Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35463547354835493550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi biraz daha inceleme fırsatı buldum. Edirne'nin Kapıkule'ye Batı çıkışını yapsalar güzel olurmuş. Normalde onun için komple Edirne'nin içinden geçmek lazım ama Edirne Gar'ın önünden giden yol şehir içine pek girmeden bağlanıyor Kapıkule yoluna. Öyle bir şey yapılabilirmiş. D100'ün komple olmasını isterdim, Lüleburgaz batı çıkışı çok güzel virajlı bir rampa, Yenice'yi eklemişler bir ucundan diğer ucuna, orası da olabilirmiş.

Bir de Bulgaristan'a çıkamadım henüz, kendi aracımız mı olması lazım illa?
  • Türkiye'nin tamamı gelecek mi ilerleyen süreçte öyle bir açıklaması oldu mu yapımcı ekibin?
  • Sedat_60 kullanıcısına yanıt
    Avrupa tarafları belki ama türkiyenin her tarafı gelmez bence
  • Arkadaşlar oyunu direksiyon ile oynuyorum. Şöyle bir sorunum var gaz pedalından ayağımı çekince araç 2-3 sn içinde hız kesip duruyor. Gerçekçiliği baltalıyor bu durum. Var mı bunun bir ayarı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar oyunu direksiyon ile oynuyorum. Şöyle bir sorunum var gaz pedalından ayağımı çekince araç 2-3 sn içinde hız kesip duruyor. Gerçekçiliği baltalıyor bu durum. Var mı bunun bir ayarı?
    araçta fazla hasar varsa durur onun dışında durduğunu hiç görmedim
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Retarder açık olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba istanbul un bütün ilçeleri var mı? Bağcılar, bakırköy, küçükçekmece, beşiktaş, gop vb..

Yoksa da ileride gelir mi acep ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 8 Aralık 2019; 11:18:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafikte ilk defa modifiyeli araç gördüm.
    Son güncellemeden sonra mı yaptılar acaba?

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• @Akustik34 bunun olması hiçbir şehir için mümkün değil. ETS 2'nin olayı o değil çünkü. Harita küçük.

@sssemih24 uzun zamandır var da pek sık çıkmadığından yeni fark etmek normal.

Bu arada DLC'de Romanya (Güney) ve Bulgaristan'ın az bir kısmını (Kuzey) gezdim. Acele etmeden keşfetmeyi seviyorum daima. Şu an için gittiğim yerlerin gerçekten farklı göründüğünü ve güzel olduğunu söyleyebilirim. Bazı yerlerde fps düşmesi olabiliyor, bunun detaydan değil daha çok optimize eksikliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Türkiye (İstanbul, Edirne, Tekirdağ) de eklendi, evet sevinçliyiz, heyecanlıyız fakat sadece Türkiye açısından yorumlamamaya özen gösterelim bence. Sonuçta biz (En azından kendi adıma) ETS 2'yi gönülden sevdik, şura olmuş bura olmamış bunlar çok da önemli değil. Öncelikli isteğimiz kaliteli iş görmek olmalı. Tabii ki bu yeri geldiğinde olumsuz görüşleri yansıtmayı, sitem etmeyi ihmal ettiğimiz anlamına gelmemeli. Sonuçta bir bedel (para) ödüyoruz ve sevmediğimiz yanları yazmamız da hakkımız, bunu unutmayın. SCS'nin çokça hatası da oldu.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Acaba istanbul un bütün ilçeleri var mı? Bağcılar, bakırköy, küçükçekmece, beşiktaş, gop vb..

Beylikdüzü haramidere den yenibosna ya kadar e5, oradan tem e dönüp mahmutbey ve edirneye geri dönüş. Tam İstanbul baslayacak harita bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Acaba istanbul un bütün ilçeleri var mı? Bağcılar, bakırköy, küçükçekmece, beşiktaş, gop vb..

Beylikdüzü haramidere den yenibosna ya kadar e5, oradan tem e dönüp mahmutbey ve edirneye geri dönüş. Tam İstanbul baslayacak harita bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Alıntıları Göster
    Yenibosna falan biraz daha gidilse demek ki şirinevler çevresi de gözükecekmiş desenize :))

Ya inşallah gelir ileride ve genişletilir :)

• Romanya Bükreş tarafına gittim çok güzel yollar var daha ilerlerde de vardır mutlaka bence sadece tr az diye söylenmemek lazım bir de adamlar 17 usd yi kuru ayarlamadan yapsaydı bize 103 tl ye gelecekti tamam biraz çakallık yapıp 9 tl fazla geçirdi ama ölümlü dünyada takılacak mevzu değil
  • Dayanamadım aldım, keşfe çıkalım:)
  • Şu oyuna artık mevsim döngüsü eklenmesi lazım sürekli yaz saatine göre oynuyoruz.
    Hava erken kararsın, fırtına çıksın, kar yağsın, özellikle kuzeye iskandinav ülkelerine gidildikçe daha çok kar olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssemih24 -- 9 Aralık 2019; 19:51:3 >
  • transfagarasan varmı çizmişler mi romanya da
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Şu oyuna artık mevsim döngüsü eklenmesi lazım sürekli yaz saatine göre oynuyoruz.
    Hava erken kararsın, fırtına çıksın, kar yağsın, özellikle kuzeye iskandinav ülkelerine gidildikçe daha çok kar olmalı.
    Hep istemişimdir bu oyunu. Bu ne abi en fazla yağmur yağıyor nerede kar nerede fırtına gidiyoruz kuzeye güneş her yer hava yaz havası çok saçma.
  • 48 TL'ye pahalı diyen veletletin euro , dolar kurundan haberi var mı ?

Firmanın cebine 48 tl den sattığı bu DLC den 6 euro para giriyor sadece. Evet bildiğiniz 6 euro. (48 tl nin , 7 tl si de kdv)

Adamlar zararına satıyor hala yaranamıyor.

Spotify da öyle. Amerikada aylık 10 dolar. Burda aylık 13 tl.

Neymiş aylık 13 tl pahalıymış. Ulan amerikada 10 dolar olan şeyi normalde senin 56 tl + kdv ile alman lazım.

Adamlar 13 tl yapmış hala pahalı diyorlar.

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    en basiti normal kurdan hesaplasa 103 tl tutuyor
  • Oyunun tüm dlc'lerini çıkar çıkmaz almış biri olarak bu dlc'yi de hevesle aldım. İlk olarak Macaristan'dan İstanbul'a 37 bin $'lık bir yük taşırken bir noktada oyun hep aynı yerde kendiliğinden kapanıyor. İstanbul'a 6 saatlik bir mesafedeyim ve o yere her gelişimde kapandı. Böyle bir sorun yaşayan başka bir kullanıcı var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmtSvm -- 10 Aralık 2019; 2:12:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35463547354835493550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.