Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sanane900 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz )
71.284
Cevap
362
Favori
3.389.384
Tıklama
Giriş
    445 Mesaj

Alt+Shift :) 8. vitesteyken alt ile boşa alıp shift ile hemen 1'e atabilirsiniz.
    |
    |
    ObtObt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Oyunda soyle sacma birsey var; mod klasorunuzde ne kadar mod varsa,profilinizde modlar aktif olmasa bile arkada isleme aliyor Oyundan atma,fps dusmesi vs sorunlarinin bir nedenide bu bence.

Bu konuda haklısınız. Bende promods yuklu. (Sizin tavsiyeniz uzere) Ayrı bir profil acıp,Hungray map yukledim. Hungray map oynarken sorun yok. Ama promods oynarken bir sure sonra oyun masa üstüne atıyor.(Hungray map, promods ta aktif olmamasına ragmen.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

+ Olarak silip kaldırdığınız modları,eğer o modlar harita ise orada keşfettiğiniz şehirleri ve aldığınız garajları arıyor bulamadığı zaman hata olarak işliyor oyun yüklemesi,kapatması çok uzun sürüyor.

Edit: örnek olması amacı ile resim eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 15 Şubat 2016; 15:56:36 >
    |
    |
    HyperXCrossfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen dedigin gibi abi.Peki bunu sifirlamanin bir yolu var midir ?
    |
    |
    EĞİNLİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

@goodorevil,
    Bu rehberdeki maddeleri uygulayıp, güç seçeneklerinden ''yüksek performans''ı seçip, oyunu açmadan ''windows'un görünümünü ve performansını ayarla'' seçeneğinden (denetim masasında ''perf'' diye aratarak bulabilirsiniz) ''en iyi performans için ayarla''yı seçerek artırabilirsiniz. Ben de işe yaradı.
    Şikayetinizde sonuna kadar haklısınız, en azından 1km öncesinden tek şerite düşecek diye uyarsa sıkıntı olmayacak ama bir anda karşımıza çıkınca kaza kaçınılmaz oluyor.

@iisskkoocc, hocam o zaman modlardan kaynaklıdır çünkü ben de sorunsuz çalışıyor. ''Bu mod Promods 2.0 ve Rusmap 1.6 ile uyumludur.'' yazmayan modları kullanmamanızı öneririm.

Teşekkürler, biraz daha oynanabilir oldu.
    |
    |

• Yarbay
    2669 Mesaj

Bunu sıfırlamak için çok araştırdım,birtek hile yapımı için bir öneri konusunun içinde buldum,ama yapamadım benim dosya açılıyor ancak okunacak gibi değil bir türlü düzeltemedim,İlk oyun için yapılan harita modu çıktığında yüklemiş oradaki garajları almıştım hala onları arıyor,umarım sizin işinize yarar.Link
    |
    |
    HyperXCrossfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ETS3 geliyomus yakinda Promods scandinaviada el attiysa helal olsun.Bazi kaplamalar HD kalitede.Su oyunu soyle kaliteli kaplama ve modelle cikarsalar,ets3 iste.

• Yarbay
    6195 Mesaj
    http://ets2.lt/en/bright-headlights-traffic-1-22/

Kaliteli ve gercekci modlardan biri yine.Oyunda isikli neler varsa degistiriyor.Ai farlari,arac farlari,isiklari,trafik isiklari,simsek vs.Simsek etkisini cok iyi yapmislar yerinden ziplatiyor bazen insani Kisa farlarda da iyilesme var.
    |
    |

Sadece kullandigim modlari biraktim,game log ve history.scs vardi belgelerim-ets2 kalsoru icinde onlarida sildim.Eski harita yuklemeleri yine var,ona artik yapacak birsey yok gibi.Profil dosyalarina islenmis,ordan bulup silmek zor biraz.Benim profilde baya eski,birikmis hersey ustune

Yalniz bu islemlerden sonra fps artti ve o sacma oyundan atmalar kalmadi artik Kullanilmayan mod birakmamak gerek.Ozellikle cok parcali modlar,her araca etki eden veya haritaya etki eden seyler oyunu etkiliyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: EĞİNLİ , blacksea2601

Aynen bende geçen yine o sitede fps konusu vardı biraz okudum config dosyası paylaşıyorlardı,indirdim denemek için değiştirdim benimde bayağı fps'de fark oluştu bu aralar sık görüntü ayarları değiştirmiştim hatta nividia Inspector ayarlarına girip bazı şeyleri değiştirdim ama inanılmaz kasmaya takılmaya başladı ölçeklemeyi %100 yaptım,ayarları düşürdüm 20 fps üzerine çıkamadım gtx 970 ile o dosyadan sonra düzeldi şimdi %300 ölçekleme ile şehir içlerinde 35 olsada yolda 45-50 arası enazından takılmalar kalktı,buda gösteriyorki oyun herne yaparsak onu biryere işliyor buda performansı olumsuz etkiliyor. @HyperXCrossfire
    |
    |
    Bahsedilenler: HyperXCrossfire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkem22 -- 16 Şubat 2016; 1:44:04 >

• Teğmen
    236 Mesaj
    Oyunu gamepadle oynamak zevkli mi? Klavyeyle oynamaktan sıkıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: DieselQuattro

Oyunu gamepadle oynamak zevkli mi? Klavyeyle oynamaktan sıkıldım.

Bende logitech f710 var ve klavyeden 10 kat daha zevkli emin olabilirsin.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

Merhaba,sanal lojistik şirketimin filosundan Renault T Sleeper Cab.

Harika Bu aralar resim atmıyor kimse yav, konuyu renklendirmek lazım. Actros MP1'den sonra ben de T'ye geçecem. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iisskkoocc -- 16 Şubat 2016; 13:15:59 >
    |
    |
    Bahsedilenler: İlkem22

• Binbaşı
    1458 Mesaj

ben ekran görüntülerimi atamadım bir türlü buraya hocam
    |
    |
    iisskkoocc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sorunsuz Alışverişlerim F.Aykac , murtrax , asim03 , yalkie , philippe , raul_meireles , cio_cio , acht und zwanzig , Renji Abarai , Inventor , fikrets1 , sükût , ciom92 , srcn35 , pmomer , frkn44, Dr.Teknik, Eric Cartman., mert560, 00tuna, immeLmann, cqrcqr, ankaraharun Profili kapalı üyelerle alışveriş yapmıyorum. Alışveriş yapmanızı tavsiye etmediklerim eromage03(dolandırıcıdır), Ryhmer(hem kendi önerip hem sözünde durmuyor,üstüne beni engelliyor)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Sadece kullandigim modlari biraktim,game log ve history.scs vardi belgelerim-ets2 kalsoru icinde onlarida sildim.Eski harita yuklemeleri yine var,ona artik yapacak birsey yok gibi.Profil dosyalarina islenmis,ordan bulup silmek zor biraz.Benim profilde baya eski,birikmis hersey ustune

Yalniz bu islemlerden sonra fps artti ve o sacma oyundan atmalar kalmadi artik Kullanilmayan mod birakmamak gerek.Ozellikle cok parcali modlar,her araca etki eden veya haritaya etki eden seyler oyunu etkiliyor.

Hocam uzun süredir bu modu arıyordum, çok makbule geçti valla sağolun.

|
    |

• Yüzbaşı
    690 Mesaj
    Evet büyük amarikan efsanesi W900 artık moda falan gerek kalmadan resmi olarak ATS yollarında. SCS'ye gerçekten helal olsun, çok güzel yapılmış tırın modellemesi. Rahatlıkla bugüne kadar yaptıkları en iyi tır diyebilirim. Motor sesi ise tam anlamıyla bu tıra yakışır nitelikte efsane olmuş.

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

• Binbaşı
    1446 Mesaj

Bundan sonra SCS Renault T'yi çıkaracak ama net tarih yok,adamlar atsye sardı
    |
    |
    Bahsedilenler: iisskkoocc

VABİS
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.