Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.073
Cevap
377
Favori
3.635.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler, çok önemli bi o kadar da saçma bi problemim var.
    sorun şu. hani bizim elemanlar para kazanınca bizim gps in altından mesaj geçiyor ya. "hüseyin şu kadar para kazandı" ya da "mahmut seviye atladı" gibisinden. he işte ben gps kapalı sürdüğüm için aracı bu mesajları göremiyorum. sadece para sesi geliyor. ama ne kadar para geldi ya da gitti öğrenemiyorum. gps kapalı sürmeyi tercih ediyorum çünkü daha kokpit estetik gözüküyor. ayrıca hayvan gibi yer kaplıyor bu panel güzel durmuyor yani.

bunun bi çözümü yok mudur. ayarları kurcaladım ama bulamadım. neden bu mesajlar kısa mesajlar bölümüne ya da mailimize gelmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

buyrun nihayet 3gün uğraştığım sefer videomu mp4 olarak sizlere ful hd olarak sunuyorum(kotalı kullanıcılar en ufak boyda izleyebilirler)
    Doverden Szczein'e un taşıyorum arada sizlere değişik şeyler göstermek amacıyla görüntüleri filan değiştirirken 2-3 ufak kaza yaptım yol 1000 km nin üzerinde yorumlarınızı bekliyorum

trafik canavarıı

bu arada araç ne kadar hızlı yav, f1 aracı gibi 2 saniyede 100km de. mod mu yüklü??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

buyrun nihayet 3gün uğraştığım sefer videomu mp4 olarak sizlere ful hd olarak sunuyorum(kotalı kullanıcılar en ufak boyda izleyebilirler)
    Doverden Szczein'e un taşıyorum arada sizlere değişik şeyler göstermek amacıyla görüntüleri filan değiştirirken 2-3 ufak kaza yaptım yol 1000 km nin üzerinde yorumlarınızı bekliyorum

trafik canavarıı

bu arada araç ne kadar hızlı yav, f1 aracı gibi 2 saniyede 100km de. mod mu yüklü??

sanırım videonun altındaki not kısmını okumadın movimaker adlı programla ilkkez birleştirdim oda hızlandırmış videoyu yaklaşık 1.5 kat yani ben 90la gidiyorum ama video yüzünden 135km gibi oluyor
  • quote:

quote:

quote:

trafik canavarıı

sanırım videonun altındaki not kısmını okumadın movimaker adlı programla ilkkez birleştirdim oda hızlandırmış videoyu yaklaşık 1.5 kat yani ben 90la gidiyorum ama video yüzünden 135km gibi oluyor

sonradan editlemişsin o yüzden görmedim. yoksa açıklamaları falan okuyorum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

@ Three Dimensions

F4 e bas en altta 2 kutucuk var onları işaretle daha sonra birde uzunları yakman lazım sorunun çözülür.

@ ofyariz93

Göstergelerin netliğini hocam grafik ayarlarında ölçeklendirme seçeneğini en az %100 yapman gerekiyor eğer zaten öyleyse demekki sna yetersiz geldi %150 yada %200 yapman lazım en düşük ama bunun ekran kartının gücüne göre kasmaya neden olabileceğini hatırlatayım çok iyise kartın %400lere çıkabilrisin.

saolasın kardeş
    Bahsettiğiniz ayar %25 te imiş. %125'e çıkardım. Bu arada ekran kartım GT635
    Yalnız oyunu oynarken bi sorun yaşıyorum ve çok can sıkıyor. özellikle benzin istasyonlarına yanaştıımda veya şehre girdiğimde oyun takılmalarla hareket ediyor. Çok ciddi takılma değil ama mini mini ard arda takılma ve sanırım bu nedenle de direksiyon benim komutumdan geç hareket ediyor. Otobana çıktıımda bir süre bu sıkıntı devam ediyor (tabi bu nedenle 90'a çıktığımda acemi şöförler gibi bi sağ bi sol gitmek zorunda kalıyorum) ancak otobanda bi süre sonra bu takılma olayı kesiliyor. adeta gerçek bi tırın içindeymişim de yol altımda akıyormuş gibi çok seri hareket ediyor. (tabi o sürüş keyfini anlat anlat bitiremem :).
    Belki daha önceden bu sorunun çözümü anlatılmıştır (belki de benim bilgisayardan kaynaklıdır) ama malum 300 sayfalık forum :)
    Eğer anlatıldıysa mazur görün lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

quote:

@ Three Dimensions

F4 e bas en altta 2 kutucuk var onları işaretle daha sonra birde uzunları yakman lazım sorunun çözülür.

@ ofyariz93

Göstergelerin netliğini hocam grafik ayarlarında ölçeklendirme seçeneğini en az %100 yapman gerekiyor eğer zaten öyleyse demekki sna yetersiz geldi %150 yada %200 yapman lazım en düşük ama bunun ekran kartının gücüne göre kasmaya neden olabileceğini hatırlatayım çok iyise kartın %400lere çıkabilrisin.

saolasın kardeş
    Yalnız oyunu oynarken bi sorun yaşıyorum ve çok can sıkıyor. özellikle benzin istasyonlarına yanaştıımda veya şehre girdiğimde oyun takılmalarla hareket ediyor. Çok ciddi takılma değil ama mini mini ard arda takılma ve sanırım bu nedenle de direksiyon benim komutumdan geç hareket ediyor. Otobana çıktıımda bir süre bu sıkıntı devam ediyor (tabi bu nedenle 90'a çıktığımda acemi şöförler gibi bi sağ bi sol gitmek zorunda kalıyorum) ancak otobanda bi süre sonra bu takılma olayı kesiliyor. adeta gerçek bi tırın içindeymişim de yol altımda akıyormuş gibi çok seri hareket ediyor. (tabi o sürüş keyfini anlat anlat bitiremem :).
    Belki daha önceden bu sorunun çözümü anlatılmıştır (belki de benim bilgisayardan kaynaklıdır) ama malum 300 sayfalık forum :)

%100 veya 100de 75yap sorun düzelir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

quote:

@ Three Dimensions

@ ofyariz93

saolasın kardeş

%100 veya 100de 75yap sorun düzelir

Hemen deniyorum, teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Allah hep güldürsün hocam.

Yalnız izmir deli soğudu. -2 şuan izmirli olarak alışkın değiliz . Şuan sobam tırımdan daha çok yakıyor

Amin Hocam cümlemizi,

Adana da hocam eksilerde degilde kuru soguk var bıcak gibi kesiyor insanı

Adana öle hocam bir arkadaşımda orada oturuyor ondan almıştım duyumlar.

@ Hüsami

Hocam videonun şöle başına bi baktım zaman olunca izlicem tamamını eline sağlık gerçekten movie maker oyunu şahane hale getirmiş. Yalnız yükleme ekranı çıkıyor ya başlarda feribot la geçerken o bana biraz yavaş geldi movie maker hızlandırma yaptığı halde böleyse normalde baya bekliyorsun herhalde yükleme ekranlarında.
  • quote:

@ Hüsami

Hocam videonun şöle başına bi baktım zaman olunca izlicem tamamını eline sağlık gerçekten movie maker oyunu şahane hale getirmiş. Yalnız yükleme ekranı çıkıyor ya başlarda feribot la geçerken o bana biraz yavaş geldi movie maker hızlandırma yaptığı halde böleyse normalde baya bekliyorsun herhalde yükleme ekranlarında.

aynen öyle monitör 15 1024x768 kare lcd oyunun kasmasının yada kasmamasının monitörle kesin bir alakası var diyebilirim yukarda açıklamıştım (bi kaç mesaj önce)
  • quote:

beyler, çok önemli bi o kadar da saçma bi problemim var.
    sorun şu. hani bizim elemanlar para kazanınca bizim gps in altından mesaj geçiyor ya. "hüseyin şu kadar para kazandı" ya da "mahmut seviye atladı" gibisinden. he işte ben gps kapalı sürdüğüm için aracı bu mesajları göremiyorum. sadece para sesi geliyor. ama ne kadar para geldi ya da gitti öğrenemiyorum. gps kapalı sürmeyi tercih ediyorum çünkü daha kokpit estetik gözüküyor. ayrıca hayvan gibi yer kaplıyor bu panel güzel durmuyor yani.

bunun bi çözümü yok mudur. ayarları kurcaladım ama bulamadım. neden bu mesajlar kısa mesajlar bölümüne ya da mailimize gelmiyor?

benim bildiğim bir çözümü yok bende genelde bunu kapatıp gitmek istiyorum tırın kokpitindeki kendi navigasyonuyla daha güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

ETS 267km/h

http://www.youtube.com/watch?v=34siav4F2OU

• sıkıntı yok bende yaparım 10000bg motor taktımı hız limtinide kadırdımı yapılır zor bişey değil
  • Bu kar modunu kullanan var mı?Link gönderebilir misiniz varsa.

http://www.youtube.com/watch?v=A41YGF8z3lU
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

Arkadaşlar oyundaki tüm modları silsem saveme zarar gelir mi?

oyunda her hangi bir hata olmadıkça saveler bozulmaz silerseniz savelerinize zarar gelmez aksine daha iyi olur

Teşekkürler hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomania

quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

Arkadaşlar oyundaki tüm modları silsem saveme zarar gelir mi?

oyunda her hangi bir hata olmadıkça saveler bozulmaz silerseniz savelerinize zarar gelmez aksine daha iyi olur

Hocam düşündüğünüzün aksine bazı modlar var ki, eğer profilinizde aktf olarak kullanım halindeyse kaldırıldıktan sonra oyun o modu bulamadığı için default hale geçemiyor ve save dosyanız açılmıyor, yüklenirken oyun hata veriyor. Bizzat tecrübe edindiğim için söylüyorum tabi yanlış anlamayın.

@ ToMa46

Hocam bulundurduğunuz bütün modları bence direk silmeden önce kayıtlı oyununuza bir girip kontrol edin, riske girmek istemiyorsanız önce mod klasörünüzü taşıyın, eğer sorun olmazsa silersiniz.

Tamam hocam eve gidince o şekilde deneyecem saveninde yedeğini alacam bakalımm.
  • quote:

Buyrun, birkaç saat önce koyucaktım, ancak vakit bulabildim, ilginizi çekerse izleyin, iyi seyirler dilerim

Aracımız Actros, metal_my666 üstadınki kadar etkileyici olmasa da

Denemek için Kamaz kullandım ve bunu da videoya alıp sizlerle paylaşayım dedim, ne yalan söyleyeyim keyifli bir yolculuk oldu

Hocam 2 videoda harikaydı, keyifle izledim. Eline sağlık.

Geçelim yorumlara

İlk videoya bakarsak ilk gözüme çarpan şey bu sefer biraz aceleci sürdün gibi hocam normalde daha temkinliydin. Genel olarak hatasız gibi görünsende ben külyutmam hata buldum yapıştırdım cezayı.

İlki neredeyse videonun yarısında çoğu şerit değiştirmelerde aynaya bakmadın oradan 178 lira 55 kuruş ceza yazdım.

İkincisi Benzinliğe girerken sinyal vermedin 72 lira 80 kuruşta oradan yazdım. Makbuzları sileceklere sıkıştırdım.

İkinci videoya bakarsak sürüş keyifliydi. Araç çok güzel. Bir videoda ben ayarlıcam kamaz la hatta sesi bana az geldi 1-2 yama buldum o işide hallettim artık eski araç olduğunu belli edercesine aracın motor gümbürdüyor. Sanki aracın içine recep ivedik kaçtı öle böğürüyor

Kamazla ise bir başta yükü aldıktan sonra çıkarken birde sonraki bir dönüşte sinyal vermedin hocam ışık yanmasada sesten anlaşılıyor ben külyutmam. 2 kez ihlalden 145 lira 60 kuruş cezayı yazdım makbuz sileceklerde

Son olarak Yazdığım cezaların mutluluğu ve gelicek olan 396 lira 95 kuruşun keyfi ile mesajımı burada sonlandırıyorum.

Videlarının devamını bekliyorum hocam. İyi oyunlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 9 Ocak 2013; 20:12:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

Evet arkadaşlar.. Uzun süredir uğraştığım video sonunda geldi..
    1 Saatlik bir sürüş çektim. Video kalitesi HD'dir. Belki sıkılabilirsiniz, bilemiyorum o size kalmış. Lütfen yorum yapalım videoyu beğenelim. Tek isteğim budur. Teşekkürler
    Ayırca Video'da kullandığım modlar Videonun açıklama kısmındadır. İsteyen indirebilir.

İzleyelim izletelim, beğenelim beğendirelim.. İyi seyirler
  • quote:

Geçelim yorumlara

İlk videoya bakarsak ilk gözüme çarpan şey bu sefer biraz aceleci sürdün gibi hocam normalde daha temkinliydin. Genel olarak hatasız gibi görünsende ben külyutmam hata buldum yapıştırdım cezayı.

İlki neredeyse videonun yarısında çoğu şerit değiştirmelerde aynaya bakmadın oradan 178 lira 55 kuruş ceza yazdım.

İkincisi Benzinliğe girerken sinyal vermedin 72 lira 80 kuruşta oradan yazdım. Makbuzları sileceklere sıkıştırdım.

İkinci videoya bakarsak sürüş keyifliydi. Araç çok güzel. Bir videoda ben ayarlıcam kamaz la hatta sesi bana az geldi 1-2 yama buldum o işide hallettim artık eski araç olduğunu belli edercesine aracın motor gümbürdüyor. Sanki aracın içine recep ivedik kaçtı öle böğürüyor

Kamazla ise bir başta yükü aldıktan sonra çıkarken birde sonraki bir dönüşte sinyal vermedin hocam ışık yanmasada sesten anlaşılıyor ben külyutmam. 2 kez ihlalden 145 lira 60 kuruş cezayı yazdım makbuz sileceklerde

Son olarak Yazdığım cezaların mutluluğu ve gelicek olan 396 lira 95 kuruşun keyfi ile mesajımı burada sonlandırıyorum.

Beğendiysen ne mutlu hocam bana

Videolar eski olduğu için o anki ruh halimi çok da tahlil edemiyorum hocam, ama aceleci diyorsan öyledir

Sen yaz cezayı hocam şoförlere ödetirim artık ne yapalım bir daha da yapmamaya çalışırız

Daha iyi versiyonu vardı hocam ama yeni profil istiyordu, daha kaliteli ve tamamen çalışan interior vardı en azından

Onlar dışında senden de bu veya benzer araçlarla video beklerim hocam, her zamanki gibi esprili yorumunu sunduğun için teşekkürler hocam
  • quote:

quote:

Geçelim yorumlara

Beğendiysen ne mutlu hocam bana

Videolar eski olduğu için o anki ruh halimi çok da tahlil edemiyorum hocam, ama aceleci diyorsan öyledir

Sen yaz cezayı hocam şoförlere ödetirim artık ne yapalım bir daha da yapmamaya çalışırız

Daha iyi versiyonu vardı hocam ama yeni profil istiyordu, daha kaliteli ve tamamen çalışan interior vardı en azından

Onlar dışında senden de bu veya benzer araçlarla video beklerim hocam, her zamanki gibi esprili yorumunu sunduğun için teşekkürler hocam

Haklısın hocam bende geriden geliyorum çok

Öle bişey sakın düşünme yap sen hata ceza yazarım ben memnuniyetle ekmek yiyoruz sonuçta cezalardan

Bende buldum bitane farklımı diye denedim hocam aynısı çıktı. Sinyaller yanmıyor, motor seside kötüydü yükselttim ben mod ile iyi oldu ama tiz bi ses koymuş motora yapan kişi yükseltince hafif sıkıntı oldu ama yapak bişey yok. O bulduğun yeni versiyonu bana yollarsan hocam sevinirm. Bi denerim profilimin yedeğini alıp bakalım yeni profile değiyormu olmadı açarımda sıkıntı değil. Bide map modu buldum afrika felan eklemiş yeni profil istiyor. Gerçi haritayı çok beğenmedim bazı olmazsa olmaz modlarımla çakıştı felan bilmiyorum bakalım. Sen yine yollayıver hocam sana zahmet.

Kalplerimiz birmiş hocam az önce çektim kamaz videosu. Şuan convert yapıyorum birazdan uploada başlıcam en geç yarın paylaşmış olurum. Rica ederim hocam ben izlerken keyif aldığım için yorumlarımada yansıyor.

İyi oyunlar ...
  • 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.