yoksa sıfırdan bir kariyermi başlayacak birde teknosa da satılan aral ın ets 2 gold sürümü steam a uyumlumu lütfen bilgisi olanlar cevap versin şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur525252

Arkadaşlar kafam karıstı bir kaç sorum olacak öncelikle bn korsan oynuyordum malesef (online desteği olmadığı için ) ama bu online gelince fikrim değisti ve oyunu satın almaya karar verdim bnim korsandaki çekicimi multiplayerda kullanabilecekmiyim yoksa sıfırdan bir kariyermi başlayacak birde teknosa da satılan aral ın ets 2 gold sürümü steam a uyumlumu lütfen bilgisi olanlar cevap versin şimdiden teşekkürler
    beyler mpnin kurulumdan en son install aşamasında şöyle bir hata alıyorum sebebi ne olabilir?
    http://imgim.com/5815inciz497061.png

• quote:

Orijinalden alıntı: vankobey

beyler mpnin kurulumdan en son install aşamasında şöyle bir hata alıyorum sebebi ne olabilir?
    http://imgim.com/5815inciz497061.png

Alıntıları Göster
    Konu güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Konu güncellendi.

Alıntıları Göster
    28.08.2014 Part #1

28.08.2014 Part #2

28.08.2014 Part #3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 3 Eylül 2014; 13:54:54 >

• quote:

28.08.2014 Part #1

28.08.2014 Part #2

28.08.2014 Part #3

Alıntıları Göster
    Admin Pieter'la yola çıktık. Herşey güzel gidiyordu taki 10:50'ye kadar..
    İyi seyirler

• quote:

Admin Pieter'la yola çıktık. Herşey güzel gidiyordu taki 10:50'ye kadar..
    İyi seyirler

Alıntıları Göster

• onur525252 O kullanıcısına yanıt
    Oyunu kesin satın al. Müthiş bir deneyim sunuyor. Kullanamazsin diye biliyorum. Yeni acman lazim. Merak etme daha çok zevk alacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myres

Oyunu kesin satın al. Müthiş bir deneyim sunuyor. Kullanamazsin diye biliyorum. Yeni acman lazim. Merak etme daha çok zevk alacaksın.

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaş oyunu aldı , bende gaza gelip alıcam şimdi de Birden fazla arkadaş nasıl edinebiliriz ? Counter Strike büyük bir tayfayız ama bu oyun 0 daha

• quote:

Orijinalden alıntı: sceep

Merhaba, sorunuzu şöyle yanıtlıyayım, Euro Truck Simulator oyunu yani SCS ETS 2 oyununa çoklu oyuncu seçeneği sunmuyor, bu seçeneği bir grup mod yapımcısı sunuyor fakat bu mod yapımcıları sadece stem üzerinden orjinal oyuna sahip kişilere sunuyor.
    alpha.ets2mp.com adresinden sayfa içeriğindeki
    Euro Truck Simulator 2 Multiplayer |
    logosuna tıklayıp, steam'a giriş yapar gibi girip multiplayer için gerekli moda sahip olabilirsiniz. Unutmayın! oyun steam kütüphanenizde ekli ve orjinal olmalı.

quote:

Orijinalden alıntı: Gencerr

cevabı yukarıda yaptığım alıntıda verildi, haber edeyim dedim.

quote:

Orijinalden alıntı: onur525252

Arkadaşlar kafam karıstı bir kaç sorum olacak öncelikle bn korsan oynuyordum malesef (online desteği olmadığı için ) ama bu online gelince fikrim değisti ve oyunu satın almaya karar verdim bnim korsandaki çekicimi multiplayerda kullanabilecekmiyim yoksa sıfırdan bir kariyermi başlayacak birde teknosa da satılan aral ın ets 2 gold sürümü steam a uyumlumu lütfen bilgisi olanlar cevap versin şimdiden teşekkürler

soruların çok açık uçlu ama kısaca şöyle diyebilirim. Korsan oyununuzda herhangi bir mod kullanıyorsanız, tırı modifiye etmek içinde geçerli bu dediğim... multiplayerde kullanamazsınız, fakat oyunu sade bir halde oynuyorsanız tamamen oyunun size verdiği ilk haliyle, bir kaç yük teslimatınız sorunlu kabul edilip, geçersiz sayılacaktır onun dışında kayıtlı oyununuza devam edebilir kullanmış olduğunuz çekicilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

diğer sorunuz için %99 steam oyunudur fakat bunu burada sorana kadar aral'ın müşteri destek ekibine yazsaydınız %100 kesin bilgiye ulaşmış olurdunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9E356EA9-A -- 8 Eylül 2014; 15:03:20 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.