Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saçma bi cevap vericem çözümü bilmiyorum ama garaja girmezseniz sorun olmaz
    Dorse birakma yerinde de ayni sikinti varsa f6 yapip isi iptal edin gideceginiz yere varınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Alpin -- 20 Ekim 2017; 10:47:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.Alpin B kullanıcısına yanıt
    ben yazacaktım işi iptale gerek yok sp de oynanıyor sanırım bu modla zaten bırakma yerine gelince şuraya bırak çıkıyor yada acelem var bırak var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Ekim 2017; 12:12:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: Ben X

quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Oyunun şuan report sistemi mükemmel çalışıyor arkadaşlar kimse laf etmesin. Mesela örnek vereyim biri yolda önünüzü kesiyor. Adama amacın ne diye soruyorsunuz ileri gittikten sonra dönüp ters yönden gelip size çarpıyor. Reportluyorsunuz sonra aklınızı report sisteminin hiç bir b*ka yaramadığı aklınıza geliyor sövüyorsunuz. 10 Dakika sonra size gelen mesaj no action was taken bilmem ne. Sonuç olarak ne oluyor peki ? Sövdüğünüz için o adam sizin ekran görüntünüzü alıp atıyor siz banlanıyorsunuz. Adalet yerini buluyor. Teşekkürler ets2 multiplayer ekibi..

Video kaydıyla oyna, adam isterse 50 kere çarpsın sana sen gidip ona chatten küfür edersen ondan bir farkın kalmaz kusura bakma. Adam çarptımı al video kaydını siteden raporla niye yapmıyorsun bunuda oyundan raporluyorsun? Bir çok oyuncunun kolayı geliyor çünkü oyundan raporlamak, çünkü uğraşmıyorsun forumla videoyla felan. Sonra adminler raporlara bakmıyorlar oluyor

Evet en güzel yere parmak basmışsın ama yine hayal kırıklığına uğrattın beni. Bir oyuncu bana çarptıktan sonra video alıp video ile raporlayacaksam adminler falan ne işe yarayacak ozaman ? işimiz gücümüz yok video kaydı ile mi oynayacagiz. Bizim bildiğimiz adminin işi oyunun stabil ve düzgün oynanabilmesi için oyuncu takibi, bu oyunda olduğu gibi raporları inceleme vs vs bunlara bakar.Eğer bu oyun üstünden para kazaniyorsan Hakkını da vermen lazim kardeş.Öyle BERGEN'de Takıllarla falan olmaz bu iş.

Kendi söylediğinizle çelişiyorsunuz "Bir oyuncu bana çarptıktan sonra video alıp video ile raporlayacaksam adminler falan ne işe yarayacak ozaman" siz bunları yaparsanız o oyuncuyu biz daha çabuk banlayacağınız enazından o oyuncu başkalarına zarar veremeyecek artık. Bu kadar kafaya takıyorsan eğer oyundaki raporlara bakılmamasını ve çarpan kişilerin oyunda gezmesine o zaman uğraşacaksın siteye rapor edeceksin. Senin mantığınla düşünürsem bende o zaman oyuna gireyim oturayım duisburgda ordan 1 günde 20 30 ban atıp çıkayım oyundaki raporlara bakmayayım, sonuçta oyundaki raporlara bakarsam uzun iş videoları kaydet youtube'a at kanıtlarını ekle tek tek vs. Sen böyle düşünürsen adminlerde böyle düşünür zaten. Ayrıca takılıp kalmışsın "Öyle Bergen'de takıllarla felan olmaz" diyip duruyorsun da bu lafı ben mi söylemişim sana ona bi bak sen detaylıca istersen oyunda kacaktvler kol geziyor bi zahmet tab'a basıp ordan profillere bak ön yargılı konuşmadan önce

Her şeyi geçtim Eyvallah da son zamanda ki canlı yayınlarda oyundan rapor edilen adamlara kaç kere baktın ? Neyse hocam sizi admin yaptiklarina göre vardır bir bildikleri.Anlaşılan o ki biz burda boşuna tartışıyoruz. 27 eylül saat 10,51 de face hesabından yüklediğin videonun altına bak belki oralarda bi yerde söylemişsindir.Bu tartışmaya ben noktayı koyayım yoksa uzayıp gidecek.Belki de suç bizdedir Mp de takıldığımız için.

Niye oyundan rapor edilen adamlara bakayım ki? Onlarlamı uğraşacağım kaç saat siz böyle kısa yoldan düşünüyorsanız eğer rapor mu edeceğim foruma videolamı uğraşacağım diyorsanız ben niye onla uğraşayım ki? Oyuna girdiğimde zaten her gittiğim biyerde 5-10 kaza rahat görüyorum ve ordan hallediyorum. Eğer bir şey karışılıklı yapılacaksa o zaman bende onla uğraşayım. Ben burda tartışmak için mesaj yazmıyorum sadece bilmediğiniz bazı şeylerin arkasında olan biteni size anlatmaya çalışıyorum, siz bu şekilde düşünürseniz mantık olarak "adminler bir işe yaramıyor" mantığı çıkacaktır.

Geçen Video atmışsın youtube a birini raporluyorsun :) bence raporlama adminler onlarla uğraşmıyorlar.

Uzun süredir oyuna ara vermiştim şöyle bir yorumlara bakayım dedim de bu Kaçak ne saçmalıyor ya? Ben oyun mu oynayacağpım video çekmekle mi uğraşacağım?! Bu ne saçma bir savunma şeklidir ya?! Haydi onu geçtim herkesin bilgisayarı ETS 2 oynarken video çekebilecek kadar güçlü mü? Onu da geçtim herkesin upload hızı (hele ki Türkiye şartlarında) iyi mi de videoyu yüklemekle uğraşabilsin? Benim 0.6 mbit upload hızım var. Ben zırt pırt video çekmekle mi, onu yüklemekle mi yoksa oyunumu oynamakla mı uğraşacağım? Ben işten güçten azıcık vakit bulup oyuna girip kafa dağıtmak istiyorum ve oyun dediğin şey de bu yüzden oynanır zaten, bir de bu benim görevimmiş gibi beyfendi video çekmemizi istiyor. Sen kimsin ya? Sen admin olarak millete video almak zorundasın falan diyemezsin Kaçak efendi. Ben video çekmekle uğraşıp oyun zevkimden mi olacağım? Buna sen mi karar veriyorsun? Belki benim bilgisayarım kaldırmayacak belki video çekerken oyunum kasacak? Zaten oyunda her an her saniye trol birine denk gelme ihtimalim var bir de sürekli video kaydı açıp kapatmakla mı uğraşacağım yoksa 2 dakikalık oyun zevkini yaşamaya mı çalışacağım? Adminsen oyun içi aktif olursun raporlara bakarsın, milleti izlersin. Öyle saçma sapan ahkam kesemezsin.

Hayatımda gördüğüm en saçma mesajlardan biri bu.

Malesef Adminlik döneminde kaçak bey sadece kendi oynarken denk gelen adamları banlıyordu.Bunu kendisine anlatamadik.
    Ama Trucermp anlatmış herhalde ki kendilerine adminliğini almışlar elinden.
    Youtube kanalında çok dikkatimi çekti millet bu adama bağış yapıyor :):):) iyi de neden :D hala anlamış değilim.

• Merhaba oyuna yeni baslasim ilerlememin Steame kaydolmasi icin ekstra birsey yapmama gerek varmi kendisi hallediyormu ? :)

• ETS 2'nin Steam başarımlarını mı kastediyorsunuz? Steam üzerinden oyuna girip oynayınız. O başarımlar gerekliliklerini yapınca oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaha

Merhaba oyuna yeni baslasim ilerlememin Steame kaydolmasi icin ekstra birsey yapmama gerek varmi kendisi hallediyormu ? :)

Vallahi ben henüz steam'in ets2 için bulut kaydı yaptığını görmedim

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

quote:

Merhaba oyuna yeni baslasim ilerlememin Steame kaydolmasi icin ekstra birsey yapmama gerek varmi kendisi hallediyormu ? :)

Hocam aynn bende orada goremedigim icin sordum basarilar degilde genel ilerleme anlaminda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

quote:

Hocam aynn bende orada goremedigim icin sordum basarilar degilde genel ilerleme anlaminda

2015'de yazılmış ancak henüz 5 ay önce tekrar edilmiş. Sadece steam workshop için kullanıyorlar cloudı.
    https://twitter.com/SCSsoftware/status/848527959023595520

• Tamam hocam tesekkur ederim

• Şu Fransa dlcsini ucuza satan bir yer yok mu ya?
  • Arkadaş bu Duisburg'un ve Calais'in ne önemi var anlamadım hala burası kalabalık hala facia yeri:

Buraya gelip de ben kazasız, hasarsız çıkarım diyen varsa alnından öperim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Arkadaş bu Duisburg'un ve Calais'in ne önemi var anlamadım hala burası kalabalık hala facia yeri:

Buraya gelip de ben kazasız, hasarsız çıkarım diyen varsa alnından öperim.

Merkezlere bariz yakın ve yolu çok güzel..
    Neredeyse ilk bilindik güzel yollardan biri..
    Ben de oldukça seviyorum o yolu

• insan gibi oynasalar neyse de oynamıyorlar güzellikten değil bence adet olmuş oraya takılmak kalabalıkta olunca pislik yapanlar gidiyor daha çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

insan gibi oynasalar neyse de oynamıyorlar güzellikten değil bence adet olmuş oraya takılmak kalabalıkta olunca pislik yapanlar gidiyor daha çok

Doğruya doğru bir de ahım şahım bir yol değil ki, güzellik isteyen İskandinavya'nın yollarına uğrasın. Aslında bir tek o yol değil bu 2 şehrin merkezi de acayip dolu, gtx970 - i5 4690k ile kabin içinde 15 fps'ye kadar düşüyor maşallah %200 ölçeklendirme ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 20 Ekim 2017; 23:52:26 >
  • aynen İskandinavya'nın daha güzel artı bu ölçek ne işe yarar çözemedim fps düşürmekten başka bir işe yaradığını görmedim 125 te durur hep bende
  • quote:

aynen İskandinavya'nın daha güzel artı bu ölçek ne işe yarar çözemedim fps düşürmekten başka bir işe yaradığını görmedim 125 te durur hep bende

Olmaz olur mu hocam oyunun en önemli ayarı o zaten %100 ekran çözünürlüğüyle aynı oranda render yapar yani görüntüyü işler, %200 2 katı, %300 3 katı... %300 ile %400 arasında pek bir fark yok ama %125 düşük kalır görüntü kalitesi olarak Single'da %300, mp'de (kalabalık yerlerdeki fps droplardan dolayı) %200 olarak kullanıyorum. Ekran kartınız daha doğrusu sisteminiz iyiyse arttırmanızı tavsiye ederim ölçeklendirmeyi. Standardı en azından %200-300 bence.

• sistem imzam da varda oyunda görüntüyle ilgili demek bunu fark etmedim bakayım oyunu açınca sağ ol
  • quote:

sistem imzam da varda oyunda görüntüyle ilgili demek bunu fark etmedim bakayım oyunu açınca sağ ol

O ekran kartıyla zorlamana gerek yok şimdi gördüm imzanı. O değil de o canavar işlemciye r7 250x pek olmamış mı ne sanki?
  • haklısın ekran kartı olmadı ama 1 yıl olmadı am3 eski sisteme almıştım o kartı sistemi yeniledim 7 ay önce ama kart kaldı şimdilik idare ediyorum
  • sorun zaten ilk alma kısmında. dorse garaj dışına taştığı için çitlerin üzerinde duruyor ve takamıyorum dorseyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan3333 -- 21 Ekim 2017; 9:58:41 >
  • 
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.