Şimdi Ara

EURO 2016 | Şampiyon PORTEKİZ (1207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.359
Cevap
32
Favori
238.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Kusura bakmayın kendi düşen ağlamaz..

Maçın ortasında geçmiş olsun almanya diye mesaj atmıştım. İnanmayanlar için mesajı bulup getirebilirim sorun değil..

Çok erken bilmişin maçın ortasında be maç sonu bilseydin nasıl inanmazdık ama maç ortası almanya ezilirken bilmek büyük başarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

Bu kadar abarttiginiz Almanya biraz futbol oynasa keşke.

Turnuvada sadece 3 gol yemiş takım 2 si penaltıdan. Gomez,Boateng,Khedira sakatlandı 3 ü de oyundayken bu turnuvada bu kadar şanssız olmasalardı şu Fransa'yı rahat 4lerlerdi.Almanya almanya gibi oynuyor yada siz izlemeyi bilmiyorsunuz

Futbolda çene değil skor konuşur.Böyle ise skor ortada,oynanan futbol ortada,kazanan ortada.Fransa her zaman Almanya'ya karşı kazanan takım oldu,kendi evinde düzenlenen 4. uluslararası turnuvayıda kazanmak üzere.Tarih kazananları yazar 3. yada 4. leri değil

Fransa büyük turnuvalarda ilk kez almanyayi yeniyor diye sunucu bile söyledi. .sen tutmuşsun fransa almanyayi hep yeniyor diyorsun😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: _gavaracı_

Hocam katılıyorum da Ronaldo bu turnuvada ne yaptı yav futbol oynamadı ama 3 golü var Allah tan tek başına finale taşıdı da nedir yav ayar oluyorum

Onu diyenler fanboylar işte aga ,ayar olma konusunda haklısın . Onların mantığıyla olaya baksak griezmann 5 gol atmış o zaman Griezmann>Ronaldo
  • Almanya sadece kanatlardan orta açsaydı maç boyunca, çok rahat 4 5 tane atardı. Bu kadar taktik cahillerinin futboldan bu paraları kazanıyor olması gerçekten hiç adaletli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Kusura bakmayın kendi düşen ağlamaz..

Maçın ortasında geçmiş olsun almanya diye mesaj atmıştım. İnanmayanlar için mesajı bulup getirebilirim sorun değil..

Çok erken bilmişin maçın ortasında be maç sonu bilseydin nasıl inanmazdık ama maç ortası almanya ezilirken bilmek büyük başarı

Elbette erken bildim. 2. gole kadar durum hiç belli değildi. Almanya nın kendi hatası çukura düşmesine neden oldu. Penaltı falan olmasa Fransa nın gol atması çok ama çok zordu zaten. Futbolun doğrularını yapmadı bugün Almanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Gyllenhaal

quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

adolf hitler yaşıyor olsaydı,maç sonu alman milli takımını sabun yapardı.

qnq hitlerin almanyayı sabun yapması için maçlara gerek yok renkten kaybeden bi dünya adam var zaten

Özellikle boatengten 10 kilo sabun çıkarırdı

Hitler önce alsas-loren'i elinde tutmasını bilseydi

Bu boateng'de nasıl en iyi stoper anlamıyorum. Yine yakmış takımı. Bizimle olan maçlarında da messi belini kırmıştı.

boateng hangi konuda yaktı takımı ?Ben bi hatasını görmedim kusursuza yakın oynadı , dehşet uzun toplar attı .Sakatlanmasaydı almanya maçı alırdı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Almanya sadece kanatlardan orta açsaydı maç boyunca, çok rahat 4 5 tane atardı. Bu kadar taktik cahillerinin futboldan bu paraları kazanıyor olması gerçekten hiç adaletli değil.

ikinci yarı sadece orta açtılar zaten
  • griezman tek başına bile hakediyor şu kupayı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

Bu kadar abarttiginiz Almanya biraz futbol oynasa keşke.

Turnuvada sadece 3 gol yemiş takım 2 si penaltıdan. Gomez,Boateng,Khedira sakatlandı 3 ü de oyundayken bu turnuvada bu kadar şanssız olmasalardı şu Fransa'yı rahat 4lerlerdi.Almanya almanya gibi oynuyor yada siz izlemeyi bilmiyorsunuz

Futbolda çene değil skor konuşur.Böyle ise skor ortada,oynanan futbol ortada,kazanan ortada.Fransa her zaman Almanya'ya karşı kazanan takım oldu,kendi evinde düzenlenen 4. uluslararası turnuvayıda kazanmak üzere.Tarih kazananları yazar 3. yada 4. leri değil

Oynanan oyun ortadamı bencede ortada pogbanın kroosa yaptığı haraket %100 penaltıyken devam diyip 10 dk sonra fransa lehine penaltı olmayan pozisyona penaltı diyen bi hakem var ortada.turnuva boyunca fransa hakemler tarafından nasıl korundu ve itildi gayet farkındayız bu arada tarih kazananları yazar yazmışsınız brezilyanın 7 yediği maçıda yazmışmı ? Yazdıysa açın izleyinde almanya görün sonra fransa kazandı dersiniz. Fransa hiçbir zaman almanya karşısında kazamanaz sadece almanya kaybeder

• Aferim aferim finale de kaldınız artık vizeyi verirsiniz bana.
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    İşte bütün tehlikeli pozisyonları o anlarda yarattılar ama beceriksizlikleri yüzünden golü atamadılar bir türlü.

Daha fazla orta açmaları lazımdı, her orta önemli bir pozisyon yarattı aslında. Çok fazla top dolaştırdılar ikinci yarı gereksiz yere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skor nihai olarak maçın en önemli unsuru olsa da her şey demek değil.

Almanya bu maçta şanssızdı. Zaten eksik kadro ile geldiler, bir de Löw'ün tuhaf oyuncu tercihleri cabası oldu. Rakip ceza sahasına çok kez geldiler. Öyle azımsanmayacak gol pozisyonu da kaçırmadılar. Fransa ise biri penaltıdan, diğeri de ite kaka atılmış iki golle maçı aldı.

Thomas Müller ise takımın net hayal kırıklığı oldu.

Finalin nedense çok kaliteli bir futbol sunmayacağını ve Fransa'nın kupayı rahat alacağını düşünüyorum; ama umarım yanılırım ve bir büyük turnuva finaline yakışır güzellikte futbol izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Yine aynı tipler çıkmış Ronaldo'yu kötülüyor hahahaahahah.Bu adama dikkat edin yazıklarının %99'u Ronaldo ve Real Madrid'i kötülemek üzerine 2 gram futbol bilgisi yok.En son Real Madrid-Atletico Madrid maç forumunda ağlarken görülmüştü şimdi yeniden çıkmış piyasaya. Böyle tipleri bloklamıyorum çünkü beni eğlendiriyorlar.

Hocam her mesajı öyle Zaten bir tek tane mantıklı mesajı yok su bölümde boş konuşmaktan başka bir sey yapmıyor , sanki messi arakladigi vergilerden para yatırıyor hesabına düzenli olarak , Adam kadrolu messi sivacisi ve Ronaldo , Madrid dusmani

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    O donem gecis donemiydi ispanyanin futbol sistemi tazeydi o yuzden hem barcelona hem ispanya domine etti.Ama suan o futbol anlayisina cozum bulunmus durumda.O yuzden dunya kupasindan sonra devami hemen gelmedi.Sadece jenerasyon meselesi de degil.Futbolun tadi kacti ispanya barcelona pas futbolunu gelistirdi karsilik olarak defansif futbol topun arkasina gecme kontraya iyi cikma gibi karsi taktikler gelistirildi.Sonucunda artik pas futbolu da calismamaya basladi.Bu turnuvada bu yuzden top oynamaya calisan takimlar takir takir elendi,portekiz sadece 1 mac kazanarak final oynuyor italya az daha almanyayi da eliyodu defans futboluyla.Izlanda iyi savunma yaptigi icin prim yapti.

Sonuc olarak futbolun safti kaydi
  • Şike kokuları....

• İtalya bu turnuvanın en iyi takımıydı be

Finale bak Fransa-Portekiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapperist

Ne koydu ama griezmann soykırımcı ırkçı pkk destekçisi almanlara

hatlar karıştı galiba fransa belçika olmasın o
  • Bu barzoları boşuna bloklamamışım , ronaldo diye bık bık ötürüyorlar daha .Ne zaman bir ronaldo yorumu yazsam damlıyorlar buraya , ulan yazmayın bana adamlara bak hala bıdı bıdı konuşuyorlar bloklayın geçin . Sana mı soracağız lan burada muhabbet yaparken , git istersen messinin sülalesine söv beni alakadar etmez .Hadi yallayın şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Almanya-Galler maçını izleyip kaparım tvyi, final maçı zevkli olmaz. Emrecan leşi yerine de başka birini ilk 11e koyarsa daha güzel olacak

3. Luk maci olmuyor ki

Üstte biri Almanya-Galler asıl final diyordu, dalga geçti demek
  • Almanya ilk yarı resmen fransa'yı işgal etti..

uyuz schweinsteiger o el hareketini yapmasaydı iyi olacaktı. schürrle neden yoktu götze neden yoktu?

neuer de o topu yumruklayacaktı artık..

fransa haketti valla.

protekiz de cidden nani quaresma ronaldo sanchez felan oldukça emek verdi.

şansları eşit görüyorum..
  • 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.