Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31223123312431253126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SCSnin eklediklerini begenirdim ama bu jant ozellestirmelerinde resmen kalitesizlik akiyor.Farki secimler guzel olmus ama modellemeler kotu ve oynayanlarin istedikleri seyler yok.Yani scs gitmis cayir cayir parlayan kromlari koymus,oysa modlarda en fazla tutulanlar mat ve renkli olanlar.Renk ve malzeme secenegide gelse keske.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Hocam mod mu bu ?

• Buldum mod muş
  • Beta güncellemeyle scs oyuna gerçek şanzıman seçeneklerini getirmiş. 4 yıl gibi gayet kabul edilebilir bir süre sonunda..

Bu arada Man ve Daf'ların ZF şanzıman kullandığını biliyor muydunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbara alp -- 14 Mart 2016; 23:08:58 >
  • Uchiha Itachi. kullanıcısına yanıt
    Henüz beta aşamasında olduğu için eksikleri bulunan bir mod ancak aracın dış sesini çok başarılı buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Henüz beta aşamasında olduğu için eksikleri bulunan bir mod ancak aracın dış sesini çok başarılı buldum.

Dış görüntüsüde oldukça başarılı ama iç tasarımda ibrelerin çalışmaması büyük eksiklik.Ah ah yok mu şöyle güzel bir şehirler arası otobüs oyunu yapacak firma :(
  • "en az 550km.lik acil bir teslimatı 30dk dan az süre kala teslim edin" başarımını kazanabilen var mı?

575 km.lik acil yükü 10 - 15dk kala; "müşteri hemen teslim etmenizi bekliyor" mesajı çıktıktan sonra teslim ettim ama başarıyı vermedi

• Man ile yola devam

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Hava simülatörünü kapatmak istemiyorsanız, frene mümkün olduğunca az basacaksınız sık basarsanız özellikle durduğu yerde hava boşalır ve dolana kadar sizi bekletir.Ya kapatacaksınız,yada retarder,dorse,eksoz frenlerini kullanacaksınız.

Teşekkürler EĞİNLİ, işte böyle böyle oyunu tam olarak öğrenip ustalaşacağız... Dediğini yapacağım sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

"en az 550km.lik acil bir teslimatı 30dk dan az süre kala teslim edin" başarımını kazanabilen var mı?

575 km.lik acil yükü 10 - 15dk kala; "müşteri hemen teslim etmenizi bekliyor" mesajı çıktıktan sonra teslim ettim ama başarıyı vermedi

1-2 gun sonra gelebilir basarim.Bazilari gec geliyor,hatta sadece pazartesi geldigini soyleyenlerde vardi Haftalik ucret gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fern Bus geliyo yavastan
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Yoh artıh Lebron James
  • İyi günler,

Elimde bir adet 24 DELL ve bir adet 22 LG monitör var. Oyunu açtığım zaman sadece ana ekranım olan DELL üzerinde görüntü alabiliyorum, diğer ekrana devamı gelmiyor. Oyun içinden çözünürlüklere baktığım zaman en fazla 1920x1080 görebiliyorum. Bu arada ekran kartı olarak 9800GT var.

Görüntüyü iki monitöre birden verebilmem konusunda yardımcı olabilir misiniz?
  • Onun için ayar yapmak gerekiyor. Monitörlerin aynı çözünürlükte olması gerekiyor birde. 9800GT benim eski kullandığım kart. Tek ekrana 1080p zor verebiliyordu iki ekran bence çok zorlama olur.
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    Bu PC de çocuklar oynuyor zaten, detayları düşürsek bile maksat eğlensinler :)
    Kaldı ki görüntü ayarları en yüksek seçiliyken hiç sorun yaşanmıyor...

Eğer iki monitörü bir arada çalıştırabilirsem kendime de uygulamak istiyorum.
  • Nvidia panelinden ayar yapmaniz gerekiyor sanirim.Goruntuyu sanal olarak,2 ekran cozunurlugune getirmelisiniz.Nvidia kart kullananlar daha iyi bilirler.

Birde windows ayarlarindan 2 ekrani,tek ekran gibi yapabiliyorsunuz.Cozunurluk 2 katina cikiyor.O ayarlarla oyuna girip cozunurluk hala maks.1920x1080de kaliyorsa dedigim gibi nvidiadan ayarlanmasi gerek.
  • 1.23 ne zaman gelecek çok bekletti ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.23 açık betada var zaten. Normal gelmesi için daha vakit var büyük ihtimal.
  • 
Sayfa: önceki 31223123312431253126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.