Şimdi Ara

2018 Dünya Kupası Portekiz Taraftarları | Portekiz-Uruguay Maçı Bu Akşam 21'de Trt 1'de! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
9.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • #Portugal Starting XI; Patricio; Cedric, Fonte, Pepe, Raphael; Adrien, William, Mario, Renato; Nani, Ronaldo
  • Kupa geliyoor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma'yı neden koymaz bu adam ?

Ronaldo bu sefer final adam olda al şu Kupayı.
  • Beyler Trt1'den nasil izleyebilirim biss key olmadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatının maçında sakatlandı adam.Payet
  • Link?

• Adamı biçtiler hakem yine faul vermedi yazıklar olsun. Adamlar fransa kupayı alsın diye takımın tek yıldızına dahi sertliğe izin veriyorlar.
    Bu turnuva sonunda iyice emin oldum avrupa kıtasında bütün kupalar ayarlanıyor.

• tezgaha bak fransızların tarihi yancısı ingilizleri hakem olarak atamışlar. bu maçı portekizin kazanması dünyanın en büyük süprizi olur.
  • Ev sahibi olan takimlara kiyak geciyorlar bariz belli. Su kupayi portekizin kazanmasini cok isterim. Ronaldoyu dovmedikleri kaldi ama ne kart var ne baska bir sey. Kirsinlar su payetin ayaklarini. Fransizlari cok kolladilar buraya kadar.

• ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • Şampiyon olacağımızı en başından söyledik ve yanılmadık.

Campeão Português
  • Turnuva başında kazanmasını en az istediğim takımlardan birisiydi ama şu maçta ölümüne destekledim Portekizi. İyi ki Fransa almadı, hiç haketmeyerek geldiler ve bu turnuvanın Fransada düzenlenmesi tamamen haksızlık.
  • Bu nedir lan?

• Portekiz in ana konusunu bulamadım. Andorra karşısında 2-0 öndeyiz Goller CR7 asist Quaresma
  • 2018 Dünya Kupası Portekiz Taraftarları | Portekiz-Uruguay Maçı Bu Akşam 21'de Trt 1'de!

Çapraz grubumuz A grubu.Orada da Rusya,Mısır,Suudi Arabistan ve Uruguay var.
  • Güzel kura hatta Fas ve İran'ı izlemedim mucize olmazsa gruptan çıkmaları imkansız Portekiz lider çıkacaktır Ronaldo acımayacaktır İspanyollara.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Güzel kura hatta Fas ve İran'ı izlemedim mucize olmazsa gruptan çıkmaları imkansız Portekiz lider çıkacaktır Ronaldo acımayacaktır İspanyollara.

Hocam Fas zaten on kişi başlar maçlara. Malumunuz Nabil Dirar orada

• Maç başlamak üzere,kadrolar:

2018 Dünya Kupası Portekiz Taraftarları | Portekiz-Uruguay Maçı Bu Akşam 21'de Trt 1'de!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSpiRiT -- 2 Haziran 2018; 21:44:30 >
  • Q7,Allahım neden aldınız bu herifi boş boş orta açıyo.

Portekiz Fernandesibi q7 gibi mental açıdan sıkıntılı adamlarla olmaz bu iş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.