Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.083
Cevap
377
Favori
3.636.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=pa-_CLER5zg
  • merak edip denedim Artvin kars yolunda uçurumdan uçuluyor mu diye uçuluyormuş ama dereye varamadım onu da bir dahaki sefere deneyeceğim artık

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Video kalitesinde değişikliğe gittim ve yıllardır kullandım wvm yerini mp4'e bıraktı :(
  • Arkadaşlar son yayınlanan güncellemeyle sanırım treyler'ın akslarını indirip kaldırma özelliği ekleniyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 25 Şubat 2017; 18:10:32 >
  • Bandidas22 kullanıcısına yanıt
    1.27 betası ile gelecek.
  • Arkadaşlar bilirsiniz bu oyunun ek paket modu var İskandinavya bölgesi falan geliyor.Ne hikmetse oyun bu sürümde acayip derecede kasıyor sebebi nedir bilen var mı ? Ekran kartım gtx 650 ti boost Edit:Normal ETS2 full ayarlarda oynayabiliyorum ama bu sürümde düşükte bile kasıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPassenger1903 -- 25 Şubat 2017; 20:46:47 >
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Video gayet güzel olmuş uğur 1080p60fps olmasına rağmen gayet akıcı bir şekilde takılmadan oynadı ki üstelik bu ara benim ekran kartımda olmamasına rağmen onboard ile gayet rahat ve sorunsuz izledim.

Ama şunu belirtmeliyim otobüsü yol dışına çıkarıp kestirme olsun diye şarampol yolu kullandığınız yönünde şikayetler aldık hatta Bir hanımefendinin hakkınızda suç duyurusunda size iletmek isterim,sanırım başınız dertte sebebi hanımefendinin iddiası hamile olduğu siz yol dışına çıkınca sarsıntıdan çocuğunu düşürdüğü söylenmekte size tavsiyemiz yolcunuzu bulup şikayetten vazgeçirmeniz yönünde olacaktır,aksi takdirde büyük sıkıntı yaşayacağınızı düşünmekteyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkPassenger1903

Arkadaşlar bilirsiniz bu oyunun ek paket modu var İskandinavya bölgesi falan geliyor.Ne hikmetse oyun bu sürümde acayip derecede kasıyor sebebi nedir bilen var mı ? Ekran kartım gtx 650 ti boost Edit:Normal ETS2 full ayarlarda oynayabiliyorum ama bu sürümde düşükte bile kasıyor.

kasmayı fazla işçin ve tırın varsa da yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Video gayet güzel olmuş uğur 1080p60fps olmasına rağmen gayet akıcı bir şekilde takılmadan oynadı ki üstelik bu ara benim ekran kartımda olmamasına rağmen onboard ile gayet rahat ve sorunsuz izledim.

Ama şunu belirtmeliyim otobüsü yol dışına çıkarıp kestirme olsun diye şarampol yolu kullandığınız yönünde şikayetler aldık hatta Bir hanımefendinin hakkınızda suç duyurusunda size iletmek isterim,sanırım başınız dertte sebebi hanımefendinin iddiası hamile olduğu siz yol dışına çıkınca sarsıntıdan çocuğunu düşürdüğü söylenmekte size tavsiyemiz yolcunuzu bulup şikayetten vazgeçirmeniz yönünde olacaktır,aksi takdirde büyük sıkıntı yaşayacağınızı düşünmekteyiz.

Haha sağol hocam yorumun için. Bendede böyle bir huy var bişey gördüm mü acaba oradan geçiş var mı veya ordan aşağıya düşülüyor mu diye merak ediyorum gidip deniyorum. Telefonumda kasıyor benim 1080p olarak açınca

güzel olmuş eline sağlık. otobüs moduna çare bulamayınca sildim
    Ben daha önceki videolarda sıkıntı yaşıyordum 360p bazen 480p seyredebiliyordum 720p olunca çok takılıyor,1080p de ancak videoyu başlatıp durdurduğumda biraz bekleyince 10 dk seyredebiliyordum ama bugün açtım direk 1080p başladı zaten emin olabilmek için elimlede ayarladım hiç takılmadan seyrettim.

Benimde öyle huylarım vardır,sanandrestan kalma Yolu buldum mu her türlü denerim, bizim gibi deneyenlerde var senin videonun üstünde @mito1172 arkadaşımızda şarampol denemesi yapmış.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Türkiye haritası modunun tam adı neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Türkiye haritası modunun tam adı neydi?
    https://www.facebook.com/YKSTeamMap/?fref=ts buyur bu sitesi indirebilirsin. bu da adı YKS Team EU Turkey Map

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 26 Şubat 2017; 3:54:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: DarkPassenger1903

Arkadaşlar bilirsiniz bu oyunun ek paket modu var İskandinavya bölgesi falan geliyor.Ne hikmetse oyun bu sürümde acayip derecede kasıyor sebebi nedir bilen var mı ? Ekran kartım gtx 650 ti boost Edit:Normal ETS2 full ayarlarda oynayabiliyorum ama bu sürümde düşükte bile kasıyor.

kasmayı fazla işçin ve tırın varsa da yapar

Bende hiç kasma olmuyordu normalini oynarken ama nedense Ets 2 Scandinavia kasıyor

• DarkPassenger1903 kullanıcısına yanıt
    Scandinavia dlc sinin kastığına eminmisin ilk kez duyuyorum bunu o dlc yi kapayıp dene bir de o zaman
  • DarkPassenger1903 kullanıcısına yanıt
    Iskandinavyada görsellik daha ön planda, çevre ağaç deniz dağ tepe vs. daha kaliteli olduğundan fps düşüşü olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi seyirler
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• bir bendim sanıyordum,
    millet gerçekten oyundan bıkmış,
    üç gündür konuya cevap yok

oysa oyun duyurulduğu zaman bile burası yıkılıyodu.
  • Travego42 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hala oynuyorum. East tarafındaki ne kadar şehir varsa gidip garajları aldım. İskandinavya tamam. İngiltere ve Fransa tamam. İtalya' da tamamdır galiba zaten hepi topu 3-4 şehir var. İşte bir Almanya ve çevresi kaldı. Orlarıda tamamlayınca promodsu aktif edip o şekilde deneyecem. Sanırım onlarda baya bi iyileştirme yapıyorlar son zamanlarda.

Ha birde bunun dışıda arada ATS'ye geçiyorum. Terapi gibi oyun. Ama çok fazla oynayınca illa ki bi yerden sonra sıkıyor. Arada başka tatlara da bakmak lazım .
  • 
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.