DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EĞİNLİ, JudasRising, A.J. Pacino Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
69.292
Cevap
367
Favori
3.186.469
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Euro Truck Simulator Serisi >> Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
Giriş
      9874 Mesaj
      24 Kasım 2017 23:39:39
      quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Ben bu oyuna bugün başladım multiplayer da. Sormak istediğim bir şey var. Online oynarken şehir girişlerinde falan altta uyarı tarzı yazılar çıkıyor. Bu yazılar ingilizce. Bunun türkçe olmasını sağlayabilirmiyim. Yoksa online oynarken bu iş böyle mi?

Türkçe olmuyor maalesef

Cooler Master Case PRO 5 AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHZ (NOCTUA NH-U12S SE) ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO Sapphire Nitron+Radeon RX 580 4G. G.SKILL Flare X DDR4-3200Mhz C14 16GB (2x8GB) Samsung 850 PRO 512GB 550MB-520MB/s Sata3 SSD
      Samsung 320GB 7200RPM 16MB Cahce SATA2 HDD) Samsung HD154UI 1.5TB HDD Seasonic Focus Plus 750W 80+ Gold Viewsonic XG2401 24"1ms 144 HZ Monitör

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Ehheheh

24 Kasım 2017 23:47:09

Bende de oluyor hocam oyuna girerken versiyonuna baktığımda sondaki rakamı artmış oluyor güncellemeden sonra. Beta olduğu için bazı şeyleri düzeltiyor olabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bandidas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7161 Mesaj
      25 Kasım 2017 09:54:34
      quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Ben bu oyuna bugün başladım multiplayer da. Sormak istediğim bir şey var. Online oynarken şehir girişlerinde falan altta uyarı tarzı yazılar çıkıyor. Bu yazılar ingilizce. Bunun türkçe olmasını sağlayabilirmiyim. Yoksa online oynarken bu iş böyle mi?

Türkçe olmuyor maalesef

teşekkür ederim cevabınız için. Bir soru daha sorayım. Konvoy olarak oynayanların videolarına denk geliyorum. Bu nasıl oluyor.
      Tanıdıklar ile aynı anda, aynı server a girip bu taşıma görevini biri mi organize etmesi gerekiyor. Nasıl oluyor aynı yerden yük alıp aynı yere bırakıyorlar merak ediyorum. Yoksa sadece gezi amaçlı mı dolanıyorlar diye de düşünmeye başladım şimdi. İnşallah sormak istediğim şeyi anlatabilmişimdir : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      7161 Mesaj
      25 Kasım 2017 12:02:35
      Bir soru daha arkadaşlar. Online oynarken bir teslimat yaptım ve yolda gayet hızlı da gittim. Olabilecek en erken sürede vardığımı düşünürken gecikmeli teslimat deyip hiç para kazandırmadı son oynadığım bölüm. Bu neden kaynaklıdır. Hatta gecikmeli teslimat olunca tek seferlik iş listesi de boş çıkıyor sonrasında. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Mantığını anlayamadım bir türlü.

• Yarbay
      11910 Mesaj
      25 Kasım 2017 17:04:42
      quote:

Bir soru daha arkadaşlar. Online oynarken bir teslimat yaptım ve yolda gayet hızlı da gittim. Olabilecek en erken sürede vardığımı düşünürken gecikmeli teslimat deyip hiç para kazandırmadı son oynadığım bölüm. Bu neden kaynaklıdır. Hatta gecikmeli teslimat olunca tek seferlik iş listesi de boş çıkıyor sonrasında. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Mantığını anlayamadım bir türlü.

Teslimati multide alip yine multide teslim etmelisiniz. Eger multide teslim aldiginiz yuku, oyundan cikip, atiyorum 1 gun sonra teslim etmeye kalkarsaniz, oyun saati ile multi saati uymayacagi icin gec teslimat yazar. Tabi tersinde de ayni durum olur. Singledan aldiginiz yuku multide bitireyim derseniz, yine gec teslimat uyarisi alirsiniz.

Konvoy konusu da soyle, forumlar var, o forumda konvoy duyurulari yapilir ve save dosyalari paylasilir. O save dosyasi ile oyuna girerseniz hepiniz ayni dorse ve ayni tirla oynarsiniz. Konvoy benim hosuma giden bir sey degil ama begenen cok var tabi... ben yanliz gezmeyi seviyorum.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2085 Mesaj
      25 Kasım 2017 17:05:32

yükü alıp direkt gittiyseniz öyle bir hata vermemsi lazım, oyundan çıkıp sonra tekrar girdiyseniz zaman geçtiği için normaldir, yük çıkmıyorsa uyuyun düzelir veya bir yük alıp iptal edin.
      |
      |
      AKINLASINN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2085 Mesaj
      25 Kasım 2017 17:09:35

eu2 sunucusu Duisburg-Calais yoluna gidin, bazen 20 dakika kuyrukta bekliyorsun

edit: spam gibi oldu, mesajı silemiyorum mod arkadaş bir zahmet birleştirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Devil -- 25 Kasım 2017; 17:10:28 >
      |
      |
      kerrjo1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7161 Mesaj
      25 Kasım 2017 17:12:29

Cevaplar için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Oyunda daha yeniyim diye kendime ait bir tırım yok. Multi kısmını açıp tek seferlik işlerden yapıyorum.
      O sırada 2 kez başıma geldi bu durum. Bu konunun bir üstüne gideyim bakayım, dediklerinize dikkat ederek. Hatayı anlayabilecekmiyim bakalım.

Konvoy kısmını gayet iyi anladım şu anda.

|
      |
      Bahsedilenler: White Devil , nightsoldier

• Yarbay
      9874 Mesaj
      25 Kasım 2017 17:48:15

arkadaşlar yazmış ama bende ekleme yapayım multide işi alıp bitirmeden çıkarsan ve geç girersen oyunda saat ilerlediği için işi geç teslim edersin yada spye girersen aynı olay olur. sadece sp de yük alıp çıkarsan ve sonrada girsen saat ilerlemediği için bu olmaz. veya acil iş almışındır saatinde götürmediysen ondan yapar. konvoy şu forumda düzenleniyor üye olup takip edebilirsinhttps://forum.wotmp.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Kasım 2017; 17:51:48 >
      |
      |
      AKINLASINN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cooler Master Case PRO 5 AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHZ (NOCTUA NH-U12S SE) ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO Sapphire Nitron+Radeon RX 580 4G. G.SKILL Flare X DDR4-3200Mhz C14 16GB (2x8GB) Samsung 850 PRO 512GB 550MB-520MB/s Sata3 SSD
      Samsung 320GB 7200RPM 16MB Cahce SATA2 HDD) Samsung HD154UI 1.5TB HDD Seasonic Focus Plus 750W 80+ Gold Viewsonic XG2401 24"1ms 144 HZ Monitör

• Binbaşı
      1156 Mesaj
      25 Kasım 2017 18:41:36
      Scaniacılar burada mı

|
      |

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      25 Kasım 2017 23:59:38
      Sözlükte bulduğum bu resimde; yeni actrosun içine nası mavi ışık koyacağız? Hangi mod olabilir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 25 Kasım 2017; 23:59:57 >
      |
      |

• Yarbay
      11910 Mesaj
      26 Kasım 2017 23:38:48
      Euro 2 serverini 4.000 kisi olarak test ettiler bugun. Umarim kisi sayisini bu kadar arttirinca sdmin sayisini da artirirlar, yoksa duisburg calaisten hasarsiz cikmak mucize olur...

|
      |

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      27 Kasım 2017 01:22:22

Scania'ya geçtik artık Man serüveni sona erdi .
      |
      |

Steam id : kerrjo
      Origin id : kerrjo1
      www.youtube.com/kerrjo
    • Yarbay
      4039 Mesaj
      27 Kasım 2017 22:24:28
      İtalya haritasi şuan mevcut olan diğer harita dlclerinden daha fazla FPS yiyecek bence.. Daha fazla çevre detayi daha fazla işlemci ve ekran kartlarinin yorulmasi demek.. Aralik ilk haftasi gibi çikacak galiba, SCS herşey hazir gibisinden tweet atmişti geçenlerde.. Son rötuşlar yapiliyodur.
      |
      |

Not: Konular Hakkında Yazmış olduğum Yorumlar Sadece Beni İlgilendirir... Düşüncelerimin Her Zaman Arkasındayım..
      . . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .

• Yüzbaşı
      819 Mesaj
      28 Kasım 2017 02:09:28
      Prism3d ve Directx9 ile olabildiğince boş haritalarla idare ettirildik.
      Şimdi eski grafik ve oyun motoruyla en iyi kartlar bile %99 gpu kullanımı olmasına rağmen boğuluyorlar ki %99 kullanım ve düşük performans skalası oyunun grafik motorunun verimsizliğidir.

SCS'yi biraz anlayabiliyorum. Yaptıkları lisans sözleşmeleri yüzünden yeni oyuna geçiş yapamama durumları olabilir. Veya yeni bir grafik motoruna para vermek istememeleri de olabilir.

Ama bu motorla bir yere varılamaz. Dlc'lerden çok yeni oyuna adapte olmaları gerekirdi.

• Yarbay
      7111 Mesaj
      28 Kasım 2017 02:11:25
      Ets 3 gelmesine en az 3 sene var bence mp sayesinde daha çok ekmek yerler.

|
      |

• Yarbay
      2085 Mesaj
      28 Kasım 2017 08:58:19

17 yıl oldu bir zahmet geçsinler artık, büyük firma hawok ve dolby digital sound ile şu oyunu çıkarsa scs batar, adamlar en popüler modları dlc diye satıyor bizde mecbur alıyoruz promods ve online için.
      |
      |
      Naneli Larry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      28 Kasım 2017 13:03:51
      Ets2'nin gözünü seveyim. Cıty car driving'de 35 FPS den yukarı çıkamadım. Araç sayısını azaltmama rağmen takılarak oynanıyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      491 Mesaj
      28 Kasım 2017 13:05:22
      Arkadaşlar bu online modu nasıl bu oyunun hiç oynamadım zevkli mi ? Ne farkı var single playerdan ?

• Yarbay
      7161 Mesaj
      28 Kasım 2017 13:31:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Buz

Arkadaşlar bu online modu nasıl bu oyunun hiç oynamadım zevkli mi ? Ne farkı var single playerdan ?

Araç satın alana kadar çok zevkli değil. Nerdeyse aynı. Bazen troller yüzünden zevkli olan oyundan zevk alamaz hale de gelebilirsin.
      Ama bence tanıdıkların olursa onlarla birlikte sürmek zevkli olabilir. 9,75 tl den orjinal almaya değer oyun.

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,640
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.