Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34263427342834293430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Ha bunin:

[simage]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    [/simage]

Bunları da kullanmak vardı ya etsde hocam multide troller kan kustururdu ama single da güzel olabilirdi.

tır oyununda bunların işi ne alemsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar sizlerde de ETS 1.30 güncellemesini aldığın beri oyun esnasında bazen Pc'nin kitlenip kalmadı donup kalması gibi şeyler oluyor mu.. Çözüm için denemedim şey kalmadı ama tamamen atlatamadim.. Bu sorun tamamen ets 1.30 güncellemesini almasıyla ortaya çıktı.. Driverlar güncel mod yok bişey yok deli etti beni. İşin kötüsü Pc'e reset atmaktan ni gün harddiske güle güle demekten korkuyorum.. Bu sorun oyuna girdiğimde olmuyo, nadiren oluyo ama zararlı sonuçta.. Sizlerde var mi böyle bişey yada yaşadınız mi hiç son zamanlarda bi kerede olsa..

Hayır bende donma olayı yok.

Ama en son güncellemeden sonra oyunu açmak istediğimde çalışmayı durdu hatası alıyordum çalıştırma seçeneklerinden play ets2 32 bit seçeneğini seçerek oyuna girebiliyorum şuan sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssemih24 -- 28 Aralık 2017; 18:58:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağır yükün böylesi...
    Resimde kaç teker var sayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Ha bunin:

[simage]
    [/simage]

Bunları da kullanmak vardı ya etsde hocam multide troller kan kustururdu ama single da güzel olabilirdi.

tır oyununda bunların işi ne alemsin

Hahaha hocam haklısın da ne bileyim işte bir nevi gerçek hayatta kullanamayacağımız araçlarla ilgili hisler yaratıyor ya değişik olurdu demek istedim bunların da simülatörleri var galiba construction simulator gibi bir kategori oluyor galiba vinç, iş makinesi vb kullanılıyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    aynen oyunu vardı da hatırlamıyorum adı dediğindi galiba
  • Var mı benim gibi park eden

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

acaba direksiyon setiyle oynanır mı ki bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2017; 4:20:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

http://store.steampowered.com/app/289950/Construction_Simulator_2015/

Acaba mega kamyonlar var mıdır bu oyunda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raven

Var mı benim gibi park eden

Dıştan kamerayla parketmek kolay.
    Asıl marifet tıpkı gerçekteki gibi kabin içinden bakarak parketmek.
    Çok uğraştım ama yapamıyorum bir türlü benden tırcı olmaz arkadaş.

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Kabin içinden aynadan bakarak park etmek daha kolay aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Dış kameradanda olsa bir çırpıda park etmek çokta kolay değil malum tırın kı*ı başı ayrı oynuyor Dorse bağlamak için iç kameradan geri geri gelebiliyorum ama dorseyle parketmek için hiç denemedim.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Kumanda desteği (kısmi kumanda desteği) diyor steam,net bir bilgide bulamadım,ancak oyun ilgimi çekti mod desteği,mp var birazda bu konularla ilgileniyorsanız ilginç bir deneyim olabilir,merkınız yoksa sadece oynamak için alınacaksa alınmamalı yorumlardan anladığım bu.En güzel yorumu bir kardeşimiz yapmış,"Bu oyunu oynamak için beyin gerek o da bende yok."

@teyzen nevfik

Anladığım var modlarlada olsa var,ancak bug çok varmış.
  • quote:

Kumanda desteği (kısmi kumanda desteği) diyor steam,net bir bilgide bulamadım,ancak oyun ilgimi çekti mod desteği,mp var birazda bu konularla ilgileniyorsanız ilginç bir deneyim olabilir,merkınız yoksa sadece oynamak için alınacaksa alınmamalı yorumlardan anladığım bu.En güzel yorumu bir kardeşimiz yapmış,"Bu oyunu oynamak için beyin gerek o da bende yok."

@teyzen nevfik

Anladığım var modlarlada olsa var,ancak bug çok varmış.

Merakım var ama buna sıra gelene kadar çok oyun birikti güzel bir indirim denk getirirsem alırım belki buglar da düzelir biraz daha o zamana kadar

sağ ol hocam 12 tl bir şey değil de bug çok varmış araştırıp karar ermek lazım farmng simlatör var bende çiftlik oyunu onda direksiyon oluyorda ondan sordum evet kafa varsa olur diyen yorumu okudun neyse araştıralım bakalım neymiş bu oyun
  • Yaklaşık bir senedir belki daha fazla ekran kartım yok,dolayısıyla oyun oynayamıyorum çekilişlerden kazandıklarım bir yana aldığım oyunlara bir kere bile bakamadım. Mümkün olduğunca bakmamaya çalışıyorum yoksa kaptırıp gidiyorum.

İyi bir kart almam gerekiyor öncelikle.
    geçen yıl bari alabilseydiniz keşke bu yıl çıktı bir madenci moku piyasayı dağıttı 1000 tl eden kart 2 bin 2.300 tlye fırladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Aralık 2017; 20:42:3 >
  • quote:

Yaklaşık bir senedir belki daha fazla ekran kartım yok,dolayısıyla oyun oynayamıyorum çekilişlerden kazandıklarım bir yana aldığım oyunlara bir kere bile bakamadım. Mümkün olduğunca bakmamaya çalışıyorum yoksa kaptırıp gidiyorum.

İyi bir kart almam gerekiyor öncelikle.

Valla hocam şanssız bir döneme denk gelmiş bu durum. Ben de pek bakmadım bu aralar indirimler beklediğim gibi olmadı(black friday,halloween indirimlerinin altında kaldı)bu dönemi sadece güzel oyun keşfetmeye ve level kasmaya adadım. Biliyorum oyunlara baksam üçe beşe bakmayıp kaptıracağım aldıklarımı henüz oynayamamışken indirimleri de beğenmemişken uzak durmak en iyisi şimdilik umarım çok iyi bir kartınız olur da gönlünüzce oynarsınız sizin gibi aklı başında, saygılı, yardımsever kişiler daha çok olmalı oyun platformlarında

• Yeni Scania ile hız denemesi yapayım dedim polise yakalandık.
    Hemde Lamborghini...

Bu arada dikkatimi çekti Lamborghini'nin lisansını almadıkları için SCS arabaya kendi logosunu koymuş.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Evet sıfır fiyatları için haklısınız,ama ikinci el alınacak kart var,aklı başında doğru düzgün insanlarda var,ancak ben bir türlü toparlayamadım,aslında ortalama bir kart alıp devam ederim ama Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın! evgaftw970'den sonra ortalama bir kart ile ayar kısıp oynayamam bu nedenle beklemede kalıyorum,yaza 2xxx kartlar'da gelir,bakalım kısmet Bu arada iyi dilekleriniz için Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 34263427342834293430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.