Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

quote:

Orijinalden alıntı: kacak_250

İmzamı Kağıda değil Asfalta atarım. Kalem Kullanmam Volvo F16 ile Yazarım
    Volvo F16 750HP - Yeni Kral Yollarda..
    Hangi resmi daha çok beğendiniz? Lütfen yazarsanız sevinirim.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Hocam 2. resim çok hoş görünüyor. Yollarda ki şerit ışıkları için hangi modu kullandınız acaba ? Linkini verebilir misiniz ?

Sağol.. Hocam şimdi şöyle diyeyim, o yoldaki ışıklar America Map var ona ait. Işıkların parlama sebebi ise Biraz edit yapıp parlatmam. Aslında gece parlıyor ama bu kadar güzel durmuyor tabii.
    Birazdan 1 saatlik bir video yüklüyecem. Bu haritada bir sürüş yaptım. Az sonra video burda

• Beyler şu benim şirkette çalışan şöförler para kazanınca altta yazıyorda şöyle fiş kesme sesi gibi bir ses çıkıyor ya, onu nasıl kapatabiliriz ya ?

Çok rahatsız ediyor. Motor sesini çevre sesini falan duymak için açıyorum baya sesi ama o resmen içine ediyor çok rahatsız edici.
  • quote:

quote:

quote:

İmzamı Kağıda değil Asfalta atarım. Kalem Kullanmam Volvo F16 ile Yazarım
    Volvo F16 750HP - Yeni Kral Yollarda..
    Hangi resmi daha çok beğendiniz? Lütfen yazarsanız sevinirim.

Hocam 2. resim çok hoş görünüyor. Yollarda ki şerit ışıkları için hangi modu kullandınız acaba ? Linkini verebilir misiniz ?

Sağol.. Hocam şimdi şöyle diyeyim, o yoldaki ışıklar America Map var ona ait. Işıkların parlama sebebi ise Biraz edit yapıp parlatmam. Aslında gece parlıyor ama bu kadar güzel durmuyor tabii.
    Birazdan 1 saatlik bir video yüklüyecem. Bu haritada bir sürüş yaptım. Az sonra video burda

Anladım hocam. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Beyler şu benim şirkette çalışan şöförler para kazanınca altta yazıyorda şöyle fiş kesme sesi gibi bir ses çıkıyor ya, onu nasıl kapatabiliriz ya ?

Çok rahatsız ediyor. Motor sesini çevre sesini falan duymak için açıyorum baya sesi ama o resmen içine ediyor çok rahatsız edici.

O ses kapatılmıyor diye biliyorum hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Beyler şu benim şirkette çalışan şöförler para kazanınca altta yazıyorda şöyle fiş kesme sesi gibi bir ses çıkıyor ya, onu nasıl kapatabiliriz ya ?

O ses kapatılmıyor diye biliyorum hocam.

Cidden rahatsız etmese buraya yazmam zaten, ne bileyim belki vardır bi yöntem kapatmak için

• Evet arkadaşlar.. Uzun süredir uğraştığım video sonunda geldi..
    1 Saatlik bir sürüş çektim. Video kalitesi HD'dir. Belki sıkılabilirsiniz, bilemiyorum o size kalmış. Lütfen yorum yapalım videoyu beğenelim. Tek isteğim budur. Teşekkürler
    Ayırca Video'da kullandığım modlar Videonun açıklama kısmındadır. İsteyen indirebilir.

• quote:

Evet arkadaşlar.. Uzun süredir uğraştığım video sonunda geldi..
    1 Saatlik bir sürüş çektim. Video kalitesi HD'dir. Belki sıkılabilirsiniz, bilemiyorum o size kalmış. Lütfen yorum yapalım videoyu beğenelim. Tek isteğim budur. Teşekkürler
    Ayırca Video'da kullandığım modlar Videonun açıklama kısmındadır. İsteyen indirebilir.

Çok güzel ama çok mod kullanmışsın.Sadece harita olsa birde real logo daha iyi olurdu.

• Uzun zaman olmuştu resim koymayalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Uzun zaman olmuştu resim koymayalı.

+1000 çok güzel modifiye eymişsin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

quote:

Eyvallah hocam.

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam.

Olmamış. Sade daha güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam.

Olmamış. Sade daha güzel

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: otomania

Bu arada yeni video benden, buyurun;

Umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyorum her zamanki gibi

Hocam videonu izledim. Keyifle izledim her zamanki gibi ellerine sağlık. Fakat sana kızgınım hiç hata yoktu bu sefer ya ben sana ceza yazarak geçiniyorum yazık değilmi bana tırıda inceledim eksik yoktu. Hiç ceza yazamadım ayıp ama ya Bide bu videoda sabırsız gördüm hocam seni Mesela 2 şeritli yol tek şerite düştüğü bi yer var önünde 3 tır vardı beklemeden sinyali verip yola girip bide selektörle '' hareket edeni vururum '' dercesine geçtin gittin hocam

Daha fazla video bekliyoruz hocam. Allah nasip ederse bende bugun bitane çekicem. Herşey hazır ya gece yada yarın sizlerle olur.

Herkese iyi oyunlar ...

• Para yok ben de o yüzden Three Dimensions. Zaten aldığımız eleman da çalışmıyor doğru düzgün
  • quote:

Evet arkadaşlar.. Uzun süredir uğraştığım video sonunda geldi..

19. dakika fena

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Hocam videonu izledim. Keyifle izledim her zamanki gibi ellerine sağlık. Fakat sana kızgınım hiç hata yoktu bu sefer ya ben sana ceza yazarak geçiniyorum yazık değilmi bana tırıda inceledim eksik yoktu. Hiç ceza yazamadım ayıp ama ya Bide bu videoda sabırsız gördüm hocam seni Mesela 2 şeritli yol tek şerite düştüğü bi yer var önünde 3 tır vardı beklemeden sinyali verip yola girip bide selektörle '' hareket edeni vururum '' dercesine geçtin gittin hocam

Daha fazla video bekliyoruz hocam. Allah nasip ederse bende bugun bitane çekicem. Herşey hazır ya gece yada yarın sizlerle olur.

Herkese iyi oyunlar ...

Aractaki navigasyonun linkini alabilir miyim?

Ben bunun gobi bir mod daha kurmustum ama navigasyon hareketli degildi sadece bir resim vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Para yok ben de o yüzden Three Dimensions. Zaten aldığımız eleman da çalışmıyor doğru düzgün

Para var huzur var Bi cheat engine'ye bakar iş.
  • quote:

quote:

Para yok ben de o yüzden Three Dimensions. Zaten aldığımız eleman da çalışmıyor doğru düzgün

Para var huzur var Bi cheat engine'ye bakar iş.

Gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Amortiamorti

Herkese selamlar,

Firsat buldukca bu konuyu takip etmeye calisiyorum ve cesitli fikirleri inceliyorum. Ama hala ETS 2 ile ilgili emin olamadigim bir konu var, sanirim fikir ayriligi da var bu konuda;

Bizim aracimizdan ziyade, soforun altina verdigimiz araclari upgrade etmenin gercek manada bir avantaji var mi? Gorsel ogeleri degil de ozellikle sasi tipi, motor tipi, lastik tipi icin soruyorum.

Kendi aracimiz icin olsa tamam ama soforlerde sistem nasil isliyor, bunu kapsamli gozlemleyenleriniz oldu mu? Paylasabilirmisiniz fikirlerinizi?

Tesekkurler, iyi aksamlar.

Şoför araçlarının şaseleri.4x2 olunca daha iyi kar bırakıyorlar diye okumuştum. Ama bir fark görecek kadar oyunu daha önceden çok oynamadım. Daha tecrübeli atkadaşlar bilirler.belki. Yine de ben 4x2 şase kullanıyorum ve imkan oldukça laastiklerini güncelliuorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Herkese iyi oyunlar ...

bende fiziksel v1.6 var youtubeden indirdim sende ne var kafası sürekli sallanıyor bide sana tavsiyem scania kullanıyorsan v8 motor sesini yükle süper oluyor

• 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.