Şimdi Ara

eu nordic east da oynayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu serverde oynayanlar varsa ekleyelim birbirimizi bende yeni başladım bu serverde 2 haftayada 30 olurum smurf kasıcak olan fala nvarsa eklesin beraber oynayalım.

nick:Olafson Baltason

server ile ilgili ilk gözlemlerim küfür yok ama troll var bide tr de pingim 69 oluyordu eu nordic de pingim 64 oluyor yani tr de daha çok pingle oynuyordum :)

• serverde polanya ve yunan ağırlıklı haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

serverde polanya ve yunan ağırlıklı haberin olsun

hocam sonuç olarka tr den iyidir dimi ben dereceli oynamıyorum zaten 30 lwl yapıp normal oyun atıcam tr de normal oyun atılmıyor illa ya trollüyorlar ya feedliyor ya küfürleşiyorlar huzurlu bir şekilde oynamak için nordic de açtım artık :)
  • her zaman normal sıralı oyuna giren biri olarak, trye gore artılarından birisi: lane kavgasi yok. istediği lane gelmeyince çıkanlar yok. oyun içinde daha az troll feeder vs. var. ama çokta az degil tas catlasin yuzde 10 daha azdır
    bir lane kaybettiği zaman trde olduğu gibi gidip tekrar ölüp tilt oluyor. he bi de eune de trden az konusuyorlar. sohbetler de şaka odaklı oluyor ana baci odaklı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

serverde polanya ve yunan ağırlıklı haberin olsun

hocam sonuç olarka tr den iyidir dimi ben dereceli oynamıyorum zaten 30 lwl yapıp normal oyun atıcam tr de normal oyun atılmıyor illa ya trollüyorlar ya feedliyor ya küfürleşiyorlar huzurlu bir şekilde oynamak için nordic de açtım artık :)

beleş oyunda huzur bulamazsın:D tr den pek farkı yok benim hesap var lightning7 diye 3-4 sezon oynadım o sunucuda tr deyim şuan tr de daha iyi gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.