Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 1.3.1 açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
7.459
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Euro Truck Simulator 2 1.3.1 açılmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    137 Mesaj
    Euro Truck Simulator 2 oyunuma 1.3.1 patch yükledim fakat oyun açıldıktan sonra menüye çıkmadan önce gelen Loading kısmının sonuna kadar gelince oyun açılmıyor hata raporu veriyor. Bunun sorunu nedir ve çözümünü nasıl bulabilirim ? Bu güne kadar cracksiz oynadım 1.2.5.1 sürümünü problem çıkarmadı fakat bunada crack bulamıyor zaten ne yapacağım oyuna uygun modlarıda buldum oynamak için can atıyorum lütfen yardımcı olun

|
    |
    Intel Core i7 9700K 3.6GHz 4.9GHz 12M 1151p/ASUS TUF Z390-PLUS GAMING/32 gb ram 2x16 Kingston HyperX Predator Black DDR4 3000 MHz CL15 Bellek / ASUS ROG-STRIX-RX580-T8G-GAMING/SAMSUNG 860 EVO 500 GB 2.5" SATA3 SSD 550/520/KINGSTON HYPERX FURY 120 GB SSD/Seagate Barracuda 3tb 3.5" 7200rpm 64mb/Aerocool Project P7 Co Pro Rgb Kasa/HIGH POWER 850W 80 GOLD 14CM FAN TAM MODULER GUC KAYNAGI/SAMSUNG 24" SD332 FHD 1MS 75HZ FREESYNC HDMI Gaming Monitör
  • Teğmen
    137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

20-25 TL oyunun orjinali git al sıkıntı çekme

Oyun orjinal olsa ne yazar sonuçta bütün patch leri sorunsuz açmış onu alsam demekki onuda açmıcak.

Orijinalden alıntı: waybea11

quote:

Oyun orjinal olsa ne yazar sonuçta bütün patch leri sorunsuz açmış onu alsam demekki onuda açmıcak.

kickass de 1.3.1 sürümünün olduğu oyunu var onu indir bende de vardı sorun onu indirdim oynadım soru yok.
    137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SaintMTF

quote:

Orijinalden alıntı: waybea11

quote:

kickass de 1.3.1 sürümünün olduğu oyunu var onu indir bende de vardı sorun onu indirdim oynadım soru yok.

Teşekkürler sorun halloldu.
    |
    |
    |

BULLETSTORM

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.