Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cadillaccts sende sağ ol umarım indirim olur ama henüz indirim olacağını sanmıyorum. italya dlc istiyor olmasın promods?

@blacksea2601 aynen geçen sürümde de öyle saçmalamıştı engellendiniz falan deyip sanırım bedava indiriyoruz diye uğraştırıyorlar TSM 1 defa kurmuştum güzeldi ama bir daha takip etmedim kalkmış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Aralık 2017; 19:16:33 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Truck sim oda fena değildir epey zaman uğramadım siteye,bunların map oldukça büyük olur hata biraz fazla çıkar düzeltiyorlar ama bir proMod değil tabiki

Map indirebiliyorsunuz ama paylaşılmıyor diye hatırlıyorum,Form sitesi:http://trucksim-map.com/news/

Birde arkadaşlar özellikle sp ve proMod ile oynayanlar,bir zamanlar promod map'ta nedenini bulamadığım şekilde döner kavşaklarda her yerde değil ama 5-6 şehirde oyundan atıyordu,ne yaptıysam çözüm bulamadım sonra benim devamlı kullandığım mod vardı brutal diye hatırlıyorum o mod yollardan,bariyerlere,motor sesinden,gökyüzü görünümüne kadar her şeyi daha kaliteli yapıyordu,tek eksi tarafı bazı dorselerin üzerinde hoş bayan resimleri mevcuttu ( eksi olması yanımda torun ile oynamamdır ki çocuklarıyla oynayan arkadaşlarımız vardı,dikkat etmekte yarar var.)

O modu yükledikten sonra bir daha atma sorunu olmamış rahat rahat oynamıştım,bulursam atarım brutal modun linkini.

Yaklaşık 2 yıldır güncelleme yapmamışlar,ancak benzer modlarlar var Link:http://ets2downloads.com/ dorse modundan araçlara kadar ne isterseniz var,dorse modu jazzycat öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 12 Aralık 2017; 19:58:20 >

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    bayan iyiymiş Truck sim hiç denemedim bakarım bir ara teşekkürler

edit: pardon TSM dediniz sanırım? evet 1 kez kurup oynamıştım güzeldi

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 13 Aralık 2017; 7:53:56 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    italya gerekmiyor diyordu kendi sitesinde.büyük ihtimal benim saveden kaynaklı sorun çok eski çakışan birşey var.kıyıpta silemiyorum da savei.bir daha indirirsem promodsu yeni save açıp denicem artık.
  • Arkadaşlar bu oyunu almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Bilhassa online'da takılmak istiyorum. Mesela oyunda ilerledikçe yeni özellikler açılıyor mu? Şöyle beni fena sarıcak hatta bağımlılık yapabilecek türden birşey arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkpasscenter -- 13 Aralık 2017; 18:4:57 >
  • Oyuna Renault un yeni model tırı gelse güzel olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkpasscenter T kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi oyun olursa olsun belli bir süreden sonra sıkılmışlık veriyor zaten size tavsiyem alın oyunu dlc leri ile birlikte, tabi steamin kış indirimleri bekleyin derim mp ye gelirsek oda süpriz olsun şaka bir yana mp de troller çok olmasa özellikle duisburg calais yolunda son derece keyif alıyor insan.

• Yapay zekaya acilen el atmaları lazım.
    Gişelerden çıkarken bazı arabalar direk önüme kırıyor.
    Bazende sol şeritten 130'la falan giderken orta şeritteki birden önüme kırıyor.
    Gta Vice City oyunundaki yapay zeka bile şu oyuna yeter.
    Bu kadar zor mu bunu düzeltmek?
  • http://blog.scssoft.com/2017/12/ets2-special-transport-is-here.html
    http://store.steampowered.com/app/558245/
    http://store.steampowered.com/bundle/5657/Euro_Truck_Simulator_2_Cargo_Bundle/

Özel Nakliye paketi 12 TL'den satışa çıkmış. Yılbaşı indiriminde belki %10 indirim alır. 3 kargo dlc'si (High Power, Heavy, Special) paket halinde 28.90 TL.

11 yeni yükü, 4 yeni dorse ile 17 farklı rotada(12'si ana haritada, 2'si İskandinavya da, 2'si going east, 1'i Fransa) eskort araçları ile taşıyabileceğiz. Yeni ikaz ışıkları (tepe lambası) da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Bir de otoyolda falan giderken durduk yere yavaşlamaları var ben hız sınırına sabitleyip giderken aniden yavasliyorlar sola kiriyorum hasar alıyor kanser eder adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 13 Aralık 2017; 23:19:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O hadi neysede ben bazen bos yolda durup yolu kapattiklarina tanik oluyorum. MP olsa derimki bunlar troll ama yapay zekasida ayri bir troll.
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    10,20 TL aldık bakalım deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

O hadi neysede ben bazen bos yolda durup yolu kapattiklarina tanik oluyorum. MP olsa derimki bunlar troll ama yapay zekasida ayri bir troll.

kaza yapıp takla atanı görmüştüm
  • yük dlc si zevkliymiş oyunda mesaj geliyor ağır yük işi var diye 70 ton aldık adamlar hazırlıyor yükü arka refakatçiye fazla yanaşırsan yada benzinliğe girersen oyunda uyarı çıkıp işi iptal et yada para cezasını öde devam et diyor zevkliymiş kısaca

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Yılbaşı indirimlerinde almak istiyorum inşallah 10-20 TL arası bir şey olur :)

Multiplayerde birine çarpsam ve kaza yapsa beni raporlayınca kaç gün ban yerim?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    diğer paketler varsa zaten dediğin fiyata alıyorsun mp ye zor gelir hatta bence gelmez.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 15 Aralık 2017; 8:29:50 >

• Arkadaşlar, FPS düşürmeyecek tavsiye edebileceğiniz weather mod veya grafik mod varmı?
    Not: 1.30 versiyon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea2601 -- 15 Aralık 2017; 22:39:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Arkadaşlar menüde fps düşüklüğü yaşıyorum, 20 fpsnin üstüne çıkmıyor menüde son güncellemelerden sonra. Oyunda sıkıntı yok ama bu sizde de böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

diğer paketler varsa zaten dediğin fiyata alıyorsun mp ye zor gelir hatta bence gelmez.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Bence de multiye gelmez. Zaten ortalik birbirine girmis durumda, adminler bile oyuna fazla girmiyor, girenler de karisikligi gidermek konusunda yavan kaliyor.

Su birinin digerine carpip, ona %100 hasar verip hemen oyundan cikmasinin onune gecilmesi lazim. Adam aliyor skodayi, yaris yapiyor, yukum narin yuk, ufacik dokundurmada direk %3 hasar aliyor, adam hatali sollamada, fren yapip duruyorum, ona ragmen gelip carpiyor kafadan. Video ile sikayet ediyorum ama oyunumun icine edildikten sonra da bir anlami kalmiyor banlanmasinin.

Bir kisinin oyundan hemen cikmasi mumkun olmamali. Ne bileyim online icin girilen sifreyi, cikarken de sorabilir mesela.

Nasil olur bilmiyorum ama carpip direk oyundan cikiyor adamlar... olan bizim oyun zevkimize oluyor

• 
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.