Şimdi Ara

Ets2 kimlik bilgleri geçerli değil hatası çözümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc.me format attım format öncesinde belgelerim içerisindeki ETs2 ve Ats dosyalarını yedekledim oyunlar farklı bir harddiskte kurulu olduğu için bir işlem yapmadım
    1-format sonrası belegelerim içerine yedeklediğim dosyaları tekrar kopyaladım
    2-Mp dosyalarını ve steam dosyalarını tekrar kurdum
    3-Steam hesabıma giriyorum oyunların tamamı görünüyor ve ets ve ats oyun bütünlüğünü doğruladım
    oyuna girdiğim zaman kimlik bilgileri geçerli değil giriş yapmak için sonra takrar deneyin mesajı alıyorum.
    çevrimici oyuna giriyor online olmuyorEts2 kimlik bilgleri geçerli değil hatası çözümü

• Kimse Ets oyanamıyor galiba hiç cevap veren olmadı
  • Durduk yere aynı hatayı aldım şifre değişince sorun düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Durduk yere aynı hatayı aldım şifre değişince sorun düzeldi
    Sorun çözüldü benim hatam oyunu yükledikten sonra steam hesabını açıyorum sonra oyun açılıyor o ekranda gelen yerede tekrar steam şifresini yazmak. ikinci şifreye World of Trucks şifresi olması gerekiyor
  • Arkadaşlar sorun çözülmüştür konu kapatılabilir.

Bilgisayarına format atacak arkadaşlar mutlaka belgelerim içerisindeki oyun dosyalarını yedeklesinler. Ets2 ve Ats için söylüyorum. Konunu nasıl çözüldüğünü burada paylaşayım aynı durumda olan arkadaşlar aynı hataya düşmezler en azından
    1-format sonrasında Ets ve Ats oyunlarına girin. Şirket oluşturun yük taşımanıza gerek yok belgelerim içerisinde klasörleri oluşuyor.
    2-Daha önce yedekleğiniz dosyları yeni oluşan dosyların içerine kopyalayın yenileri ile değiştirilsinmi uyarısını onaylayın
    3-Steam hesabınıza zaten giriş yapmış olmanız gerekmekte
    4-Oyun açıldıktan sonra açılan ekrana mail ve şifre yazan kısma mail adresinizi ve world of trucks giriş şifrenizi yazmanız gerekmeke imiş (Benim yapmış olduğum hata Steam hesabımı açıyorum sonra oyunu açtıktan sonra açılan ekrana tekrar steam şifresini yazmak oyun bu yüzden açılmıyor. Hata veriyor.)
    hem Ats hem Ets hesabınız World of trukcs hesabına bağlı olması gerekir mp oynayabilmek
    için
    Oyun oynamayı seviyorsanız oyunlarınızı mutlaka yedekleyin yaklaşık 20 gb kadar yer tutar

Burada World of trucks Multiplayer Türkiye forum arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum bana zaman ayırıp destek oldukları için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.