Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EU WOW da HORDElar tek serverda buluşuyor!!!

13
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> EU WOW da HORDElar tek serverda buluşuyor!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1293 Mesaj
      02 Temmuz 2005 09:09:53 Konu Sahibi
      arkadaşlar EU versiyonda hordeları tek ve populationını high olan iyi bir serverda buluşturmanın zamanı geldi. benim şuan gözüme çarpan stormreaver serverı. kişi sayısıda neredeyse birbirinie denk 6500 civarı iki tarafta. ne sıra bekliyosun ne bişey. pop seviyesi bence tam aranılan düzeyde. hemde diğer 4-5 binlik serverlardan daha iyi. ah lerde mallar kapıs kapıs gidiyor pop fazla olunca. varmı fikri olan??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desperatto -- 2 Temmuz 2005, 12:31:15 >

|
      |
      05 Temmuz 2005 23:59:37
      burning legion gibisi yok derim ben
      |
      |
      06 Temmuz 2005 10:09:49
      gelsene bizim servere daha bende yeniyim kasar1z guzel guzel
      quote:

Orjinalden alıntı: Desperatto

arkadaşlar EU versiyonda hordeları tek ve populationını high olan iyi bir serverda buluşturmanın zamanı geldi. benim şuan gözüme çarpan stormreaver serverı. kişi sayısıda neredeyse birbirinie denk 6500 civarı iki tarafta. ne sıra bekliyosun ne bişey. pop seviyesi bence tam aranılan düzeyde. hemde diğer 4-5 binlik serverlardan daha iyi. ah lerde mallar kapıs kapıs gidiyor pop fazla olunca. varmı fikri olan??
      |
      |
      07 Temmuz 2005 10:49:58
      Burning Blade derim ama Alliance olarak
      |
      |
      15 Temmuz 2005 23:03:36
      Her server birgün kalabalıklaşır. Mühim olan bir yerin yerlisi olup, server kalabalık olduğunda tanınmış hale gelmek..
      |
      |
      Asus Prime Z370-A Anakart/Intel i7 8700K CPU/Asus Geforce 1080/2x8gb Corsair Vengeance DDR4 3000mhz Ram/Samsung EVO 3D Nand SSD/OCZ Z Series 650W 80+ Silver PSU/Viewsonic XG2703-GS 27" G-Sync Monitör
    • Yarbay
      2095 Mesaj
      16 Temmuz 2005 01:28:21
      abi sunu gordumki aynid ili konusmak surekli problem yaratiyo bu yuzden turk guildinden ayrildim yabanci bi guilde gectim lvl 57 tauren shammy war fena bi carda degil 0 dan baslanicaksa bi pri yapmak war aklimda alli pri yapmak istiyorum toparlanilicaksa birileri yasin gelis bisde
      |
      |

TODAY TOMORROW TOYOTA
    • Yüzbaşı
      533 Mesaj
      21 Temmuz 2005 05:57:14
      Darksorrow serverına bekleriz. Horde tarafında yer alan 50 kişilik türk guildımız var. Serverdaki toplam türk sayısı 100 den fazla sanırım.. Oyun içinden ben (Manas), Tosun, Gulyabani veya Vtolky ile irtibat kurabilirsiniz.

wowturk - Ay Yıldız
      |
      |
      Asus Prime Z370-A Anakart/Intel i7 8700K CPU/Asus Geforce 1080/2x8gb Corsair Vengeance DDR4 3000mhz Ram/Samsung EVO 3D Nand SSD/OCZ Z Series 650W 80+ Silver PSU/Viewsonic XG2703-GS 27" G-Sync Monitör
    • Çavuş
      63 Mesaj
      02 Ağustos 2005 11:04:57
      Türk oyuncuların kemik serverı Burnin Legion başka hiçbir serverda o sayıya yaklaşılabileceğini sanmıyorum.
      Bazı serverlarda Türk sayısı 5-10u geçmiyor BL'de sadece bizim guildde 150+ üye var. Gerçi bizimki ölçü olamaz sanırım şu an en büyük Türk guildiyiz, alliancedeki Türk oyuncu sayısı hordeye göre fazladır ama bizimki kadar üyesi olan yoktur heralde.

http://www.warcraftrealms.com/census.php?guildid=130016

Edit: Bu arada Ben böyle serverin ismiyle bir guild kuruldu başarılar diliyorum başka bişey demiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DumrulPaşa -- 2 Ağustos 2005, 11:14:44 >
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      5971 Mesaj
      09 Ağustos 2005 13:32:40
      150 vardır herhalde :) karşıma sürekli Hordish ler çıkıyor. Dur hemşerim ne yapıyorsun da diyemiyorsun :) Anatolian Serpents de büyük bir guild. 80-90 tane üyesi var.
      |
      |
      09 Ağustos 2005 14:37:21
      ya beyler bu arada merak ettim ...

PvE nedir ? Player Versus Everyone deil sanirim Player Versus Elf :P ehehe
      |
      |
      17 Ağustos 2005 20:42:41
      kimsenin buluştuğu flan yok..sallama
      |
      |
      18 Ağustos 2005 12:43:24
      arkadaşlar playnetim wow server var ...iki gün önce başladım oraya ..Bayagı guzel

Bıktım yabancı serverlerde oynamaktan artık ve oraya geçiş yaptım bi arkadaş tavsiyesi üzerine..versionu 1.5 ..acc leri en gec 1-2 saatte acıyorlar.su an level 12 dwarfım . Arkadaslar gelırsenız dwarfların o muhteşem karlı dunyasında başlayında bıraz kalabalıklaştıralım orayı .:):)

serverin bırde oyunculara sorunları hakkında yardımcı olmak icin surekli acık olan msn adresi var... playnetim2@hotmail.com buradan bir sorun oldugunda bilgi veriyorsunuz adminler anında mudahale ediyorlar.bu çok guzel bir uygulama..
      |
      |
      20 Ağustos 2005 00:29:09
      quote:

Orijinalinden alıntı: gl0bal

arkadaşlar playnetim wow server var ...iki gün önce başladım oraya ..Bayagı guzel

Bıktım yabancı serverlerde oynamaktan artık ve oraya geçiş yaptım bi arkadaş tavsiyesi üzerine..versionu 1.5 ..acc leri en gec 1-2 saatte acıyorlar.su an level 12 dwarfım . Arkadaslar gelırsenız dwarfların o muhteşem karlı dunyasında başlayında bıraz kalabalıklaştıralım orayı .:):)

serverin bırde oyunculara sorunları hakkında yardımcı olmak icin surekli acık olan msn adresi var... playnetim2@hotmail.com buradan bir sorun oldugunda bilgi veriyorsunuz adminler anında mudahale ediyorlar.bu çok guzel bir uygulama..

biz orjinal serrver lardan bahsediyoruz dostum
      |
      |

• Çavuş
      63 Mesaj
      20 Ağustos 2005 01:30:03
      Bende orjınal aldım bugun.Ajzol nerub galıba gırdıgım serverın ısmı tam hatırlayamadım ısmını ama.Populatıon medıum dıyor ama etrafta tek tuk ınsana rastlıyorum.Nedenını anlıyamadım.Herkesın takıldıgı bı server varsa bende orda kasmaya baslıyım yenıden.Burnıng legıon var ama orasıda pop high.Sıra bekleme fılan olur dıye dusundum.
      |
      |
Satılık Köpek
son dakika
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,223
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.