Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (2002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Peki Linz'e geçiyorum

Oyundaki nick Ayvaz41 tamircinin oralarda takılırım.

Hocam ben Linz deyim turuncu çizgili msn var tek şasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

NO COLLISIONS AREA gibi bir şey yazıyor kırmızı ile,herzaman değil ama,,online yazan yerin altında..
    birde M tuşuna bastığımızda harita çıkıyordu MP de çıkmıyor?

O yazi sehir sinirlarina girince cikar hocam. Kaza yapilmayan bolge demek o yazinin ciktigi yerlerde diger tirlarin icinden gecebilirsiniz kaza olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konvoy frankfurtta toplancak dediler 170 ile gittik . Çok güzel temiz trollsüz bir gece yolculuğuydu çok da zevkliydi yanımdaki arkadaşa teşekkür ederim
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

NO COLLISIONS AREA gibi bir şey yazıyor kırmızı ile,herzaman değil ama,,online yazan yerin altında..
    birde M tuşuna bastığımızda harita çıkıyordu MP de çıkmıyor?

O yazi sehir sinirlarina girince cikar hocam. Kaza yapilmayan bolge demek o yazinin ciktigi yerlerde diger tirlarin icinden gecebilirsiniz kaza olmaz

teşekkürler,yeni bir şey daha öğrenmiş olduk :)
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Harita için aracı durdurmanız gerek.
  • Wien - Berlin konvoyundan bir kaç ss. 1saat22dakikalık videoda var ama bakalım nasıl upload edicem onu :D 7.85gb tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

Wien - Berlin konvoyundan bir kaç ss. 1saat22dakikalık videoda var ama bakalım nasıl upload edicem onu :D 7.85gb tutuyor.

Sıkıntılar olsada bitirebildik
  • Arkadaşlar multiplayer dosyasını kuruyorum ama açılırken bir hata veriyor bunun sebebi ne acaba yanlış yeremi yüklüyorum dosyayı birisi yardım etsin lütfen
  • Bugün birisi ile yarışa tutuştum tırını devirdi. Var mı kendine güvenen yarışalım. Yalnız acımam ona göre
  • Çok güzel tur oldu beğendim
  • eyvallah
  • selam arkadaşlar oyunu yeni aldım kurdum 90 km sınırını kaldıracağım dosya yı atabilecek olan var mı?
  • designr kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum da çoğu kişi çift dingil kullanıyor halbuki tek dingilin kontrolü daha iyi.
  • arkadaşlar dorsesiz konvoy yapmaktan nasıl keyif alıyorsunuz anlamıyorum. adı üstünde tır oyunu sonuçta:) zevkler ve renkler tartışılmaz ama en çok dikkatimi çeken herkesin dorsesiz konvoy yapma peşinde olması. akabinde tartışmalar oluyor tabi şöyle trolledi böyle şerit değiştirdi filan. bu akşam 01.30-02.00 gibi online olmayı planlıyorum. sıfırdan bi' profil açıp similasyon tadında iş kasıcam. aynı yolda olup aynı yükü taşımayak isteyen varsa katılabilir bana.

edit: Logitech g27 ile oynuyorum. en azından mouse ile oynayacak ciddi arkadaşlar iletişim kurarsa sevinirim. herkese iyi eğlenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizardking34 -- 8 Mayıs 2014; 0:03:38 >
  • Beyler elimde şuan ets2 oynayacak güçte ne bilgisayarım ne de internet hızım var. Çok kıskanıyorum bilesiniz :)
    ETS2ye bu kadar ilgi duyacağımı hiç düşünmezdim
  • Bu geceki konvoydan bir kare :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GroundZ3ro -- 7 Mayıs 2014; 23:54:52 >
  • tyanali51 kullanıcısına yanıt
    Dosyaya gerek yok, oynanış ayarlarından hız sınırını kaldırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanali51

selam arkadaşlar oyunu yeni aldım kurdum 90 km sınırını kaldıracağım dosya yı atabilecek olan var mı?

Dosyaya falan gerek yok. Ayarlar>Oynanış menüsünden hız sınırını kaldır.
  • Tam ekim 13-15 kişi berlin otogardaydık.
    Oyun herkezi attı

Wien - Berlin 002 Sayılı 22:10 yolculuğumuz başarılı bir şekilde bitmiştir.Devam edecektik ama Server cöktü galiba
  • ya arkadaş karanlıkta bi kaybettim konvoyu sonra aramaktan canım çıktı en sonunda oyun hata verdi..
  • 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.