Şimdi Ara

Ets 2 vites boşalma sorunu acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar arkadaşlar ets 2 de scandinavia dlcsini aldıktan sonra şöyle bi sorunum olmaya başladı ,
    mesela 80 le gidiyorum hız sınırını geçmemek için ayağımı gazdan çekiyorum çektiğim anda arabada bi motor titremesi oluyor ve fren ibresi sona kadar gidip boşalıyor 3-5 saniyede 20-30 km hız kaybediyorum bunu nasıl çözebilirim ? sıralı veya gerçekçi otomatikte oynuyorum.

not : ATS de oynuyorum orda böyle bi sorun olmuyor gazı kesince yavaş yavaş boşta gidiyor araba
    normal bi şekilde giderken gazı kestiğimde ibre kırmızıya düşüyor fotoğraftaki gibi
    Ets 2 vites boşalma sorunu acil yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prodiqy1903 -- 17 Kasım 2016; 17:18:34 >

• başlık

hocam otomatik fren ayarlarını kapatıp açmayı deneyin, retarder motor freni vb gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizardking34

başlık

hocam otomatik fren ayarlarını kapatıp açmayı deneyin, retarder motor freni vb gibi.

başlığı şimdi fark ettim ben de
    sağolasın otomatik ayarları kapattım sorun çözüldü. aynı sorunu yaşayıp konuya gelen olursa oyun ayarlarından otomatik tiklerini kaldırsın
  • otomatik motor frenini kaldır sadece otomatik retarder seçili kalsın.
    frene bastığında göstergede retarder işareti çıkar yüksek hızlarda daha çabuk durmuş olursun.
    aynı sistem iett otobüslerinde bile vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.