Şimdi Ara

EURO 2004 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes ağırlığını ps2 ye verio pc yi iplemiyo pek o yüzden bugı çok
  • ya arkadaşlar bende de oyun tek maç sonrası oyundan atıyor neden olabilir bi yama falan var mı acaba bu hatayı kapatacak...yani maç bittiinde continue desem de direkt masaüstüne atio her şekilde...dolayısıyla turnuva falan oynayamiyorum ancak friendly....yardım ederseniz sevinirim...
  • ayni sorun bendede var neden anlamadim..1 maç yapiyorum direk masaüstüne oyunu yüklerken bi hatami yaptik....Yardimlarinizi bekliyorum..
  • Ya kardeşim EA PES ten sonra kompleksin kralını yaşıyor.Dolayısıyla buda oyunlarına yansıyor.
  • sorun crackteymiş...yeni çıkan no cd crack ile olay çözüldü...
    http://www.megagames.com/
  • sorun crackteymiş...yeni çıkan no cd crack ile olay çözüldü...
    http://www.megagames.com/
  • Bence en iyisi WE7 İnt. burakın EA in futbolunu.
  • alla alla euro2000 var baska bulamadi... kavuraki
  • ea nın world cup 98 abi bu oyunda guzeldi bee
  • Bluecry katılıyorum dostum para verip aldığınıza değmez bu oyun
  • ABI 99 DA BIRAZ EFEK OLSA TANIMAM USTUNE YAAA
    HARAKETLER FALAN SUPERDI...
    BIDE 2003 IYI IDI HALADA OYNARIM ;)
  • PES4 ü bekleyin arkadaşlar.Artık EA bayrağı devretti Konami'ye.Bu pazarıda öyle "ben konsol oyunu yaparım" diyerek tepmez.Konami PES3 PC versiyonundan kazandığı paraya kendi bile inanamadı.
  • Pro Evolution Soccer3 için bug dolu diyorsunuz ama ben şimdiye kadar hiç bir patch ya da benzerini kurmadım. Oyun paşalar gibi çalışıyor.

Fifa her sistemde çalışır diyen arkadaş ta biraz internet kafeleri gezsin. "P4 makineler", "mükemmel sistemli bilgisayarlar" diyen internet kafelerde fifa oynayanlar 10-15 frame de oynuyor ama kimse bunun farkında değil, hallerinden memnunlar.

Bence karşılaştırma yapmak gereksiz. Pes3 mükemmele yakın bir oyun (topu kale önünden taca atabilenler için değil ama :))

Fifa ise gün geçtikçe mok oluyor, world cup 98'den sonra adam gibi oyun yapmadılar ve belli ki bir daha yapamayacaklar. Onlara göre top dediğin, adamın ayağına yapışmalı :)

Long live KONAMI, Go Home EA...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by JoS</i>
    <br />alla alla euro2000 var baska bulamadi... kavuraki
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

aynı hataya ben de düştüm....uefa euro 2004 die bak...
  • Bence Bana Göre
    Ps2'de (Pes 3.Winning Eleven)Bu Oyunlar Ps2'de Daha iyi
    Fifa İse PC'DE Daha iyi

Kolay Gelsin
  • kardesim nedir bu hollanda sacmalıgı koskoca euro 04'un resmi oyunu hollandalı futbocuların isimlerinin telif haklarını yayınlayamıyor!!!
  • Bitmiş beyler EA
    Seneye Fifa serisinide çıkarmaz bunlar..Aslında firmada fifa yı yapan coderler ile grafikerler falan ayrılsalarda EA den şöyle karma marma bi firma kursalar yeni ama süper bi futbol çıkarsalar piyasaya.
    Example;Si Games in championship manager mevzusu...ve sonuç bence 2 tane mükemmel menejerlik piyasaya çıkacak...
  • Championship bir klasik onun yerini tutabilecek oyun çıkar mı bilmem ama söylediğin çok doğru EA yaptığı fifa,euro filan ProE3 karşısında sıfır hiç bir şansı yok dileyelim ProE4 çıksın.[^]
  • EA hep aynı hep aynı artık EA devrimi bitti. Adam olmaz bunlar
  • çok kötü olmuş ya hakkatten,artık becermiyolar belli oldu...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.