Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.073
Cevap
377
Favori
3.635.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35193520352135223523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Bu yükler sadece Finlandiya'da mı oluyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    evet 2 li özel dorseyi alınca sadece oradaki garajı seçebiliyorsun ve yükler sadece Finlandiya da çıkıyor

Bende takıntı haritayı % 100 tamamlamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

yükümüz uzundu

Hocam o çiftli dorseden bende alıcamda para biriktiriyorum sen ne kadara almıştın aklında mı birde finlandiyadan başka hangi şehirlerden alınabiliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    valla hiç hatırlamıyorum fiyatını ama şehir değil de dorse yöneticisinden alıyorsun ve sadece Finlandiya'daki garajlara koyabiliyorsun. fiyata oradan bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Haziran 2019; 8:46:30 >
  • ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Abi olacak gibi değil ki? Kavşağa giriyorsun. Orayı bile tam dönmeden sarıya çevirmiyor yaw. Haftalarını alır insanın.

Ben onun yerine Steam başarımlarına yöneldim. Onları tamamlamaya çalışıyorum. 2014'te yoktu.

200K'nın üstünde olması gerek.

Ucuz derslere 60K falan. Öyle başlanır, para kazandıkça başka alınır.

Tüyo:
    Araç alıp şoför tutmak yerine dorse almak, saha hızlı para kazandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 10 Haziran 2019; 18:5:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Abi olacak gibi değil ki? Kavşağa giriyorsun. Orayı bile tam dönmeden sarıya çevirmiyor yaw. Haftalarını alır insanın.

Ben onun yerine Steam başarımlarına yöneldim. Onları tamamlamaya çalışıyorum. 2014'te yoktu.
    başarımlardan biri de haritayı %100 lemek. eski haritada daha kolaydı. ona rağmen haftalarımı almıştı %99.9 dan sonrası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Bende harita DLC'lerinin hepsi var haritadaki bütün şehirleri, tır galerilerini, işçi bulma kurumlarını keşfetmeme rağmen %50'de kaldı. %100 yapmak bayağı sabır istiyor ben vazgeçtim uğraşılacak iş değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    harita dlc çıktıkça artıyor boşuna uğraşmaya gerek yok bitmez yani
    Navigasyonu kendin mi ayarlıyorsun yoksa yükü alınca otomatik tanımladığı rotada mı gidiyorsun ? Ben yükü aldıktan sonra ilk işim kendi rotamı çizmek oluyor. Haritayı yakınlaştırıp daha önce gitmediğim yollardan rota oluşturuyorum. Haritada sarıyla boyanan yollar daha önce geçtiğiniz yollardır, mümkün olduğunca oralardan gitmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben bırakmama ve Fransa'nın yeni gelen şehirlerinin çoğuna girmememe rağmen % 68'de. Fransa, Baltık ve İtalya DLC'lerini almadan önce girmediğim yol kalmamasına ve çoğu işyerine girmeme rağmen % 92 idi. Kalanı, yanından geçmeme rağmen sarıya dönmeyen yerlerdi.

Yeni DLC'leri alınca direk % 50'ye düşmüştü. Şu anda yanından geçmemize rağmen sarıya dönmeyen yerlerin oranı % 15-20 vardır herhalde.

• Banzai! kullanıcısına yanıt
    Evet. Ben 2014'ten sonra 5 sene oynamadım. O zaman böyle saçmalık yoktu. Yanından geçtiğin yerler ve girdiğin kavşakların yakınları sarıya dönerdi. Böyle olacağını bilseydim, o zaman tamamlardım. O zaman Steam başarımları yoktu bir de.

Bitirmeye çalıştığım başarımlar, vakit harcamaya değecek olanlar ile yüzdelik olarak az kişinin aldıkları.

Şu anda haritanın tamamını sarıya çevirmek (keşfettik zaten), aylar alır ama Steam başarımının oranı % 2'den fazla olsa gerek. Bence değmez artık bu sebeple. O kadar vakti diğer başarımları tamamlamaya çalışsam, daha azıyla hepsini tamamlamış olurum herhalde.

Ben ekseriyetle % 1'in altında olanlara çalışıyorum. Bir kaç tanesini tamamladım.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    quote:

Ben yükü aldıktan sonra ilk işim kendi rotamı çizmek oluyor. Haritayı yakınlaştırıp daha önce gitmediğim yollardan rota oluşturuyorum.

Ben de öyle yapıyorum. İnanması güç ama bir seferinde mesafeyi 1500 km uzatmış, yolu 5900 km'ye çıkardığımı yükü teslim edince görmüştüm. Profilimde resmi yüklü.

Finlandiya Turku - İtalya Taranto arasıymış o yük. Tekrar bakmam lâzım mesafeye; uzatmasız kaç km diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 10 Haziran 2019; 21:31:54 >
  • DHL için çalışıyorum artık.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Mod mu bu?

BDF Tandem modu hocam.
  • Epey resim yükledim harita DLC'lerini aldıktan sonra. Enteresan kareler de var.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198016794610/screenshots/?appid=227300&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall

• DHL maceramız kasap bir meslektaş yüzünden kısa sürdü.

• 
Sayfa: önceki 35193520352135223523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.