Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (1691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.084
Cevap
377
Favori
3.636.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16891690169116921693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scania Truck Driving Simulator Steam'de satışa çıkmış. %10 indirimle 15.29 dolar. Fiyatı yüksek niye yaptı acaba SCS. Ayrıca kim alsın artık onu ETS 2 varken. Anca koleksiyon yapmalık alınabilir. Başarım, rozet falan da yok, yeni bölüm veya güncelleme de.
  • SAMP geliştirilen bir oyundur. İnternette biraz araştırma yaparsanız görürsünüz. Merakla sampsini beklediğim bir oyun. Ayrıca kutulu olarak oyunu bulunmak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

TSM map'i Türkiye'nin ucunu yani Edirne ve İstanbul gözükecek şekilde bırakmaları, Libyayı (Tek şehir bile olsa) Mısırı falan eklemeleri ve modu Almanların geliştirmesi ciddi şekilde Türk düşmanlıklarını gösteriyor. Libya'ya yaptıklarını İstanbul'a yapamazlar mıydı ? Çok rahat şekilde yaparlardı ki haritada gözüküyor zaten. Türk düşmanları...

Aynen.Libya gereksiz bence.Şöyle Anadoluyu tasarlasalar.Bolu tünelinden geçsek mesela.Karadeniz sahil yolunu yapsalar güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

TSM map'i Türkiye'nin ucunu yani Edirne ve İstanbul gözükecek şekilde bırakmaları, Libyayı (Tek şehir bile olsa) Mısırı falan eklemeleri ve modu Almanların geliştirmesi ciddi şekilde Türk düşmanlıklarını gösteriyor. Libya'ya yaptıklarını İstanbul'a yapamazlar mıydı ? Çok rahat şekilde yaparlardı ki haritada gözüküyor zaten. Türk düşmanları...

hemen düşman ettin adamları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

quote:

hemen düşman ettin adamları

Ama haksız da değil taaa Libya'ya kadar yaptılar da Türkiye'yi mi yapamadılar. En azından Avrupa yakasını İstanbul'u Edirneyi filan yapsalar da yeterdi, İstanbul'a giderdik.

• Bus Driver IOS sürümü çıkmış bi de. SCS farklı alanlarda çalışıyor bu seferde abi çıkarsana bizim güncellemeyi sonra ne yaparsan yap demi ya.
  • Bizdemi hediye göndersek acaba yeni sürüm için
  • 15 saattir oynuyorum oyunu, şu ana kadar Reno, Mercedes ve Volvo nun en ucuz modellerini kullandım. 1 saat olmadı Mercedes'i alalı ancak 30 dk dayanamadım tıra. Otobanda 100-110 ile giderken -zaten o hıza zor çıkarttım- az kalsın tır yan yatıyordu, 2 teker üzerinde kaç metre gittim ben farkedemedim. Volvo canmış...
  • Arkadaşlar world of trucks da kaç kişiyiz ? profilim şu : https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=76875 . eklerseniz birbirimizin paylaşımlarını görürüz. ben daha level 9 dayım . artık idare edin
  • varevolverine kullanıcısına yanıt
    en çabuk hızlanan tırlardan birisi eski Scania. Highline. Yeni streamline biraz daha ağır kalıyor ama yine de Volvo ve Scania o hızlanma hız konusunda başa başlar ama eski Scania deli fişek gibi.
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Zaten ilk işim Scania denemek olacak bundan sonra. Teşekkürler yorum için.
  • blogdaki yorumlarda millet iyi sovmus scsye.

adamlar haklı arkadas o kadar sey çıkartacaz diyolar hiç biri yok meydanda.
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    ben kulanıyorum da ekleyemedim nasıl ekliyoruz.https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=52527
  • Evet hakikaten yok pardon benim hatam. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

quote:

Orijinalden alıntı: Travego42

oyunu 6 ay önce falan oynarken 1.2.5 sürümü diyeyim yani modsuz olarak oynadığımda pc'de ısınma dışında hiç sorun olmuyordu ısınmada 80 dereceyi pek geçmiyordu en fazla 90 derece oluyor.. şimdi en son sürüm +tsm map+ trailer modları yüklü ve nvidia serisinin son güncellemesi experince var altında 3 lü 1500 rpm fan olmasına rağmen deli gibi kasıyor hemde i7 işlemcisi olan bilgisayarda kasıyor çok garibime gitmeye başladı artık sizce sorun nerededir?

edit:modsuz denendi sonuç hala aynı.

Ekran kartini temizle guzelce,sonra fani cikarip macununa vs bak bakalim.80C normal degil hicbir oyunda.Benim de basima gelmisti boyle birsey,90C altina inmiyordu en dandik oyunda bile sonra baktim fan tam oturmamis

garantili olduğu için dokunamıyorum.

• varevolverine kullanıcısına yanıt
    ilginç bu oyunda mercedes kadar yol tutuşu iyi araç görmedim hiç fizik modu farkı olabilirmi acaba? TSM deki fizik modu biraz garip Volvo ve scania nın yol tutuşları çok iyi ama diğer markalar çok sallanıyor öte yandan orijinal oyuna 1.8+ fizik modunda mercedes ve man yola zamk gibi yapışırlar mercedes le ben o kısa su tankıyla 110 ile viraj aldığımı bilirim ki o tank la Volvo ve scania 85 üstünda takla atarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Travego42 kullanıcısına yanıt
    İlk defa yaptım temizleme işinin dün fişi çektim işlemcinin fanını söktüm, ekran kartını sadece üfle tozu zaten gider benimkide garantili oyüzde sökmeden sadece üfledim intelin fanını söktüm, baya tozlanmıştı sökmek takmak baya zamınım aldı yinede tam oturtamadım hafif oynuyor. Oyun oynamadan çalışınca 30 derecenin altına inmiyordu şimdi 4 5 derce ekran kartında düşme oldu. İşlemcinin sıcaklıgını bulamadım o baya bi düşmüştür fanı komple temizledim çünkü.

Arkadaşlar intelin fanından anlayan varmı tam oturmuyor vidaları pm ata bilirmisiniz?
  • agni_tr kullanıcısına yanıt
    Ben scania kulanıyorum su tankıyla 85 te devrilmiyor baya saglam bi tır. Ayrıca mercedes kulandım çabuk devriliyor du satttım belki şasiden kaynaklı ola bilir.
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    önemli degil hocam.
  • 
Sayfa: önceki 16891690169116921693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.