Şimdi Ara

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
9
Favori
8.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bloodly Knife

bana suppluk öğretebilecek varmı suppluk konusunda biraz eksiğim ward atmak adc korumada iyiyim fakat 2 3 item aldıkdan sonra gerisini getiremiyorum takılıyorum

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası

Kabiliyeteleri bu şekilde yapıp ilk itemini Felsefe Taşı yaparsan pek para sıkıntısı yaşamassın rakibe normal saldırı yapmayıda ihmal etme ozaman altın sıkıntısı olmuyor.

Altın cevherim olmamasına rağmen altın sıkıntısı yaşamıyorum.

ADC Koridoda yokken kule altında minyonlara son vuruşta yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 16 Mayıs 2013; 10:15:03 >

• quote:

bana suppluk öğretebilecek varmı suppluk konusunda biraz eksiğim ward atmak adc korumada iyiyim fakat 2 3 item aldıkdan sonra gerisini getiremiyorum takılıyorum

ekle oyundan yardımcı olurum kardeşim
    nick. RenoClio
  • Beyler main olarak adc oynuyorum hepinizi ekledim uygun olursanız beraber atabiliriz .
    Nick: Aczmendi
  • Ekle nickim katokitaaa mainim taric digerlerini denedim ama taric kadar iyi degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Öğretebilecek kadar bilgim ve zamanım yok fakat bir kaç öneride bulunabilirim. Eğer ward yönünden iyiysen ve adcni koruyabilirsen item yönünden takılman çok da sorun çıkarmaz. Fakat bu item açığını nasıl kapatabilirim diyorsan. 10 sn'de gold veren runeler, zamanla para veren itemler ve kahinin özütü+ görüş totemleri ile karşıdakilerin totemlerini yok ederek para açığını kapatabilirsin. Ayrıca range yönünden sıkıntısı olmayan bir supp oynuyorsan. Şu an ismini bilmiyorum ama masterieslerde karşıdakine vurdukça para veren mastery'i alırsan bu tıkanıklığı biraz da olsa giderebilirsin. Zaten adcni koruyor ve ward koyuyorsan yeterince de assisst alarak oyunun ilerleyen bölümlerinde daha etkili bir supp olabilirsin.

• ben bir soru sormak istiyorum dostlar bu oyuna gonul verenlerdenim vasati asmayan oyunculugumla uzun sure offtank oynadim.Simdi supporta yeni(alistar leona lulu simdilik) basladim dokuman okuyorum gordugum kadariyla 3-4 tane kalip support itemi var gerisi rakibe gore. Simdi sorum su early gamede botta harita kontrolu guzel wardluyorum asist yapiyorum farm yapmiyorum. Ancak mid-late gamede tf nasil pozisyon alacagimi bilemiyorum (leona alis)tankin arkasinda durmaya calisiyorum adc ve digerleri daha arkada duruyor tank daliyor ben de arkasindan daliyorum skilleri kullaniyorum yatiyorum sonra . luluyla arkada duruyorum boyle olunca takima daha yararli olabiliyorum. Bana saydigim 3 chample ilgili mid-late game taktigi verecek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

quote:

Kabiliyeteleri bu şekilde yapıp ilk itemini Felsefe Taşı yaparsan pek para sıkıntısı yaşamassın rakibe normal saldırı yapmayıda ihmal etme ozaman altın sıkıntısı olmuyor.

Altın cevherim olmamasına rağmen altın sıkıntısı yaşamıyorum.

ADC Koridoda yokken kule altında minyonlara son vuruşta yapabilirsin.

Eğer rakip uzaktan vuruyor(sona,lulu gibi), sen ise taric gibi "yakın dövüşçü" bi support alırsan o vurduğun zaman altın olayı biraz sıkıntılı oluyor. Onun yerine armora gitmek BENCE daha mantıklı. Zaten arkadaşlar kendilerine fazla vurdurtmazlar. 2-3 vuruştan 3 gold 3 gold biraz mantıksız.

• Benide ekle hocam.
    Nick: tehet
    Hero's: Blitzcrank, Alistar, Taric
  • Yeni gördüm konuyu. 8 yıl boyunca Knight Online'da sadece priest (Support) oynadım. (Ko ile lol ün ne alakası var diyen çıkar. Oyun nekadar farklıda olsa 8 yıl suplık yaptıktan sonra başka bişeyden zevk almıyorsunuz artık.).
    Nick: OwlHammer
    Sup Herolarım: Leona, Alistar, Soraka, Zilean. Sejuani, Volibear, Zac, Sion, Nunu, Lulu.
    bazı arkadaşlara saçma gelebilir yazdığım bazı herolar fakat oyunu kalıplaştırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JudasHammer -- 16 Haziran 2013; 15:39:04 >
  • Support olmak, her zaman support oynamayı gerektirmez. Mesela benim arkadaşımın maini support benimki adc. Ama solo girdiğimizde eğer last pick falan değilsek bu rolleri seçmiyoruz jungle mid bazende top lanein oyun taşıma kapasitesi daha yüksek.

• Nick: Tyler25

Thresh, Janna, Lulu, Leona, Bc, Morgana, Alistar, Zilean, Nunu

• furkan123456 kullanıcısına yanıt
    Bu konu hala ayakta mıymış yahu kapandı sandıydım.
    Ben artık TR'de değilim ama sizin için konuyu güncel tutmaya çalışırım.
  • benide listeye ekleyin
    nick:noriak
    main: başta thresh olmak üzere hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatideİmam

Bu konu hala ayakta mıymış yahu kapandı sandıydım.
    Ben artık TR'de değilim ama sizin için konuyu güncel tutmaya çalışırım.

Son mesaj 13 haziran görünce 5 hün önce atılmış sandım meğerse 1 yılmış :D Kendimi de eklemek istedim lazım olur diye

• quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

benide listeye ekleyin

EU-WEST' mi TR mi artık belirtmeniz gerek,başlığı ve içeriği değiştirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatideİmam

quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

benide listeye ekleyin

EU-WEST' mi TR mi artık belirtmeniz gerek,başlığı ve içeriği değiştirdim

TR şöyle de lolking bırakayımhttp://www.lolking.net/summoner/tr/1620782

• Ekle beni TR'deyim, genellikle Braum, Lulu, Nami, Leona oynarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr Tethark Zyra Janna Thresh Annie de bir olayı kaldı mı ki bu grubun
  • Tethark kullanıcısına yanıt
    Fikrim yok 1 sene geçmiş,kalmadıysa da canlanabilir.
  • 2. mainim support. Thresh, Leona, Nami, Lulu, Karma iyi oynadigimi dusunduklerim.

Nick: Aisou
    Server: TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ape1281 -- 18 Haziran 2014; 20:01:55 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.