Şimdi Ara

EURO CIVIC_KALİPER KAPAĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyosunuz bizim jantlar 14 inch ve araba dört disk frene sahip..Bu ebatdaki janta uyumlu, frenlere kaliper kapağı aıyorum ama bulamadım nette.Siz biliyor musunuz acaba nerden bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatriotTeam -- 9 Ocak 2011; 20:36:28 >

• bilen kimse yok mu arkadaşlar..
  • jant olsaydı bilirdim ama...
  • hadi arkadaşlar bu çok önemli..
  • Küçük gelir jant, kesip biçmek lazım kaliper kapağını
  • Eğer bu dediğin mümkünse bu işi en iyi kime, nasıl birine yaptırayım mesela..Kendim yapamayacağım kesin (ULEN NE VARDI ŞUNU 15 E TAMAMLASALARDI BE..ADAMLAR DÖRT DİSK FREN KOYUYO ONDAN SONRA TUTUP 14 JANT TAKIYOLAR BU NE SAÇMALIKTIR YA)
  • Her 15'e de olmuyor ki. Anlamadığım şey 14' jantın altından zaten adam gibi görünmeyecek kapak, boyamayı neden düşünmüyorsun
  • boyamayı düşünmüyorum çünkü almak istediğim kapak siyah olmalı..amacım orjinal bir görüntü,yırtık bir görüntü değil o yüzden kırmızı falan tercih etmiyorum..Siyah bir kapak alıp iyi birinde üzerine kaliteli bir şekilde beyaz bir yazıyla HONDA yazdırmak.Eğer bulabilirsem çok orjinal olacak.Jantın arasından kampana görünüyo bizde..özellikle yazının olduğu kısım görünse yeter bana.Hem ayrıca balata tozunun janta akmasınıda önlemiş olacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.