Şimdi Ara

Euro n-cap'ın Puntoya 0 yıldız vermesi tam bir saçmalık!Benim için bir önemi yok. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
8.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 yıl önce 5 yıldız şimdi 0! En kötü 4 almalıydık.Test benim için de yok hükmündedir👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parietale -- 20 Aralık 2017; 22:6:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parietale kullanıcısına yanıt
    Neden 4 yildiz mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • euro ncap testleri arabanın sağlamlığını değil kazaya karışan insanların güvenliğini ölçüyor.
    araba sağlam kalıp da içinde ağır yaralanma olan birçok kaza oluyor.

bu sebeple araçların ön kısımlarında bir miktara kadar ezilecek şekilde tasarlandığı biliniyor.
    firmalar katlanıp kırılacak yerleri insanlara en az zarar verecek şekilde seçiyorlar.
    bu ezilen kısımlar kazanın şiddetini bir miktar emiyor. ayrıca çaprılan yaya varsa onun da yaralanmasını düşürüyor.

son 10 yılda araçların böyle tasarlanmasını kolaylaştıran yazılım ve simülasyon teknolojilerinde büyük gelişmeler oldu.
    artık en yaygın tasarım programlarında bile görsel stres testi özellikleri var. ayrıca tüketicilerin bu konuya verdiği önem de çok arttı.

puntonun yıllarında üretilmiş tüm arabaların bu gün 0 yıldı alması şaşırtıcı olmaz. marka modelin pek önemi yok burada.

• https://www.euroncap.com/tr/results/alfa-romeo/giulietta/29288

Bu sonuca inanamıyorum ya. Gözümden fena düştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.