Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsyan yok.
    Eğer SCS doğrularsa o zaman saç baş yolarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

Sabır, biraz daha sabır.
    İSYAN YOK.
    Eğer SCS doğrularsa o zaman saç baş yolarız.

• Arkadaşlar oyun çıktığında fiyatı hakkında tahminde bulunabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Arkadaşlar oyun çıktığında fiyatı hakkında tahminde bulunabilecek olan var mı?

Street Date: 21st June 2012 Price: £19.99 Developer: Excalibur Publishing
    Demiş dağıtıcı firma ama Türkiye ye gelir mi? gelirse fiyatı ne olur bilemiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Arkadaşlar oyun çıktığında fiyatı hakkında tahminde bulunabilecek olan var mı?

Street Date: 21st June 2012 Price: £19.99 Developer: Excalibur Publishing
    Demiş dağıtıcı firma ama Türkiye ye gelir mi? gelirse fiyatı ne olur bilemiyorum?

25 lıraya kadar kabulum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scaniayı doğuş grubu getiriyor,bir el atsınlar da biz de deneyelim oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

scaniayı doğuş grubu getiriyor,bir el atsınlar da biz de deneyelim oyunu

getirse istanbula getirirler biz napcaz
  • Oyunun yapılışını izledim ya beklerim isyanda etmem artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

ben size ss atarım
  • quote:

quote:

quote:

ben size ss atarım

Omrumuz sslerle gecti zaten bir oynayamadik :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bekliyoruz bakalım.
    Her bakışımda daha da ertelenmiş oluyor ya neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

quote:

quote:

ben size ss atarım

canın saolsın İlkem22.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

quote:

quote:

quote:

ben size ss atarım

canın saolsın İlkem22.

ETS 2 nin türkçe olarak çıkma ihtimali varmı arkadaşlar?Trucks and trailers ın türkçe olduğunuda göz önünde bulundurursak?bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

• o konu hakkında herhangi bir bilgi yok. SCS den açıklanmış. ama olur mu neden olmasın çokda güzel olur
  • quote:

o konu hakkında herhangi bir bilgi yok. SCS den açıklanmış. ama olur mu neden olmasın çokda güzel olur

çok teşekkürler cevap için... tanıtımlardaki gibi bir oyun olursa zaten kendisini satın aldırtacak ki altarnatifide yok zaten.fakat birde türkçe olursa tadından yenmez.merakla bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

quote:

o konu hakkında herhangi bir bilgi yok. SCS den açıklanmış. ama olur mu neden olmasın çokda güzel olur

çok teşekkürler cevap için... tanıtımlardaki gibi bir oyun olursa zaten kendisini satın aldırtacak ki altarnatifide yok zaten.fakat birde türkçe olursa tadından yenmez.merakla bekliyoruz...

rica ederim ne demek. Aynen dediginiz gibi. bekleyelim 70 gün civarı var ets2 çıkışına

yeni denk geldim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 22 Mayıs 2012; 21:34:44 >

• quote:

quote:

quote:

rica ederim ne demek. Aynen dediginiz gibi. bekleyelim 70 gün civarı var ets2 çıkışına

buda aynı grafik motoru ile yapılan oyunlardan birisi... truck and trailers ve euro truck simulator 2 gibi. truck and trailers park etmeyi konu alan ve euro truck simulator 2 ye ilk adım gibi birşeydi. az önce 1 saat kadar g27 mi bağlayıp oynadım yine :) sanırım bu scania truck driving simulator bir adım ilerisi olucak ve serbest gezme vs de olucak tam olarak bilmiyorum fakat euro truck simulator 2 ile aynı grafik kalitesinde olacağı kesin. en geniş içerikli ve en iyi oyun ise son çıkacak olan ets2 olucak.bu oyundan çok umutluyum. 3-5 sene götürür diye düşünüyorum. umarım yeterli satış oranı yakalar bu oyun ile firma. ben onlardan ilerisi için büyük metropollerde direksiyon sallayabileceğimiz bir oyun bekliyorum :) altımızda honda,nissan,renault gibi ortalama araçlar ile şehir içinde gezinme yada ne bileyim bir taksi şöförlüğü olabilir. bu tanıtım videolarındaki kalite ile istanbulda silivriden pendiğe altımızda tüplü bir Fiat Albea ile taksicilik yaptığımızı düşünsenize :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

buda aynı grafik motoru ile yapılan oyunlardan birisi... truck and trailers ve euro truck simulator 2 gibi. truck and trailers park etmeyi konu alan ve euro truck simulator 2 ye ilk adım gibi birşeydi. az önce 1 saat kadar g27 mi bağlayıp oynadım yine :) sanırım bu scania truck driving simulator bir adım ilerisi olucak ve serbest gezme vs de olucak tam olarak bilmiyorum fakat euro truck simulator 2 ile aynı grafik kalitesinde olacağı kesin. en geniş içerikli ve en iyi oyun ise son çıkacak olan ets2 olucak.bu oyundan çok umutluyum. 3-5 sene götürür diye düşünüyorum. umarım yeterli satış oranı yakalar bu oyun ile firma. ben onlardan ilerisi için büyük metropollerde direksiyon sallayabileceğimiz bir oyun bekliyorum :) altımızda honda,nissan,renault gibi ortalama araçlar ile şehir içinde gezinme yada ne bileyim bir taksi şöförlüğü olabilir. bu tanıtım videolarındaki kalite ile istanbulda silivriden pendiğe altımızda tüplü bir Fiat Albea ile taksicilik yaptığımızı düşünsenize :D

Truck and trailers'da zaten ets2 grafik motoru kullanıldı. Dahada geliştirdiler ve bence grafikler gayet iyi. Ancak bazı çevre grafikleri canımı sıkıyor. Mesela yol kenarı toprak ve çimler hiç iyi değil. Diğer araç grafikleride öyle. Ayrıca araçların trafikteki seyirleri cok odunsu. Scs kucuk bır fırma yınede ıyı iş çıkartıyorlar çıksın görücez artık. Bu arada G27 ile T&T nasıl ? Tam uyumlu mu ? Debrıyaj tuş olarak mı yoksa eksen olarak calısıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: snipercover

quote:

quote:

quote:

quote:

Truck and trailers'da zaten ets2 grafik motoru kullanıldı. Dahada geliştirdiler ve bence grafikler gayet iyi. Ancak bazı çevre grafikleri canımı sıkıyor. Mesela yol kenarı toprak ve çimler hiç iyi değil. Diğer araç grafikleride öyle. Ayrıca araçların trafikteki seyirleri cok odunsu. Scs kucuk bır fırma yınede ıyı iş çıkartıyorlar çıksın görücez artık. Bu arada G27 ile T&T nasıl ? Tam uyumlu mu ? Debrıyaj tuş olarak mı yoksa eksen olarak calısıyor mu?

aynı şeyi söylemişiz zaten :) bu 3 oyunda aynı grafik motoru ile yapılıyor ama tabiki ufak tefek geliştirmeler olucaktır. evet bağzı eksikleri olduğunu bende düşünüyorum ama bu oyunu yapan firma scs ise ve tanıtım videolarındaki gibi grafik yapısı var ise bence fazla bile iyi :) bence bu oyunda tek eksi yan trafikteki diğer araçlar ile ilgili konular olabilir. onun dışında beklentilerimi karşılayacak bir oyun olacak buna eminim. son olarak T&T g27 uyumu konusuna gelirsek...tam uyumlular. gaz fren nasıl çalışıyor ise debriyajda aynı şekilde işliyor. bu arada optimizasyon konsunda sıkıntılı firmadır bu scs :) T&T nin dar ve kısıtlı alanlarda geçtiği açık fakat ben optimizasyonundanda baya memnun kaldım. i5 2500k 8gb ddr3 1600 ram ve 2gb hd6950 ile 1080p high, very high 60 fps nin altına hiç düşmedi. ETS2 de bu şekilde olacak inşallah.

• quote:

aynı şeyi söylemişiz zaten :) bu 3 oyunda aynı grafik motoru ile yapılıyor ama tabiki ufak tefek geliştirmeler olucaktır. evet bağzı eksikleri olduğunu bende düşünüyorum ama bu oyunu yapan firma scs ise ve tanıtım videolarındaki gibi grafik yapısı var ise bence fazla bile iyi :) bence bu oyunda tek eksi yan trafikteki diğer araçlar ile ilgili konular olabilir. onun dışında beklentilerimi karşılayacak bir oyun olacak buna eminim. son olarak T&T g27 uyumu konusuna gelirsek...tam uyumlular. gaz fren nasıl çalışıyor ise debriyajda aynı şekilde işliyor. bu arada optimizasyon konsunda sıkıntılı firmadır bu scs :) T&T nin dar ve kısıtlı alanlarda geçtiği açık fakat ben optimizasyonundanda baya memnun kaldım. i5 2500k 8gb ddr3 1600 ram ve 2gb hd6950 ile 1080p high, very high 60 fps nin altına hiç düşmedi. ETS2 de bu şekilde olacak inşallah.

T&T konusunda ben aynı düşünmüyorum sizinle çünkü benzer bir sistemle 1080p. degil 1650X1050 p de full ayarlarda 32 den yukarı çıkamıyor ve çift gpu lu bir sistemde 2. gpu oyun kullanmıyor. tabi bu grafik ayarlarında render çözünürlükleri var onları sona getirip denemeyle bu sonuç belirteyim. bunu birde deneyin ;)

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.