Şimdi Ara

Eune Diamond 5 , transfer TR , Plat 2 !?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başına benzer olay gelen varsa paylasabilir mi?
    Anlamadıgım TR serveri daha iyi mi demeye getiriyorlar yani simdi?

• Ben de Westten geçtim beni de bi alt lige attı.Çözemedim halen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de challangerden geldim şuan Bronze 5teyim
  • Server iyi ya da kötü demiyorlar. Şu serverda olan Diamondluğun bizim burda sökmez, tekrar kanıtla diyorlar. TR de challenger olup diğer serverlara transfer olunca challengerdan başlatamayacakları gibi diğer serverlardan TR'ye geçişlerde de aynı şeyi uyguluyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

Ben de Westten geçtim beni de bi alt lige attı.Çözemedim halen.

Sende mi gectin ultici

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hidden MMR'ın kesin etkisi olduğunu biliyorum. Tekrar sıralama maçı oynuyorsan onun da etkisi vardır. Eğer ki Diamond 5 den düşemediğin için orda takıldıysan, Plat 2 düşmen normal.
  • Çoğu kişide olağan birşey zaten bu.

• east diamond5 = tr plat 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Çoğu kişide olağan birşey zaten bu.

Evet ama o kadar arastirmama rağmen yazili bi belge bulamadim

• Beni sllver 2 den bronze 5 attı senin gene iyi

• şöyle bi durum var üstte bir arkadaşın dediği gizli elo muhabbeti bunu etkiliyor olabilir çünkü diamond 5 e takılıp kaldıysan mmr düşüyor goldlarla eşleşmeye baslıyorsun yani aslında bu adam gold yada platin demeye getiriyorlar hepimiz tam bilmiyoruz tabi ama söyle yapmalıydın 1-2 lig atlayıp mmr'ı düzeltip geçmeliydin tabi şuda olabilir sanmıyorum ama Tr>east bu konuda tamamen bi açıklayıcı bilgi yok veya mmr nasıl düzeltilir şeklinde öğrenmek lazım

Açıkcası tr challenger'dan geçtim west diamond 5 e mmr düşük diye oyun başı 4-5 puan veriyor 4-5 win streakle 20 puan 30 puan topluyorum kazara bi lost butun puanları siliyor acıkcası ne yapacagımbılmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasQ Calypso -- 13 Nisan 2013; 10:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasQ Calypso

şöyle bi durum var üstte bir arkadaşın dediği gizli elo muhabbeti bunu etkiliyor olabilir çünkü diamond 5 e takılıp kaldıysan mmr düşüyor goldlarla eşleşmeye baslıyorsun yani aslında bu adam gold yada platin demeye getiriyorlar hepimiz tam bilmiyoruz tabi ama söyle yapmalıydın 1-2 lig atlayıp mmr'ı düzeltip geçmeliydin tabi şuda olabilir sanmıyorum ama Tr>east bu konuda tamamen bi açıklayıcı bilgi yok veya mmr nasıl düzeltilir şeklinde öğrenmek lazım

Açıkcası tr challenger'dan geçtim west diamond 5 e mmr düşük diye oyun başı 4-5 puan veriyor 4-5 win streakle 20 puan 30 puan topluyorum kazara bi lost butun puanları siliyor acıkcası ne yapacagımbılmıyorum

yok leağ gizli elo varsa winlerden belli oluyor o 2 şer 2 şer atlarsında , her transferde maksimum 1 lig düşüyorsun ya da lig içerisindeki divisionun resetleniyor öyle biliyorum ben 5 6 tane şahitli transfercilerim var aadfsfdsa ŞAHATLARIM VAR BANIM

• Gold5 silver4

• quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

Sende mi gectin ultici

Westteki oyunlar çok monotonmuş ya.TR aksiyon dolu.Flamerlar,feederlar,leaverler,troller,veletler... Daha ne olsun. RP ile dönüş yolu görünüyor yakın zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eldarion -- 13 Nisan 2013; 11:04:38 >
  • bende westten geçtim gümüş 4 tüm gümüş 5 e attı daha sonra promoted olunca gümüş 3 e çıktım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

Sende mi gectin ultici

Westteki oyunlar çok monotonmuş ya.TR aksiyon dolu.Flamerlar,feederlar,leaverler,troller,veletler... Daha ne olsun. RP ile dönüş yolu görünüyor yakın zamanda.

Ben gold olana kadar burdayım

• Bende şu geçişler hazır bedava iken geçicektim Westten TR'ye ama arkadaş Silver geçti Bronze I başladı bende o yüzden şimdilik geçmiyorum o kadar kastık Diamond III tekrar Plat düşmeyelim
  • Bronze4 den geçsek Ranked oynamamıza izin vermicek herhalde
  • Ben de silver V 98 lp'den bronze V'e düştüm, aynı yerden başlatmasa bile en azından daha dengeli yerleştirebilir bence.

• Gold 4 geçtim Gold 3 başladım.
    Win lose +30 idi.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perklorat -- 13 Nisan 2013; 20:04:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.