Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33343335333633373338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Konya yolcusu kalmasın

Uğur kardeşim haritayı ve yolları nasıl buldunuz? Ben çok beğendim. İnşallah yaza doğru da bir dfgt alırsam o virajlı ve rampalı yolları direksiyonla denemeyi istiyorum.

• American Truck Simulator indirime girmiş o kadar zaman oldu oyun oturmuştur deyip aldım. 2-3 tane eyalet, 2-3 tane tır sanırım DLC ile gelecek diğer her şey.

Yine de oynayım dedim. ETS2 ayarları direk aktarılır diye düşündüm ama yapmamışlar. İnternette gördüğüm sll ve config dosyalarını kopyaladım, butonlar düzgün çalışıyor ama direksiyon kalibrasyonu otomatik gelmedi. DFGT kullanıyorum, Logitech profiler arkada çalışmıyor. Tüm ayarları komple aktarıp oynayan var mı? Senelerdir oynayınca ETS2 oturmuştu yeniden ayar yapmaya üşendim.

Edit: Logitech profiler ile yaptım ayarları, şimdilik her şey yolunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 18 Şubat 2017; 14:10:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    7 ay önce 30 tl ye gg den almıştım o zaman scs abartılı fiyata satıyordu ama ben pek beğenmedim ets2 daha güzel bence. direksiyon T150 benim ayarda sorun yok ets2 gibi ayarladım
  • alicemoguz kullanıcısına yanıt
    ben tavsiye ederim ets2 haritadan daha zevkli ve güzel tr haritası
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ben tavsiye ederim ets2 haritadan daha zevkli ve güzel tr haritası

bir tane direksiyon alırsam öyle de oynamaya devam edeceğim. dfgt almayı düşünüyorum diğerleri bütçemi aşar. zaten en zevkli oyunu hissettiren direksiyon logitech o yüzden ondan alacağım.
    Virajlı veya yokuş yollar hissiyat olarak direksiyonda sana farklı gelmeyecek. Aslında gelebilir de oyun çok düz bi oyun ayrıntı detay falan yok. Birde vitessiz set alacaksan cok zevksiz olur. Direksiyon seti alıcam diyorsan o vitesleri atma zevkine erişmen lazım yoksa gaz frenle tır sürülmez. Bence direksiyon alma direk gamepad al değmez.

Zevkli oluyor evet ama vitessiz bi yere kadar. Cok cabuk sıkılırsın vitessiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch Lamparogue

Virajlı veya yokuş yollar hissiyat olarak direksiyonda sana farklı gelmeyecek. Aslında gelebilir de oyun çok düz bi oyun ayrıntı detay falan yok. Birde vitessiz set alacaksan cok zevksiz olur. Direksiyon seti alıcam diyorsan o vitesleri atma zevkine erişmen lazım yoksa gaz frenle tır sürülmez. Bence direksiyon alma direk gamepad al değmez.

Zevkli oluyor evet ama vitessiz bi yere kadar. Cok cabuk sıkılırsın vitessiz.

dfgt de vites var fakat g27 gibi normal vites değil bunun ki ileri geri atmalı triptonik diyorlar sanırım. ya o da olur benim için çünkü zaten g25-g27-g29 falan çıkmadan önce çoğu kişi bu direksiyonu kullanıyordu. fakat çok ilan gördüm bu direksiyon ile ilgili çoğu kişi kullanmadığı için satmaya karar vermiş. bana uygun fiyatta bulursam para biriktirince almayı düşünüyorum sıkılırsam bile saklarım ama satmam çünkü zamanla onun da değeri kalmıyor. g920 direksiyonu var onun fiyatı da 2 bin liranın üzerinde o da bütçeyi aşıyor o yüzden düşük olarak bunu seçtim.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    ATS de ölçeği artırmışlar harita büyümüş.Kenworth w900 ise efsane olmuş.Oynanabilecek hale gelmiş.Yakında zaten bir eyalet daha eklenecek.New Mexico galiba eklenecek.ETS 2 nin sıradanlığının yanında ATS daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 18 Şubat 2017; 23:54:6 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Kendi kendime : Oha lan ne kadar gerçekçi dedim içimden.

Sonra tekrar açıp bakınca ulan bu harbiden gerçek dedim.

Çok başarılı maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek aynen :)
    valla asıl oyunu hissttiren tuhusmaster dostum bütçe olarak t150 modelini tavsiye ederim
  • Lelouch Lamparogue kullanıcısına yanıt
    yanlışın var tr haritasında bozuk yollar var t150 direksiyonla oynuyorum direksiyon bozuk yolu öyle bir hissediyor ki korkarsın düz oyun demek yanlış olur artı otomatik vitesle de gayet zevkli oluyor illa vites şart değil ama illa vites dersen yan kollara vites ayarla o da oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Şubat 2017; 0:30:16 >
  • fark etmedim bayadır oynamıyorum tırları beğenmedim aşırı büyük ve iç kameradan yolu zor görüyyorsun
    Üstad o konuda haklısın ama modlu haritadan bahsediyorsun. Ben genel oyunun kendi haritası için konuştum. Yav oyunda hiç mi yokuş ve dik bi iniş olmaz. Dümdüz yolda gitmekten bıktık usandık. Yolların bi zorlugu yok yollara karşı savaşmıyorsun aşırı basit. Direksiyon ile sürmesi zevkli mi süper zevkli ama şu haritalar yol ayrıntılarına calısılsa biraz daha keyif alsak veya alsam.
  • Lelouch Lamparogue kullanıcısına yanıt
    normal haritada da var ama az haklısın fakat klavye yada game ped yeter demek te haksızlık olur direksiyon varken
    abi senin bahsettiğin direksiyon 1950 lira doğru mu ben o kadar veremem maalesef öğrenci adamım ben. güzel direksiyon hoş direksiyon ama bütçemi aşan bir direksiyon. dfgt nasıl çok mu kötü?
    Yapma hocam ben G29'un vites gelmeden G29'la 2 gün oynayabildim ancak aşırı sıkıcı geldi. Vitessiz direksiyon seti bence iş yapmaz. Ben hiç tatmin olamadım. Vitesin keyfini bildiğin için vitessiz oynaması seni yeteri tatmine cıkaramıyor da olabilir tabi. Ama vitesle tamamen ayrı dünya oluyor oyun. O vites yükseltip alcaltmaların , yokuşta istop etmenin() , geri vitese takmanın , tır çekmeyince yokuşta vites düşürmenin keyfini yaşamadan yok gamepad al derim başka bişey demem. Yarış oyunu oynamıyoruz 12 vites tır oyunu oynuyoruz ve vitesinde olacak

Umarım anlatabildim. Bütçe zorlanmalı ve vitesli set almak lazım sonuna kadar da savunurum. G29 ile 2 gün dayanamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lelouch Lamparogue -- 19 Şubat 2017; 1:54:22 >

• 
Sayfa: önceki 33343335333633373338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.