Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam şimdi oyuna giriyorum online olanlar varsa konvoy yapalim beraber foto cekinelim
  • Arkadaşlar Bu gün konvoy kurmayı düşünüyorum. Hanover - Rotterdam konvoyu olacak,2 kişi bile olsak devam edeceğiz.

Saat ve Rota'yı birazda vereceğim.
  • bysecox kullanıcısına yanıt
    Troller kendini belli ediyor bysecox kardeşim nasıl sana hemen cvp veriyorlar.Bende sana katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

quote:

Orijinalden alıntı: yardım isteyen insan

quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

Hocam 25mb fiber var sorun yok . Ama 8'de kurtarır sanırım

Ben 3g modem ile oynuyorum , arada 600 pinge cikiyor o bazen sorun oluyor

hizi kac mps

turkcell kullanıyorum hocam , modem max 7.2 mbit destekliyor
    ortalama 600-700 ile indirme yapabiliyorum.Cs Go filan da oynuyorum sıkıntı olmuyor fakat çok nadir 4-5 saniyeliğine ping yükselebiliyor ets 2 serverdan atıyor tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum tek dezavantajı o.Diğer oyunlarda vs. hiç sıkıntı yaşamadım

Ben telefonumdan (S4) Turkcell Otomatik 4Gb kullanıyorum ve hotspot olarak bağlandım. Tek bir kere ping yüzünden oyundan attı. Çoğunlukla yollardaydım şehir içine bir iki kere girdim toplam 1-1,5 saat oynamışımdır. 100 Mb gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

askerden gelince salı günü multi yi indirdim oyuna 0'dan başladı yeni profil ile 2 günde seviye 9 a gelebildim...Tamamını multi modunda oynadım ama hep tek başıma takıldım aslında bende sizinle buluşup konvoy yapmak istiyorum ama kendi aracım yok biraz daha zorlayıp seviye 16 olmak istiyorum volvo almak için

şu an tek seferlik işlerde çalışıyorum patronun tırını alıp rotayı değiştirip yanınıza gelsem bi ara çok iyi olurdu :(

hocam sana tavsiyem para biriktirip kendine tır alana kadar singleplayer oyna rahat rahat.
    multide troller oluyor yolu kapatıyorlar,çarpıyorlar bazen hata verip oyundan atabiliyor.
    singlede daha çabuk ilerlersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sizi ekledim steamden kabul edin bu arada teamspeak suncuum var burda buluşup kaynatabiliriz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gonullu

quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

teşekkürler.. iyi haberler bekliyoruz.

hocam paramı aldım gei eski parama ayarladım bir sorun olmadı. cheat engine 6.3 indirin yapın dahasonra parayı ayarladıktan sonra oyunu kayıtedin cheatı kaptın oyunuda kapatın sonra tekrardan oyuna girin bir bakın olması lazım ben yaptım

@mhmtali33 : hocam cheat engine adı üstünde hile progra mı. bazı oyunlarda bu program kullanılıyor

Oyunu açıp kapamana gerek yok. Cheat Engine ile hallettikten sonra bir menüye girip çıksan parayı güncellenmiş olarak görebilirsin. Niyeyse bende 150K üzerinde yazınca oyun kapatıyor. O yüzden 150-150 artırıyorum.

50.000.000 Euro yaptım atmadı .

• Poznan'a gitmeyin, haritanın en tenha noktası, korsanlar ele geçirmiş haraç kestiler canımı zor kurtardım, poznan'a yük götürdüm gecenin bi yarısı, teslim noktasıyla otoban arasındaki tali yol zifiri karanlık, dönüşte boş dönmeyeyim yük aldım bi tanesi peşimden beni otobana kadar takip etti, huylandım ama belli etmedim, otobana yaklaştığımda arkamdan takip eden lavuk abuk subuk karakterlerle bişiler yazdı, otobana tam çıktım baktım biri yanlamasına yolu kapatıyor, meğer bunlar çeteymiş noluyo lan demeye kalmadan arkadan öbürü geldi arkamı kapattı ortalarına aldılar abuk subuk karakterlerle bişiler dediler ama anlamadım, ekran görüntüsü aldım dedim kaydediyorum adminler bunu görmekten hoşlanacak, gene bişiler yazdılar, anlamadım ama kulagımın baya bi çınlamasından gelmişime geçmişime rahmet okuduklarını anladım , baktım bunların beni bırakmaya niyetleri yok mecbur servis sistemini kullandım canımı kurtardım, o taraflara sakın gitmeyin giderseniz çete halinde gidin koltugun altında beyzbol sopası levye kol demiri türbüşon ne varsa bilimum kesici çizici alet bulundurun adamların affı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

Poznan'a gitmeyin, haritanın en tenha noktası, korsanlar ele geçirmiş haraç kestiler canımı zor kurtardım, poznan'a yük götürdüm gecenin bi yarısı, teslim noktasıyla otoban arasındaki tali yol zifiri karanlık, dönüşte boş dönmeyeyim yük aldım bi tanesi peşimden beni otobana kadar takip etti, huylandım ama belli etmedim, otobana yaklaştığımda arkamdan takip eden lavuk abuk subuk karakterlerle bişiler yazdı, otobana tam çıktım baktım biri yanlamasına yolu kapatıyor, meğer bunlar çeteymiş noluyo lan demeye kalmadan arkadan öbürü geldi arkamı kapattı ortalarına aldılar abuk subuk karakterlerle bişiler dediler ama anlamadım, ekran görüntüsü aldım dedim kaydediyorum adminler bunu görmekten hoşlanacak, gene bişiler yazdılar, anlamadım ama kulagımın baya bi çınlamasından gelmişime geçmişime rahmet okuduklarını anladım , baktım bunların beni bırakmaya niyetleri yok mecbur servis sistemini kullandım canımı kurtardım, o taraflara sakın gitmeyin giderseniz çete halinde gidin koltugun altında beyzbol sopası levye kol demiri türbüşon ne varsa bilimum kesici çizici alet bulundurun adamların affı yok.

''koltuğun altında beyzbol sopası levye kol demiri türbüşon ne varsa bilimum kesici çizici alet bulundurun''

hiç güleceğim yoktu hocam

• Terranfan kullanıcısına yanıt
    bu gece oraya gidecem. bakalim cete ne durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Şu olay müthişmiş yahu

Oyunu aldım,http://alpha.ets2mp.com/ bu siteye steam hesabımla bağlanmak istemiyorum, hesabımda epey oyun var , başka download linkinden indirsek sıkıntı çıkar mı ?

offf bu elemanın yerinde olsam bir de oculus rift patlatırım. ne öyle mousela etrafa bakıyor fakir gibi

haberi olmayan varsa söyleyeyim ets2nin oculus rift desteği var. oyunun başlatma ayarlarına -oculus komutu eklendiğinde oculusa uyumlu çalışmaya başlıyor

• Kaç yıldır oynuyorum arkadaşş bı bıkmadım :D
  • İşi astım beyler Hastayım ayağına yattım eve geldim Tır sürme keyf
  • Arkadaşlar güzel bir enb grafik modu verir misiniz
  • Ya park etmeyi beceremiyorum eski sistem park edemiyormuyuz acaba birde tek seferlik işte iş gözükmüyor ne yapacam kendi aracımda yok %100 save indircem ama zevki kaçıyor bu kezde
  • beyler yokmu online konvoy yapalim
  • UmtqnR kullanıcısına yanıt
    Hocam sp de 1 2 görev yapıp kredi çek.
  • bi turlu is vermiyor ya ne oldu anlamadim valla kendi arabamida aldim ama is cikmiyor
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Hocam haritadan bakıyorsanız arada bir kayboluyor düzeliyor sonra.
  • oyuna bağlanamıyor bi türlü
  • 
Sayfa: önceki 20142015201620172018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.