Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Level ve para hilesi yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

teşekkürler.. iyi haberler bekliyoruz.

hocam paramı aldım gei eski parama ayarladım bir sorun olmadı. cheat engine 6.3 indirin yapın dahasonra parayı ayarladıktan sonra oyunu kayıtedin cheatı kaptın oyunuda kapatın sonra tekrardan oyuna girin bir bakın olması lazım ben yaptım

@mhmtali33 : hocam cheat engine adı üstünde hile progra mı. bazı oyunlarda bu program kullanılıyor

• Bende oyunu aldım steamdan, gold pack olarak aldım. Multiplayer'a nasıl giriyoruz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

quote:

cheat enginede para yapılıyor mu? yapılıyorsa eğer cheat engine kapatılınca herşey eski haline geliyor mu?
    bilgisi olan var mı.

Ben şuan deniyorum kaybetigim parayaı kurtarırsam iyi olur bilgi verrim.

Yapılabiliyor bir sıkıntı çıkmıyor
  • banlama olayını nasıl yapıcaklar nasıl oturtacaklar hiç bilmiyorum eğer kişilerin sözlerine kalırsa gereksiz banlanmalar olacaktır. ama şu ters şeritten gidenleri sistem uyarıcak sonra da otomatik olarak hesabını süresiz banlayacak. oynamasın gitsin kendi kendine dolaşsın
  • multiplayer yapmak için birşey yapmam gerekiyormu oyun orjinal değil bendeki pek bilgim yok arkadaşlar
  • Var mı toplanma bugün arkadaşlar?
  • DH EKİBİ LUXEMBURG İŞÇİ BULMA KURUMUNA BEKLİYORUZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

quote:

teşekkürler.. iyi haberler bekliyoruz.

hocam paramı aldım gei eski parama ayarladım bir sorun olmadı. cheat engine 6.3 indirin yapın dahasonra parayı ayarladıktan sonra oyunu kayıtedin cheatı kaptın oyunuda kapatın sonra tekrardan oyuna girin bir bakın olması lazım ben yaptım

@mhmtali33 : hocam cheat engine adı üstünde hile progra mı. bazı oyunlarda bu program kullanılıyor

Oyunu açıp kapamana gerek yok. Cheat Engine ile hallettikten sonra bir menüye girip çıksan parayı güncellenmiş olarak görebilirsin. Niyeyse bende 150K üzerinde yazınca oyun kapatıyor. O yüzden 150-150 artırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Online olan varsa bulaşabiliriz. Wiendeyim şuan
  • multiplayer çıkalı 8 gün oldu 8 günde 73 sayfa uçtu gitti konu. o değilde konuyu açan arkadaşın hesabını hayal edemiyorum sürekli konunuza yeni bildirim var mesajları
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

neredesiniz hocam ben varım

Garajdayım hocam
  • bysecox kullanıcısına yanıt
    luxemburg işçi kurumu
  • oyunun multi modunu kuramadim arkadaslar burdan lpha.ets2mp.com o kucuk kurulum dosyasini indirdim neyse kurdum ama halen yok multi modu
    burdaki sekmelerde nereyi hedef gostermeliyim ets 2 klasorunu hedef gosteremiyom 2. resimde

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 8 Mayıs 2014; 15:48:44 >

• Konvoy Luxemburg'dan Hareket Edicek Bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

oyunun multi modunu kuramadim arkadaslar burdan lpha.ets2mp.com o kucuk kurulum dosyasini indirdim neyse kurdum ama halen yok multi modu
    burdaki sekmelerde nereyi hedef gostermeliyim ets 2 klasorunu hedef gosteremiyom 2. resimde

Next deyin. İkincisi kısayol için.

• bu multi modunu oyunu yapan sirketmi getirdi yav bu nasil is ordan burdan kurulum dosyasi indiriyor ne oldugu belli degil sanki oyunceviri gibi sitelerin yaptigi modlara benzemis
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

multiplayer çıkalı 8 gün oldu 8 günde 73 sayfa uçtu gitti konu. o değilde konuyu açan arkadaşın hesabını hayal edemiyorum sürekli konunuza yeni bildirim var mesajları

"Yoksay" demiştir heralde yoksa cekilmez çile yahu

• Terranfan kullanıcısına yanıt
    Okuyunca aklama geldi de bende ingiltereye gittimi unutuyorum çok insana kızdım ters şeritten geliyorlar diye ama ters şeritte oluyordum oyüzden İngiltere gitmiyorum
  • gelen Varmı Luxemburga İşçi Kurumu Konvoy Yapılacak
  • 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.