Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steam'den macOS'a demo olarak indirdim. Fakat profil oluştururken oyundan atıyor. Yardımcı olabilecek biri var mı ?
  • Hocam siz yazdınız dikkatimi çekti baktım steam üzerinden bayağı güzel bir indirime girmiş. Hemen ATS Enchanted Bundle ve ETS2 Cargo Bundle Satın aldım. Bu fırsat daha kolay kolay gelmez nasılsa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sananebak kullanıcısına yanıt
    meksika haritası da indirimdeyse onu da tavsiye ederim
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hocam ATS2’ye dair ne varsa aldım full paket yani. Artık oynamak ne zaman nasip olur bilemiyorum :)

• sananebak kullanıcısına yanıt
    tamam o zaman iyi oyunlar
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler.

• Oyunu az önce satın aldım 9,75 TL'den fakat sonradan 25,81 TL'ye "Euro Truck Simulator 2 Essentials" daha karlı bi iş olacağını düşünüp oyunu iade edip onu almak istedim baktım ki paketi bana 17,52 TL'den veriyor satın aldım bende. Oyunun en eski serilerini oynardım buna ilk kez başlıyacağım tavsiyeleriniz nelerdir :)
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam inşallah

• akt02 A kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerdi o günler konuya yetişemezdik o kadar yoğundu

İnşallah geri dönüşüm yakında olur

• Ben de Fransa dlc yerine 17 TL'ye cargo bundle'ı satın aldım. Haritayı ayrıntılı yapıyorlar sistem de eski kasıyor. 2 yük denedim Special transport ile.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BöyükHilmi kullanıcısına yanıt
    evet o paketi alman gerekirdi neyse üstüne alırsan sende olanlardan düşüyor fiyat birde tavsiyem indirimdeyken fransa harita dlc al 17 tl sonra 35 tl olacak. ilerdeki indirimde de italya dlc tavsiye ederim
  • Arkadaşlar özel kargo paketinde 70 tonluk yük aldım tren raylarının üstünden geçerken tır takılıyor patinaja düşüyor.
    Difransiyel kilidi falan denedim ama işe yaramadı bug mu var yoksa tırla alakalı sorun mu?
    Tırım Scania R730 4x2
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    hayır sol arkadaki tabelaya takılıyorsun iyi bak görürsün bende raylara takılıyor sanmıştım ama tepe kamerayla bakınca sol arkadaki tabelaya takılıyor arka tırı geri alıp daha sağ açıktan girmen gerek
  • Soylediginiz hepimiz icin gecerli.

Haftasonu direksiyonu kurdum oynuyorum, haftaici is stresini atiyorum. babam yanima geldi. Yahu kazik kadar adamsin halen tir mi suruyorsun, seni bosuna okutmusuz, tir soforu olaymisin ya dedi ya la

Multinin eski tadi kalmasa da yine de isten sonra stres atmak,kafa dagitmak icin birebirdir. Hele o retarder sesi yok mu yeni scanianin, bitiriyor beni resmen

Bu arada masaustu toplamanizi tavsiye ederim hocam. Amd sistem de isinizi gorur. Laptopa ayiracaginiz, atiyorum 3.000₺ ile daha performansli ve uzun omurlu bir masaustu toplama iz mumkun. Simdiki aklim olsa masaustune yatirim yapardim,laptopa degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 25 Aralık 2017; 5:50:56 >

• Yılbaşı görevleri bitti mi?

• o.boztepe O kullanıcısına yanıt
    devam ediyor
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: o.boztepe

Yılbaşı görevleri bitti mi?

22 ocakta bitecek ATS ETS2 bitirdim arka planlar güzel bir de atsnin dikiz ayna süsü hoşuma gitti gerisini pek beğenmedim ayı kardan adam falan
  • Bende 25 tl lik paketi alarak aranıza katıldım. Nasıl mutlu oldum anlatamam :) bir save dosyam var ama sıfırdan başlıyorum oyuna. Bilgisayarım cok yeni değil ama görüntü olceklemesini 150 yaptım, bakalim idare etmeye çalışıyoruz :) yakında online a da girerim ben :) herkese saygılar sevgiler

• şu arka plan çok güzelmiş hediyelerle gelmiş hep kar yağıyor

@mikailc78 iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 26 Aralık 2017; 7:34:43 >

• 
Sayfa: önceki 34243425342634273428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.