Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3581. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35793580358135823583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polis kazadan dolayı yolu kapadığında ne zaman açılıyor acaba? Epey bekledim, hatta geceydi gündüz oldu hala kapalı. Alternatif yol da yok. Yol 2 taraflı kapalı. Rastgele olayları da kapadıö yine açılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah44 -- 8 Temmuz 2020; 3:42:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abi oyuna nolmuş ya eskişden frenler dönüşler falan daha kolay ve rahattı klavyeyle oynarken şimdi mahvolmuş :S
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    olayları kapat oyundan çık gir hepsi yok olur
  • [ETS2] 1.38 Açık Beta: Çatı Kornaları

ETS 2 için 1.38 açık beta sürümünün başlamasından bu yana, ekibimiz topluluğumuzun bildirdiği çeşitli değişiklikleri, iyileştirmeleri ve hataları düzeltmek için çok çalışıyor.Önceki sürümlerde de olduğu gibi, herhangi bir düzeltmenin yeniden test edilmesine izin vermek amcıyla ETS2'nin açık beta sürümünde test için birkaç kez güncellendiğini görebilirsiniz.Bununla birlikte, bazen, ilk başta yapılmamış olabilen yeni eklemeleri getiriyoruz.

Bugün, son zamanlarda ETS2 1.38 açık beta sürümüne yapılan bir güncellemeye odaklanıyoruz.Çatı; havalı kornaların yerleştirilmesi söz konusu olduğunda, topluluk tarafından uzun süredir talep edilen bir özellik içericek.​

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Oyun piyasaya sürüldüğünde, tır modellerinde tavan kornaları için belirli bir bağlantı noktası eklemedik.Tır ayarlama seçenekleri şu anda olduğumuz yerden çok daha sınırlıydı ve başka bir küçük borçla ilgileniyorduk.Havalı kornaları yakın zamana kadar tek seçenek olan bir çatı çubuğuna yerleştirmek, gerçekte o kadar da tipik değil.Gerçek tır kurulumlarını doğru bir şekilde yansıtmak için, araç ekibimiz havalı kornalara özgü tır kabinlerine yeni "pimler" ekledi.Konumlarının çoğunlukla fabrika varsayılanları olmak üzere uygun referanslarda seçildiğinden emin olmak için araştırmamızla elimizden gelenin en iyisini yaptık, aynı zamanda tır festivallerinde fotoğrafların ayarlanmasında neleri bulabileceğimizi de hesaba kattık.​

Bununla birlikte, bu tek değişiklik değil, çünkü Avrupa'daki tırlarda sıklıkla bulacağınız havalı korna tasarımının gerçekliğini daha iyi yansıtmak için yeni korna modelleri de ekledik.​

• Adam gibi arap korna getirseler keşke
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok defalarca yaptım olmadı hocam. Tırı servise çektim, oyunu kapayıp açtım yine kapalıydı. Sonra çok uzun bir rotadan gittim mecburen. Neyse ders oldu bana. Polisin kapattığı yola girmemek lazım 😀

• Türkiye'ye girince ilk dikkat çeken bitmemiş inşaatlar çok gerçekçi olmuş 😀

• Özellikle İstanbul çok fps yiyor.
  • Arkadaşlar thrustmaster T150 pro kullanan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu oynamayalı 2 sene olmuş, önceki sayfada renault fotoğraflarını görünce tekrar oynama isteğim depreşti, tekrar indirip reno ile yollara düşeceğim çok güzel duruyor
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    evet ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Temmuz 2020; 20:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

evet ben
    Direksiyon ayarların Hilmininki gibi mi yaptın. Sorun şu ki virajlari güzel alıyorum ama düz yolda aracı şeritte tutmak zor
    Birde forza oynuyor musun?

forza biraz oynadım sert oluyor diyorsan programından titreşimi kıs derim çünkü acayip sert oluyordu kolumu koparmıştı istersen ets2 ayarlarını veririm şuan diğer picdeyim yarın resim çekip koyarım onu dene fazla hassas yaparsan şeritte tutmak zor oluyor çünkü t150 milim oynatsan hissediyor adamlar yapmış bu arada marka seçimin için tebrik ederim pişman etmez 4 yıldır taş gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 13 Temmuz 2020; 0:7:19 >

Zahmet olmazsa gönderin hocam. Teşekkür ederim

buyur benim ayar böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

Özellikle İstanbul çok fps yiyor.
    Ekran kartın ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ArmadA.666

abi oyuna nolmuş ya eskişden frenler dönüşler falan daha kolay ve rahattı klavyeyle oynarken şimdi mahvolmuş :S
    Bütün frenleri otomatik yaparsan kolaylaşır ama zor olması daha gerçekçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

Multiplayer hala gelmedi sanırım. 8 yıldır gelecek. Ayrıca 8 yıllık oyun oynanmaz artık. Grafikler bana hiç çekici gelmiyor. ETS 3 istiyorum.

Alıntıları Göster
    ETS 3 şu durumda hiç gerçekçi bir istek değil. Firma küçük zaten, adım adım yapıyorlar, ETS 3'e şimdi bailasalar bi 10 yılda anca adam olur. ETS 2'ye devam, motoru güncelleyerek böyle devam.

Teşekkür ederim. Ayarlarımız çok farklı. Akşam denerim

Rica ederim ben öyle alıştım size kötü gelirse bilemem tabi
  • 
Sayfa: önceki 35793580358135823583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.