Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.061
Cevap
375
Favori
3.635.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36253626362736283629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşük hızda direksiyon çok sertleşti bende hızlı iyi oldu ama yavaş da çok kas yaparım gibi. 😂 Alışmak zor olacak. Hangi direksiyon setini kullanıyorsunuz bi ayar fotosu atabilirmisiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Thrustmaster t300 gt var kesinlikle direksiyon ayarlarını değiştirmişler hissiyat farklı. Ama %100 mükemmel olmuş da diyemem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Acaba bu yenilikler logitech force driving gt ye yansir mi

• atabey444 kullanıcısına yanıt

Aynen süper t300 rs gt de gerçek gibi olmuş korktum hattaEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] düşük hızı çok açmamaya gelmiyor ben kıstım ayarlarım böyle. artı kontak kapayınca direksiyon kilitleniyor bu da iyi

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Ekim 2021; 0:49:11 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

Genel şiddeti en sona çekmek hemde t300 gibi bir canavarda bilemedim şimdi herhalde her oyundan sonra masayı tekrar eski yerine geri çekiyorsunEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

İç sürtünme olayını anlamadım fulle çekince sıfırlayıncada hayatımda hiç bir şey değişmedi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 24 Ekim 2021; 8:21:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt

masa değil bendeki o kıpırdamıyor da monitör dönüyor bazen yerindeEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  ama henüz fazla bozuk yola girmedim girince abartırsa kısarımEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  iç sürtünme sanırım içerdeki şeylerin kıpraşıp ses yapması ama bende pek anlamadım artı en alttaki nedir onu daEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• Loghitech g29 için önerebileceğiniz bir direksiyon ayarı varmı acaba 1.42 de bütün ayarlar değişmiş

• logitech g29 aldım ets oynarım diye, kariyere girdikten sonra direk oyundan atıyor. sorun nedir acaba bilen var mı

• Olcaysson kullanıcısına yanıt
    Mod uyumsuzluğu olabilir. Modlar 1.42 ye uygun mu bi kontrol edin?

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

öncelikle teşekkürler.. hocam sorun pcyle alakalı galiba düşük ayarlarda oynuyorum ama yükseğe çekince oyun atıyor, pc olarak iyi diyebilecdğim bir pc 15k harcadım pcye ama yüksekte oynayamıyorum, herkes ekran kartı güncellemesiyle alakalı diyor

• 1,43 gelmiş ya laEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Beta

• Arkadaşlar, 1,43'te tehlikeli bir yer var, alttaki resimlerde belirttim. İspanya'da kuzeyden güneye inerken iki tünel var arka arkaya. Birincisi uzun, ikincisi kısa. İkincinin üzerinden yeni eklenen yol geçiyor. Haritada da gri olarak görünen yol. İşte bu ikinci tünelin içinden geçerken görünmez bir duvar var. Gümmm diye tosluyorsunuz. Bug galiba. Dönüş tarafında da var mı bilmiyorum ama muhtemelen vardır. Orayı sıfır kamerası ile ışınlanarak geçtim mecburen.

resim yok kiEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  1.43 beta olduğu için normaldir bildirmen gerek Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 14 Kasım 2021; 1:39:16 >

Ben ekledim o gece ama DH eklememiş. Akşam ekleyeyim

• Buyursunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 15 Kasım 2021; 20:30:50 >
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Resim yüklenmiyor, hayret???

Eskiden hep dutluktu buralar....Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] bu aralar dh iyi değil sanırım korona kapıp entübe olduEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

resim deneme bir ikiEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

Hızlıresim mi ne öyle bir site üzerinden atayım dedim, orası da %39'da kitlendi kaldı dün gece. Ulan sanki balina kadar büyük resim koymaya çalışıyoruz.

sende gariplik olmasın internetinde falan? çünkü forumdan kolay yüklüyor genelde.

bu da hızlı resim sitesinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Kasım 2021; 16:3:34 >
  • 
Sayfa: önceki 36253626362736283629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.