Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35443545354635473548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 tl olmasın demiştim şaka ile karışık yarısı çıktı
  • 48 tl ne la şaka mı bu? Cs den para toplayabilirsem alırım artık oda sırf Türkiye var diye yoksa beklerdim 1 sene bile gerekirse indirim için.
  • Yerime de oynayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahaha bundan önceki DLC çıktığında aç SCS bu fiyata doymaz 100'e kadar yolu var demiştim 50 lira deyin düz hesap. Birkaç harita DlC'sine dediğim olacak. 7 liradan fazla vermem hiçbir haritasına şu oyunun indirim bekler alırım aç gözlü firmalara böyle davranmak gerek.
  • dlc çıktıktan sadece 5dk sonra malum yere geldi hem de full+full. mp olmasa bizim ülkede bu kadar satılmazdı.
  • ETS sanırım en çok Türkiyede oynanıyordur hal böyleyken yapımcı da nasıl vurgun yaparız derdine düşmüş.

• İzlenimlerinizi paylaşın.

• 48tl ye dlc mı olurmus Her ne kadar oyunu sevsemde tr ıcın guzel bır adım olsada vermem abı enayımıyım.48tl ye kac tane oyun alınır bu scs kafayı yemıs resmen.

26kasım 2015de scandinavia dlc sıne 14.5tl vermısım.Dlc ortalama bu fıyatlarda olur 15-20tl en fazla.48tl vermıyorum veren versın ben vermıyorum 66.5tl bakıyem var vermıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 5 Aralık 2019; 22:22:24 >
  • Vay vay hadi hayırlı olsun hepimize
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    Bu zıhnıyet oldugu muddetce mutlaka 200tl olacaktır hıc merak etmeyın.1000 kısı alır dıger 30bın kısıde .odex ıle devam eder
  • Bi kulağımızın arkası kaldıydı zaten.Teşekkürler scs.
  • Ruslara bile St. Petersburg geliyor diye güzellik yapmayan SCS; İstanbul geliyor diye bize güzellik yapmış.
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

İşin garip tarafı %70 indirim bile alsa 14.40 TL altına inmeyecek

• 48TL biraz fazla olmuş sanki

Enazından EDS Mevcut İstanbulda. Oyunda bir ilk

• Almayın la. Bugüne kadar çıkan en pahalı dlc.
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Bu mu sımdı 48tl
  • tamam pahalı ama bunda bizim tl nin dolar karşısındaki değersizliği büyük etken

BEN aldım hemen çünkü bu oyunu oynuyorsan haritan tam olmalı bence. harita alttaki gibi gerçekten 48 tl etmez

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Aralık 2019; 0:59:58 >
  • Oyun fiyatindan pahali dlc mi olur arkadaş? Oyunun ismi euro truck simulator 2 degil dlc simulator 2 oldu resmen bu nedir ya!

• quote:

Orijinalden alıntı: talhadogdu

Oyun fiyatindan pahali dlc mi olur arkadaş? Oyunun ismi euro truck simulator 2 degil dlc simulator 2 oldu resmen bu nedir ya!
    alıcısı varsa olur tabi
  • https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2341056/929d3d91-2f75-4952-b7ab-f77f146e3ef6.jpeg

Realistic money modunu kullanıyorum kesınlıkle tavsıye ederım.Alınan ucretler km basına 1 veya 1.5euro cıvarında.Bankanın kredı faızı ıse baya yuksek 500bınlık kredıye yaklasık 150bın faız alıyor.Km basına ucret gercekcı oldugu ıcın 2 kere ceza yesenız zarardasınız bu yuzden daha dıkkatlı oluyorsunuz.
    Orjınal oyunda para kazanmak cok kolay bu yuzden tır almak hıc zevklı ve heyecanlı degıldı.Hep boyle bır mod arıyordum sonunda buldum.
  • an itibari ile mp desteği gelmiş TR DLC İÇİN VE TR PLAKA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 6 Aralık 2019; 6:3:17 >
  • 
Sayfa: önceki 35443545354635473548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.