Şimdi Ara

ETS2 Kendi Yapımım Araç İçi Kamera (Tavsiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
19.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda araç içi kamera açısından şikayet eden arkadaşlar vardır benim gibi, kendim bir yazıdan ögrenerek yaptım. 1 tuşu kamerasıdır. Diger kamera modları kadrandan çok uzaklaştıgı için pek hoşuma gitmedi diyebilirim. orta karar birşeyler yaptım. ihtiyacı olanlar yararlansın diye paylaşmak isterim. Buyurun ; volvo, man, reno ( pre. magnum.) , daf mercedes iveco ayarları degiştirilmiştir.

camera.scs (rar) dosyasını ets / mod klasörüne atın tamamdır. Uyarı = Rardan çıkarmayın rar olarak kalsın, aksi halde çalışmayacaktır.

indirmek için link: LİNK

Edit: Bütün açılar tekrar elden geçirilmiş, Link ile birlikte yenilenmiştir. Linkte sorun olursa yenilerim konuya bildirirseniz. İyi oyunlar dilerim.

ETS2 Kendi Yapımım Araç İçi Kamera (Tavsiye)  ETS2 Kendi Yapımım Araç İçi Kamera (Tavsiye)

ETS2 Kendi Yapımım Araç İçi Kamera (Tavsiye)  ETS2 Kendi Yapımım Araç İçi Kamera (Tavsiye)

ETS2 Kendi Yapımım Araç İçi Kamera (Tavsiye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 29 Eylül 2013; 9:04:59 >

• Emeğine sağlık ama diğer yamalar gibi çok ekstrem bir açı göremedim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Emeğine sağlık ama diğer yamalar gibi çok ekstrem bir açı göremedim ...

extreme açı derken hocam pek anlamadım diger yamalarda çok uzak kalıyordu dreksiyona elimden geldigince en olabilir düzeye getirdim.
  • Yanlış anlama şu anda kullandığım bir yama var ona göre kıyasladım ama indirip deneyecem bakam nasıl sonucunu yazacam ...
  • quote:

Yanlış anlama şu anda kullandığım bir yama var ona göre kıyasladım ama indirip deneyecem bakam nasıl sonucunu yazacam ...

yok hocam extreme deyince garibime gitti. modu dene yorumunu bekliyorum. :=) iyi oyunlar
  • Eyvallah denedim fena değil kullanıyorum ...
  • quote:

Eyvallah denedim fena değil kullanıyorum ...

İyi oyunlar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler 21.seviyeden 22 ye çıkmak üzereyim ...
  • quote:

Teşekkürler 21.seviyeden 22 ye çıkmak üzereyim ...

Bende 30 lardayim :))

• sağolasın man için iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

sağolasın man için iyi olmuş

birşey degil hocam diger araçlar içinde yaptık ufaktan. iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

sağolasın man için iyi olmuş

birşey degil hocam diger araçlar içinde yaptık ufaktan. iyi oyunlar.

Ben de başka bir siteden öğrendim nasıl yapıldığını ama bir türlü çalıştıramadım.
    rica etsem kamera açılarının daha geniş olduğu bir mod daha paylaşabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim yapsanız da yapmasanız da...

• quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Ben de başka bir siteden öğrendim nasıl yapıldığını ama bir türlü çalıştıramadım.
    rica etsem kamera açılarının daha geniş olduğu bir mod daha paylaşabilir misiniz?

Önemli degil hocam yaparızda şöyle söyliyeyim size bundan geniş kamera açısı kadran görünmez ve böyle bir ovalleşme oluyor kabinde :) ama yinede yapayım siz bilirisniz bu açıyı denediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Önemli degil hocam yaparızda şöyle söyliyeyim size bundan geniş kamera açısı kadran görünmez ve böyle bir ovalleşme oluyor kabinde :) ama yinede yapayım siz bilirisniz bu açıyı denediniz mi ?

Hocam link ölü sanki?

• Yok hocam simdi kontrol ettim saglam. Download file yazan her icondan indrebilirsin

• Deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timon

Deneyeceğim.

Tavsiye ederim hocam kamera açılarından şikayetçi iseniz
  • quote:

Hocam link ölü sanki?

hocam sana PM attım okumamışsın bir kontrol et istersen istedigin kamera modunu attım
  • Yeni arkadaşlar için üstte dursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

Yeni arkadaşlar için üstte dursun.

Eyvallah aslinda yenilemek lazim linki akilma getridin duzenleyeyim

Edit: Gerekli değişiklikler yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 29 Eylül 2013; 9:03:45 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.