Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35243525352635273528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yolda giderken benim emektarın kardeşini gördüm bir resim çekeyim dedim.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Oyunu dx11 ile çalıştırmak için ne yapmam gerek, bir de kendi dorsemi almamin bir avantaji var mı kazanilan para artıyor mu? Dorselere baktığımda yük türleri var dorsenin taşıyabileceği bu iş alanini daraltmaz mi.. Teşekkürler
    ben hep uygulamayı açıp oyunlarımdan oyuna sağ tıklayıp çıkan menüden dx11 seçip açtım arkadaş çift tıkla oradan demişte nereyi çift tıklayalım yazmamış
  • @boras06 Arkadaşlar yanıtlamış sorunuzu bir kere seçtikten sonra daha seçmenize gerek yok.Steam arayüzünde oyuna sağ tıklayıp özellikler seçerseniz farklı bir menü açılır,Başlatma seçeneğini oradan ayarlayabilirsiniz.

@bocekgrafik Çok Teşekkür ederim.
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    bak onu bilmiyordum iyi oldu
  • bunu 150 km hız sınırı da neymiş diyenlere göstermek lazım gerçek hayatta 150 km hızla git de göreyim bu yolda
  • Baştan sona izledim, manyak oldum galiba.
  • Bu adamın videolarını izledikçe insanın ETS 2 oynayası geliyor...
  • Scania ile bir sefer 190'ı gördüm. Manuel vites ve aracın limiti neyse o hızda kullanıyorum sürekli.

Oyun orjinal ve mod yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 16 Haziran 2019; 21:6:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

bunun videoları olsun drivingbro nun olsun türklerden nazım olsun tırıvırıişler olsun hepsini izlerim 90 ı geçmiyorlar yada geçemiyorlar bizimkilere kalsa oyunda 150 den aşa gitmezler nfs jenerasyonu olunca haliyle 90 la gidemiyorlar tıra ilgin varsa tır oyunu hoşuna gidiyorsa gerçekci süreceksin hız kurallarına uyacaksın yok öyle bas gaza git olayı yok

• adjustik kullanıcısına yanıt
    ya boş verin onlar oyunda atıp tutuyor gerçekte tırla böyle yollarda bilmem kaç ton yükle ıh giderler o hızda ama bunu deyince giden gördüm diyorlar he tamam düz yolda anlık o hıza çıkılır belki de oyundaki gibi sürekli o hızda gidilmez asla inanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ya boş verin onlar oyunda atıp tutuyor gerçekte tırla böyle yollarda bilmem kaç ton yükle ıh giderler o hızda ama bunu deyince giden gördüm diyorlar he tamam düz yolda anlık o hıza çıkılır belki de oyundaki gibi sürekli o hızda gidilmez asla inanmam
    tabikide gidilmez gördükleride muhtemelen daha sonra sağlam bir ceza yemiştir birde şöyle bir olay var tam bilmiyorum tırlarda falan 90 km ulaşınca gaza bassan bile geçmiyormuş galiba maks 90 yapılıyormuş bilmem ne kilidi mi ne varmış galiba doğrumu ?
    cezayı bilmem de adam yaşıyor mu şüpheli bence fazla yaşamaz o hız sınırlayıcı kapatılabiliyor diye biliyorum yanlış da olabilir
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    her türlü cezayı yiyecek 120-130 yapsa bile takoda ne varsa görünüyor gerçi bizim ülkede günde 15 saat tır süren bile vardır kesin sınır 9 saat olmasına rağmen
    aynen yolda uyuyup milleti biçiyorlar sonra
  • Sadece şoförü suçlamak hata olur,bir zamanlar işe arıyorum tanıdık var arada beni götürdü ne olduğunu anlamadan tamam abi bu akşam izmire mal gidecek gece 12 den önce teslim edilmesi gerekli,sözleşme var zamanında teslim edilmez ise tazminatı var cezalar benim araba nerde diğer fabrikada atla taksiye al gel hemen yükleyelim yola çık,saat 17,00 akşam trafiği hadi gitgel 1 saat olsun,kamyonu 1 saat içinde yükle en iyi ihtimalle saat 19,00 benim izmire gece 00,00 öncesi gitmek için uçmam lazım mümkün mü? Bu yetişmez ben böyle bir sorumluluğu kabul edemem dedim çıktım,lakin kabul edecek biri çıkmazmı çıkar,adam çaresiz kalmışsa en azından şansını dener,sistem yok,denetim yok.
  • Mümkün olduğunca bu tarz videoları paylaşın lütfen. Rahatlama geliyor izlerken vallahi.
    15 mi? 48 saat süren var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

tabikide gidilmez gördükleride muhtemelen daha sonra sağlam bir ceza yemiştir birde şöyle bir olay var tam bilmiyorum tırlarda falan 90 km ulaşınca gaza bassan bile geçmiyormuş galiba maks 90 yapılıyormuş bilmem ne kilidi mi ne varmış galiba doğrumu ?

Alıntıları Göster
    Bazı araçlarda fabrika çıkışlı hız sınırlayıcı var istesende kapatamıyorsun. Mesela askerde mercedes unimog kullanmıştım dış göreve çıkmıştık otoyolda 90'ı geçmiyordu sınır olmasa 150 görürdü herhalde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 35243525352635273528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.