Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36113612361336143615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelecek ay yaz indirimleri var en kötü ihtimal o zaman iner

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    daha çok yolu var bu oyunun. fizikçi eleman bile daha yeni işe aldılar :) küçük firma haliyle çok beklenti içinde olmadan arada tırımızı sürüp çıkıyoruz hocam:) dlc leride indirime girince bakıyoruz :)

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Umarım yaş çok geçmeden o günleri görürüz hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni bir feribota goturdu yuk tasirken navigasyon ama feribotta tiri cekecegim bir indikator yok rastgele yere koydugumda da feribot hareket etmiyor ne yapacagim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    World of trucks da feribotlu bölümlerde feribota bindiğinde tır hareket etmiyor bunu diyorsun sanırsam? Promods desteklemiyormuş.

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Allah allah acaba neden navigasyon beni feribota goturdu ki? Ben oyunu yeni aldim biraz para biriktirdim kredi cektim volo aldim.

Peki bir sorum daha olacak ben steamden alirken 9.75 lik tek oyunu degil de 28 kusurluk saniyorum tum dlc leri iceren paketi aldim ama balkanlar ve trakyayi goremiyorum. Yani haritada gorunuyor de illeri goremiyorum acaba dlc aktif olmadi mi ya da baska dlc lerde mi almam lazim? Cunku oyunun steam magzasi corba gibi liste olarak goremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Allah allah acaba neden navigasyon beni feribota goturdu ki? Ben oyunu yeni aldim biraz para biriktirdim kredi cektim volo aldim.

Peki bir sorum daha olacak ben steamden alirken 9.75 lik tek oyunu degil de 28 kusurluk saniyorum tum dlc leri iceren paketi aldim ama balkanlar ve trakyayi goremiyorum. Yani haritada gorunuyor de illeri goremiyorum acaba dlc aktif olmadi mi ya da baska dlc lerde mi almam lazim? Cunku oyunun steam magzasi corba gibi liste olarak goremedim.

Steam den aldiysaniz oyunun ayarlarında dosya doğrulama var onu yapın. Eğer aldığınız maplerde "Black sea dlc" yazmıyorsa gidemezsiniz. Eğer dlc yi aldiysaniz illere gidip açmanız gerekiyor. Gitmeden açılmıyor iller.

Mesela İstanbul yada Edirne için yük alın, böylelikle hem para kazanmış hem illeri açmış olursunuz. Eğer o kadar uzun yolu alamıyorsaniz, yavaş yavaş istanbul yönünde yük alın.

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt

bak şimdi beni de gaza getirdinEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]  bir ara kurup buna sıfır profil açayım

• phorever kullanıcısına yanıt

promods kur derim online bile varEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

ProMods - Ana sayfa

• phorever kullanıcısına yanıt
    ProMods (Middle East dahil) + RoExtended + Project Turkey

Bu üçü birlikte çalışabiliyor ve efsane büyüklükte bir harita elde ediyorsunuz. Ortadoğudan aldığınız yükü karayolunu bırakmadan İsveç e kadar götürebiliyorsunuz. (5000+ km ler)

Promods da çok çetrefilli yollarda var, gerek balkanlarda, gerek izlanda da, gerekse kirkenes benzeri yerlerde 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

bak şimdi beni de gaza getirdin  bir ara kurup buna sıfır profil açayım

Şiddetle tavsiye ederim. Bugün urfadan Antalyaya yük götürdüm. Mersin - Antalya arasındaki yol gerçeği gibi zorlayıcı olmuş. 😎

Arkadaşların dediği gibi promod ile epey keyifli.

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt

aynen bir ara başka bir tr mod kullanmıştım dediğin yol çok iyiydi rampa falan zor çıkılıyordu bu gece kurarımEuro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] 

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

Evet ya sonradan teyit ettim. Enteresan sekilde ben satin alirken dlc leri listelemiyordu. Ben de hazir paketten satin almak mecburiyetinde kaldim. Onda da bir iki tane map extension dlc si yokmuş. Sonra teyit ettiğimde listeledi ama indirim bitmisti uzuldum. Bir sonraki indirimde butun map dlc lerini ve ozel yuk dlc sini satin alacagim. Ama gorsellik ve tir ozellestirme dlc lerini almayi dusunmuyorum sizler ne diyorsunuz gerek var mi? Bir de promods icin map dlc ler gerekliymis zaten acaba promods kurmaya deger bir mod mudur? Oyun biraz kisir donguye sardi cunku. Kredi cek garaj genislet is buyut sonra daha fazla kredi cek daha fazla buyut kredileri ode falan. Tamam sonucta tir simulasyonu bir hedef olmasi bile guzel ama ben oyunu cok begendim acikcasi yeni seyler de olsa fena olmaz diyorum icimden. O yuzden promods ilgimi cekti. Ama diger oyunun yapisini bozan gorsel modlar hoplamali ziplamali modlar araba otobus modleriyla falan hic ilgilenmiyorum.

• Yalnız sayfada 2.51 promods gerekli diyor da 2.55 en son bunu kursak olur sanırım? ve tek dosya indi tr haritası bunu açmadan atacağız sanırım mod klasörüne?

@Anbilivıbıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Mayıs 2021; 2:25:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Yalnız sayfada 2.51 promods gerekli diyor da 2.55 en son bunu kursak olur sanırım? ve tek dosya indi tr haritası bunu açmadan atacağız sanırım mod klasörüne?

@Anbilivıbıl

Promod 2.55 ile kullanıyorum bende problem olmadı. Yalnız promod dışında 4+1 şeklinde 5 roextended dosyası olmalı, mod klasöründe. Oyuna girerken de promodsları seçmeden sayfada gösterilen sırayla modları seçip aktif etmelisiniz.

• quote:

Evet ya sonradan teyit ettim. Enteresan sekilde ben satin alirken dlc leri listelemiyordu. Ben de hazir paketten satin almak mecburiyetinde kaldim. Onda da bir iki tane map extension dlc si yokmuş. Sonra teyit ettiğimde listeledi ama indirim bitmisti uzuldum. Bir sonraki indirimde butun map dlc lerini ve ozel yuk dlc sini satin alacagim. Ama gorsellik ve tir ozellestirme dlc lerini almayi dusunmuyorum sizler ne diyorsunuz gerek var mi? Bir de promods icin map dlc ler gerekliymis zaten acaba promods kurmaya deger bir mod mudur? Oyun biraz kisir donguye sardi cunku. Kredi cek garaj genislet is buyut sonra daha fazla kredi cek daha fazla buyut kredileri ode falan. Tamam sonucta tir simulasyonu bir hedef olmasi bile guzel ama ben oyunu cok begendim acikcasi yeni seyler de olsa fena olmaz diyorum icimden. O yuzden promods ilgimi cekti. Ama diger oyunun yapisini bozan gorsel modlar hoplamali ziplamali modlar araba otobus modleriyla falan hic ilgilenmiyorum.

sık sık indirime giriyor. istek listenize ekleyin steam de. bulması bakması kolay olur.

oyun aslında dlc ye göre farklı yollar içeriyor. bulgaristan yolları geniş geniş, fransa italya yolları genelde otoban, isveç tarafları da 2 şeritten tek şeride düşüren dubalarla ayırılıyor falan.

ekran kartı ve monitörün önemi büyük. görsel olarak kendinize iyi gelen görünümleri ayarlamanız lazım. tabii fps yi çok düşürmeden.

promods ve türkiye map ı gerçekten güzel. ben yüklemedim ama youtube da çok denk geldim. farklı yollar farklı olaylar mevcut.. tam bilmiyorum ama tüm dlc lere sahip olmanız gerekiyordu sanırım.

online oynarım derseniz truckersmp yüklemeniz gerekiyor. kirkenes maden yolu falan gayet karışık bi yol. en tepede norveç taraflarında olması lazım. multiplayerda da çok fazla tercih edilen bir yol. mp oynayacaksanız kazalar, sorunlar, sinir harbi yaşıyorsunuz. tabii ki serverda fazla kişi varsa fpsler yerlerde oluyor. bilginiz olsun.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

Ekran kartim gtx960 2gb. Monitor de 1080p 24". Aslinda bu kadar performans beklemiyordum ultrada sehirici haricinde fps 60 sabit genellikle. Sehirici biraz fps dusuyor ama onu da high a alip manual kenar yumusatma ve mirror ayarlarini ultra yapip cozdum su an icin sanirim. Online oynamayi henuz dusunmuyorum ama world of trucks diye bir sey gordum menude. Onunla ilgili guncel bir bilgi de bulamadim. Tam olarak ne oluyor? Ogrendigim kadariyla online gercek zamanli olarak yukler veriliyor tasiyorsun sonra odul veriyorlar.

• quote:

Ekran kartim gtx960 2gb. Monitor de 1080p 24". Aslinda bu kadar performans beklemiyordum ultrada sehirici haricinde fps 60 sabit genellikle. Sehirici biraz fps dusuyor ama onu da high a alip manual kenar yumusatma ve mirror ayarlarini ultra yapip cozdum su an icin sanirim. Online oynamayi henuz dusunmuyorum ama world of trucks diye bir sey gordum menude. Onunla ilgili guncel bir bilgi de bulamadim. Tam olarak ne oluyor? Ogrendigim kadariyla online gercek zamanli olarak yukler veriliyor tasiyorsun sonra odul veriyorlar.

Evet aynen. Taşıyınca ödül falan veriyor. Bazen etkinlikler oluyor, sus, boya falan verebiliyor. Oraya üye olup bağlayın ets2 yi. Yaptığınız km falan kaydoluyor.

Her bilgisayarda aynı performansı vermiyor ets2, ben bitki örtüsü ve insanları kapatıyorum, AA açık, olceklemeyi de 150 200 bandında tutuyorum. Ortalama fps alıyorum. Görüntü ayarlarında profesyonelseniz iyi ayarlamalar yaparsınız.

Ek olarak kabin içinden sürmek ile dışarıdan sürmek bile fps farkettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 20 Mayıs 2021; 14:29:57 >

• herkese iyi oyunlar arkadaşlar. Bir sorunum var çözümü ya da başka yaşayan var mı bilmiyorum?

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Ok işaretleri ile gösterdiğim gibi haritanın çoğu yerinde daha önce geçtiğim yollar kesik kesik keşfedilmemiş gibi gözüküyor. Düz yolun bir kısmının keşfedilip bir kısmının keşfedilmemesini çözemedim. Haritayı %100 açmaya çalışıyorum ama böyle sorunlar zorluyor beni. Bunun çözümü var mıdır?

• Maerdir kullanıcısına yanıt
    Bu ro extended ve project turkey ayrı mı? Neleri yüklmem lazım,bir sürü dosya adı var. Sürümüm 1.40 olduğu için onları indirdim de road connection falan filan diye ayrı linkler var. Karadeniz niye yok hocam?

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 20 Mayıs 2021; 17:0:1 >
  • 
Sayfa: önceki 36113612361336143615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.