Şimdi Ara

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
9
Favori
8.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Support oynamak güzeldir zevklidir bende tüm supportları oynarım severek fakat yanınızda oynayan adam oyunu bilmeyip kafasına göre engage falan yapıp ölüp suçu size atıyorya o zaman çok fena geliyorlar bana

Benim NA'da çok iyi bir takımım vardı. Çok iyi insanlardı, eğlenmeyi biliyorlardı. Onlar sayesinde geliştirdim zaten oyunumu. Şimdi TR geçtim ve 30 level olup ranked girene kadar dediğin olayları ben de çekicem. Yapılacak bir şey yok. Umursamamayı, işini en iyi şekilde yapmaya odaklanmayı öğrenmen gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana soru isareti yerine tum supportlar yazarsan sevinirim turnuva icin antreman yaptigimiz ister istemez tum herolari kullaniyorum

• Yanımdaki adc'ye bağlı olarak tüm supportlarla oynarım. Sıkça tercih ettiklerim Leona, Nunu, Taric. Nick: Rolf.

• Alıntı ve konuda değişiklik yapamıyorum Sorun nedir ?
  • hocam beni yazmamışsın üstlerde support oynadığımı belirttim
  • Beni de ekle

Nick:0ttoman Slap
    Nami hariç hepsi var.Hepsiyle de baya iyi oynarım
  • Manimi eklemeyi unutmuşum
    Mainler : taric leona sona nunu
    Ayrıca support elisede de kendimi denemek istiyorum krepods çok başarılı olmuştu

Yeniden nick: Prodoctor355

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Support oynamak güzeldir zevklidir bende tüm supportları oynarım severek fakat yanınızda oynayan adam oyunu bilmeyip kafasına göre engage falan yapıp ölüp suçu size atıyorya o zaman çok fena geliyorlar bana

Aynen kardeşim ben de çok uyuz oluyorum.Bazen ben ölüyorum adc'm ölmesin diye.Bazen de adc oynarken yanıma gelen support gereksiz yere dalıyor adamların içine ölüyor sonra diye neden dalmadın diyor farm çalıyor falan.TR'de supportluğun iyice öğretilmesi lazım.Tyresse abimizden daha çok video bekliyorum bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prodoctor355

Manimi eklemeyi unutmuşum
    Ayrıca support elisede de kendimi denemek istiyorum krepods çok başarılı olmuştu

Ben bazen streamlerde LB,Annie supp bile görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: delypoyraz

Evet beyler,bayanlar,kendini bayan hisseden beyler her neyse işte.

Türkiye serverini smurf açtığımdan bu yana tam 2 ay oldu,Dereceli oyunlar da ben support alacağım diyen 1 kula rastlamış değilim.Aksine adama support kaldı diye trolleyen ana bacı sülale saydıranlar aşırı derecede.

Şimdi merakım Türkiye sunucusun da ne kadar Support oyuncusu var onu listelemek,tanımak ve tartışma içerisin de farklı stretejiler öğrenmek,öğretmek.

Kendimden başlarsam yaklaşık olarak, 3 senedir oyunu Support olarak oynuyorum.( özel durumlarda lane değişikliğini saymıyorum)
    Lig-Elo düşük olma sebebim de bu olsa gerek,solo girdiğim de bile support oynar idim.

Kendimizi geliştirmek,yenilikler katmak için bir beyin fırtınası oluşturalım.
    Hangi şampiyona nasıl bir build ile başlanmalı,TF lerde nasıl yer tutulmalı gibi gibi.
    Tabii bütün support şampiyonlar ile iyi oynuyoruz da main kavramı bambaşka.

Beyler sadece 30 lvl ve belli bir oyun bilgisine sahip olan Support oynayanları listelemek istiyorum,özetle kendisini Supportluğa adamışları.
    NOT:SUPPORT OYUNCUSUNA İHTİYACI OLANLAR LİSTEDEN ARKADAŞLARA ULAŞARAK OYUN TALEBİNDE BULUNABİLİRLER.MAÇ SONUCU OYUNCU HAKKINDAKİ OLUMLU-OLUMSUZ DAVRANIŞ-OYUN BİÇİMİNİ SS'Lİ YA DA SS'SİZ BİR ŞEKİLDE KONU ALTINA KOYARSANIZ SEVİNİRİM.

NİCK ----------- > MANİNLER

1- MTZ BUFFER ----------- > Leona - Lulu - Blitzcrank - Zilean-Taric
    2- LaHire ----------- > Taric - Soraka - Alistar - Janna
    3- Turb0Fighter ----------- > Thresh-Nunu- Blitzcrank-Taric
    4- UBEKA ---------- > Hepsi
    5- Siyah8 ---------- > Blitzcrank,-Leona-Taric,-Sona
    6- Seadox ---------- > Leona- blitzcrank,-thresh- lulu- alistar- soraka
    7- WiiCreate ---------- > Taric
    8- Strawhatluffyy ----------> Leona-Lulu-Janna-Taric-sona-soraka-shen-blitzcrank
    9- Prodoctor355 ----------> Taric-Leona-Sona-Nunu
    10- kitraxx ----------> Threşh - lulu - Sona - Leona
    11- laroxye ----------> Lulu - Sona
    12- legendsofturkey ----------> Taric
    13- kcjvhuw ----------> Nunu
    14- 0ttoman Slap ----------> Hepsi
    15- Lord StarkTR ----------> Leona-Blitzcrank-Nunu-Taric
    15- DeadMaster ---------->Alistar - Zilean - Kayle

nami hariç hepsi var kardeşim.Nami de oynarım free bu hafta.Bütün championların skillerini biliyorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

quote:

Onlar farklı fantezi beğişde koşanlar Ona bakarsan jax-pant trundle-anivia vs vs bir çok şampiyonla support yapıyorum.Trollememek lazım

• quote:

quote:

Lebi bende görmüştüm annie de stunıyla başarılı olabilir

• quote:

quote:

Evet beyler,bayanlar,kendini bayan hisseden beyler her neyse işte.

Türkiye serverini smurf açtığımdan bu yana tam 2 ay oldu,Dereceli oyunlar da ben support alacağım diyen 1 kula rastlamış değilim.Aksine adama support kaldı diye trolleyen ana bacı sülale saydıranlar aşırı derecede.

Şimdi merakım Türkiye sunucusun da ne kadar Support oyuncusu var onu listelemek,tanımak ve tartışma içerisin de farklı stretejiler öğrenmek,öğretmek.

Kendimden başlarsam yaklaşık olarak, 3 senedir oyunu Support olarak oynuyorum.( özel durumlarda lane değişikliğini saymıyorum)
    Lig-Elo düşük olma sebebim de bu olsa gerek,solo girdiğim de bile support oynar idim.

Kendimizi geliştirmek,yenilikler katmak için bir beyin fırtınası oluşturalım.
    Hangi şampiyona nasıl bir build ile başlanmalı,TF lerde nasıl yer tutulmalı gibi gibi.
    Tabii bütün support şampiyonlar ile iyi oynuyoruz da main kavramı bambaşka.

Beyler sadece 30 lvl ve belli bir oyun bilgisine sahip olan Support oynayanları listelemek istiyorum,özetle kendisini Supportluğa adamışları.
    NOT:SUPPORT OYUNCUSUNA İHTİYACI OLANLAR LİSTEDEN ARKADAŞLARA ULAŞARAK OYUN TALEBİNDE BULUNABİLİRLER.MAÇ SONUCU OYUNCU HAKKINDAKİ OLUMLU-OLUMSUZ DAVRANIŞ-OYUN BİÇİMİNİ SS'Lİ YA DA SS'SİZ BİR ŞEKİLDE KONU ALTINA KOYARSANIZ SEVİNİRİM.

NİCK ----------- > MANİNLER

1- MTZ BUFFER ----------- > Leona - Lulu - Blitzcrank - Zilean-Taric
    2- LaHire ----------- > Taric - Soraka - Alistar - Janna
    3- Turb0Fighter ----------- > Thresh-Nunu- Blitzcrank-Taric
    4- UBEKA ---------- > Hepsi
    5- Siyah8 ---------- > Blitzcrank,-Leona-Taric,-Sona
    6- Seadox ---------- > Leona- blitzcrank,-thresh- lulu- alistar- soraka
    7- WiiCreate ---------- > Taric
    8- Strawhatluffyy ----------> Leona-Lulu-Janna-Taric-sona-soraka-shen-blitzcrank
    9- Prodoctor355 ----------> Taric-Leona-Sona-Nunu
    10- kitraxx ----------> Threşh - lulu - Sona - Leona
    11- laroxye ----------> Lulu - Sona
    12- legendsofturkey ----------> Taric
    13- kcjvhuw ----------> Nunu
    14- 0ttoman Slap ----------> Hepsi
    15- Lord StarkTR ----------> Leona-Blitzcrank-Nunu-Taric
    15- DeadMaster ---------->Alistar - Zilean - Kayle

nami hariç hepsi var kardeşim.Nami de oynarım free bu hafta.Bütün championların skillerini biliyorum zaten

Söyleyenleri ben buraya yazıyorum,yazarken de bakıyorum da çoğu kişi support hariç heryerde oynamış görünüyor
    Artık kim gerçekten support oynuyor onu forum içinden maça çağıran olursa SS ve yorumların da göreceğiz.

• Benim main'im support ama her maç support oynamıyorum 86 tane champion var sadece support oynamak mantıksız olurdu zaten.Neden aldık onları o zaman dimi
  • özellikle support oynamiyorum ancak genelde takimda kimse picklemiyceği zamanlarda ben gidiyorum aldiğim winleride genelde supken aldim :D
    Leona - Taric - / Acıcıkta Alistar
  • 3 yıllık support oyuncusuyum tüm supportlar envanterimde mevcuttur Tr nick : Gumbo (%100 kalite güvencesi )
    Ağırlıklı olarak oynadıklarım : Leona, Taric, Sona, blitzcrank, Nunu, Soraka, Karma (geri kalanlarlada geçmişim bayağı var :) )
  • quote:

Benim main'im support ama her maç support oynamıyorum 86 tane champion var sadece support oynamak mantıksız olurdu zaten.Neden aldık onları o zaman dimi

Bende de 100 küsür var premade ye denk gelmediğim zaman support harici almıyorum,premade gelirse diğer lanelerden herhangi birine giriyorum.
    Niye o kadar çok şampiyon aldık sorusuna da benim almaktaki amacım,picklerde change yapabilmek.Adamlar caunter yapmak istiyor haliyle bende de adamın istediği şampiyonun olması gerekiyor
    Zaten o kadar IP ile ne yapacaksın heralde şampiyon-Rune alacaksın

• bir adc olarak böyle bir konuyu gördüğüme çok sevindim :)
  • quote:

quote:

Benim main'im support ama her maç support oynamıyorum 86 tane champion var sadece support oynamak mantıksız olurdu zaten.Neden aldık onları o zaman dimi

Bende de 100 küsür var premade ye denk gelmediğim zaman support harici almıyorum,premade gelirse diğer lanelerden herhangi birine giriyorum.
    Niye o kadar çok şampiyon aldık sorusuna da benim almaktaki amacım,picklerde change yapabilmek.Adamlar caunter yapmak istiyor haliyle bende de adamın istediği şampiyonun olması gerekiyor
    Zaten o kadar IP ile ne yapacaksın heralde şampiyon-Rune alacaksın

Ben de o yüzden aldım zaten trade yapmak için.Ama mainim support bot premade olunca diğer lane'lere geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz34

bir adc olarak böyle bir konuyu gördüğüme çok sevindim :)

Seç beğen :)Yalnız ADC olsun Mid-Jungler-Top farketmeksizin listedeki arkadaşlar ile-Ben dahi- oyuna davet edip premade girmenizi istiyorum.
    Konu altına ekleyeceğiniz Replay ,SS ve yorumlar ile support arkadaşın doğrularını-ve yanlışlarını görmemizi sağlayabilirsiniz.
    Bu şekilde biz burada arkadaşın oyununa yorumlar yaparak yanlışlarını anlatabiliriz.Mevcut Replay vs SS ler ile de kendimize farklı oyun tarzları aşılayabiliriz.Bu sayede hem Türkiye sunucusuna Support mevkisini kazandırmış olacağız,hem de supportluğa yeni başlamış arkadaşlar için güzel bir konuya adım atmış olacağız.

Ama bu liste burada sadece görüntü amaçlı duracak ise,attığınz maç sonucu Replay, SS ve yorumlar gelmeyecek ise
    ,hiç bir gelişme olmayacağından emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tastarakay -- 9 Nisan 2013; 15:15:09 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.