Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastik74

video geliyo mu hocam

şuan videoları birleştiriyorum muhtemelen yarın yotube a yüklerim ordan da paylaşırım. birz bekliceksinz malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Şu olay müthişmiş yahu

Oyunu aldım,http://alpha.ets2mp.com/ bu siteye steam hesabımla bağlanmak istemiyorum, hesabımda epey oyun var , başka download linkinden indirsek sıkıntı çıkar mı ?

offf bu elemanın yerinde olsam bir de oculus rift patlatırım. ne öyle mousela etrafa bakıyor fakir gibi

haberi olmayan varsa söyleyeyim ets2nin oculus rift desteği var. oyunun başlatma ayarlarına -oculus komutu eklendiğinde oculusa uyumlu çalışmaya başlıyor

Hatta Youtube'da biri, 4-5 bira içip alkollü tır sürme deneyi yapıyordu Oculus ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar geri vites ses sorununa çözüm buldum

Seçenekler>>>Ses>>>Geri vites uyarısı(ses) tiki kaldırın.
  • Sadece Going East DLC satan var mı?

• Vala haklısın hocam turuncu çok kötü duruyor :D
  • oyunda farla yanmiyor zindan gibi ortalik L degilmi farlari acma digerlerine bakiyom onlarda da farlar yanmiyor goz gozu gormuyor
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gonullu

quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Şu olay müthişmiş yahu

Oyunu aldım,http://alpha.ets2mp.com/ bu siteye steam hesabımla bağlanmak istemiyorum, hesabımda epey oyun var , başka download linkinden indirsek sıkıntı çıkar mı ?

offf bu elemanın yerinde olsam bir de oculus rift patlatırım. ne öyle mousela etrafa bakıyor fakir gibi

haberi olmayan varsa söyleyeyim ets2nin oculus rift desteği var. oyunun başlatma ayarlarına -oculus komutu eklendiğinde oculusa uyumlu çalışmaya başlıyor

Hatta Youtube'da biri, 4-5 bira içip alkollü tır sürme deneyi yapıyordu Oculus ile

geçen ben de deneyecektim de fırsat olmadı.. ama kafaya koydum alkollü nasıl oluyormuş bir gün ben de deneyecegim :D

• Arkadaşlar şimdi oyunu önce steam den satın alıp sonra bu adresten yükleyip girecek miyiz yoksa başka bir şey varmı biri bana anlatabilir mi ne gerekir bunun için ?
  • gene en üst sırada konu bir mesajda benden olsunda yerimiz perçinlensin
  • Arta kalan ss
    agır yüklerile baya zorlandık

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 8 Mayıs 2014; 19:24:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bsahiner2

Arkadaşlar şimdi oyunu önce steam den satın alıp sonra bu adresten yükleyip girecek miyiz yoksa başka bir şey varmı biri bana anlatabilir mi ne gerekir bunun için ?

Oyunu indireceksiniz ilk önce, sonra siteden MP'ı indireceksiniz.

• An İtibari ile Wroclaw'dayız
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Bsahiner2 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

İlk olarak steam üzerinden ister satın al ister başka yerden alıp keyini steame giriver.Sonra buradan indiriyorsun kuruyorsun ve oyundasın online olarak.http://alpha.ets2mp.com
  • Bu oyun neden bu kadar cok seviliyor ? icerde birlikte oynuyabilir miyiz? ya da klan vs. kurmak mumkun mudur?
  • Daha yeni çıktım oyundan . Şehir merkezleri kalabalık biraz onun dışında otobanlar , gidiş gelişli tek şeritli yollar falan boş bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

Bu oyun neden bu kadar cok seviliyor ? icerde birlikte oynuyabilir miyiz? ya da klan vs. kurmak mumkun mudur?

Daha Alpha oldugu için şirketler yok ama evet, birlikte oynayabilirsin. O yüzden bu kadar uçtu bu konu.

• sıralı vites kullanıyorum. yolda giderken mesela vites 10da. ben direkt boşa atmak istiyorum. var mı böyle bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

EURO TRUCK SİMULATOR 2 İNDİRİM VAR

GOLD VERSİYON 8.75$
    http://www.gamersgate.com/DD-ETS2G/euro-truck-simulator-2-gold

STANDART VERSİYON 6.25$
    http://www.gamersgate.com/DD-EUROTS2/euro-truck-simulator-2

Gold versiyonu öneririm

görmeyenler görsün

• Dh ekibinden cok oyuncu varmıdır oyunda ? Birde karsıdan baska arac cıkınca ani kasmalar oluyormu ? Para sıkıntısı varmı :D

• bazı oyuncular hiç ayna kullanmadıkları belli oluyo şeridi ortalayamayanlar var adamın yanına yaklaşıyorum hafif hafif bana geliyo kornaya basmasam çıkıcak üstüme
  • 
Sayfa: önceki 20162017201820192020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.