Şimdi Ara

ETS 2 İŞÇİ ALIP ÇALIŞTIRMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
122.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infazci43

quote:

Orijinalden alıntı: Godfather113

quote:

arabayı garaja çekip uyuyorlardır merak etme iş bulup giderler :D

ohoo onlar gideil yıllar oldu adamlar ölecek nerdeyse :D logitech dfgt ile oynamanında zevki bi ayrı ya :D

bende direksiyon seti alacam fakat ecs nin çıkmasını bekliyorum

En ucuz zamanı bekle sıfır alacaksan bi çok düşüyor bi çok artıyor çünkü. Ben 200 liraya sıfır ayarında 2. el aldım çok memnunum mesela

• benimde 2 bayan şöförüm var biri günde 2.8k ortalama kar yapıyor (araç+garaj için 400.000 yavro kredi çekmiştim taksiti 5800 yavro günlük ilaç ilaç) en son işe aldığımda full zarar.anlamadımki nedendir kaza filan yapıyor sanırım bol bol.yoksa iki bayan çekememezlikmi var aralarında ikinci gelen bayanın çekicisi biraz daha az donanımlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

benimde 2 bayan şöförüm var biri günde 2.8k ortalama kar yapıyor (araç+garaj için 400.000 yavro kredi çekmiştim taksiti 5800 yavro günlük ilaç ilaç) en son işe aldığımda full zarar.anlamadımki nedendir kaza filan yapıyor sanırım bol bol.yoksa iki bayan çekememezlikmi var aralarında ikinci gelen bayanın çekicisi biraz daha az donanımlı

Ben de şuan 118 çalışan var :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

benimde 2 bayan şöförüm var biri günde 2.8k ortalama kar yapıyor (araç+garaj için 400.000 yavro kredi çekmiştim taksiti 5800 yavro günlük ilaç ilaç) en son işe aldığımda full zarar.anlamadımki nedendir kaza filan yapıyor sanırım bol bol.yoksa iki bayan çekememezlikmi var aralarında ikinci gelen bayanın çekicisi biraz daha az donanımlı

zaman siz tecrübelisinizdir şirket ismi değişebiliyormu?
    - ilk garajım bernde (isviçre) 2 gün önce polonyada daha geniş garaj aldım kendimi tamamen oraya aktarabilirmiyim? mümkünse ilk garajı da kapatmak istiyorum.

• quote:

quote:

quote:

zaman siz tecrübelisinizdir şirket ismi değişebiliyormu?
    - ilk garajım bernde (isviçre) 2 gün önce polonyada daha geniş garaj aldım kendimi tamamen oraya aktarabilirmiyim? mümkünse ilk garajı da kapatmak istiyorum.

Şirket. Adıyla ilgili bilgim yok ama garajı kapatamıyorsunuz veya aktarma yapamıyorsunuz diye biliyorum

• Evet şirketi kapatma ve isim değiştirme yok ona göre iyi kararlar verin iyi sürücüler seçin ve çekicilerin donanmalarını iyi ayarlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godfather113 -- 9 Aralık 2013; 22:07:29 >
  • Godfather113 kullanıcısına yanıt
    ben horazoğlu nakliyat yazmıştım aklıma bişey gelmeyince.şimdi 4. çekiciye uğraşıyorum.artık böyle devam edicez bide cidden çekicilere ne kadar ek parça katarsanız sürücüler o kadar getiri sağlıyor.sadece isimlerini plakaya yazdım km başı 0.5 yavro fark etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 9 Aralık 2013; 22:17:28 >
  • quote:

ben horazoğlu nakliyat yazmıştım aklıma bişey gelmeyince.şimdi 4. çekiciye uğraşıyorum.artık böyle devam edicez bide cidden çekicilere ne kadar ek parça katarsanız sürücüler o kadar getiri sağlıyor.sadece isimlerini plakaya yazdım km başı 0.5 yavro fark etti

Benim sürücülerim çekicileri benimkinden iyi

• quote:

quote:

borçdan belimizi doğrultamadık ki şu yeni gelen scania streamline almak istiyorum bi tane kendime.detayları çok hoşuma gitti.

• quote:

quote:

quote:

borçdan belimizi doğrultamadık ki şu yeni gelen scania streamline almak istiyorum bi tane kendime.detayları çok hoşuma gitti.

Aynen benim de fazla kredi borcum var. Ama bi o kadar kazanıyorum. Bilmiyorum ne zamandır oynayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyununuz orjinal mi ?

yani bunları da korsan oyunda yapabilir muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDixon

oyununuz orjinal mi ?

evet
  • quote:

oyununuz orjinal mi ?

evet
  • quote:

quote:

oyununuz orjinal mi ?

evet

şirketi kaçıncı seviyede açtınız?

40.000 var bende ne araba alabiliyorum ne şirket açabiliyorum. kredi mi çeksem
  • quote:

quote:

quote:

oyununuz orjinal mi ?

evet

şirketi kaçıncı seviyede açtınız?

40.000 var bende ne araba alabiliyorum ne şirket açabiliyorum. kredi mi çeksem

Emin ol oyundakilerin yarısından fazlası kredi çekmiştir kredi çek günde 2.000 lira falan ödüyorsun zaten birşeyi yok
    Edit: 2.000 €

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godfather113 -- 7 Şubat 2014; 1:16:23 >

• arkdaslar bnm bır suru garajım var soferlerim var ama bır sure sonra garaj alıyom komyon alıyom ama işçi bulamıyom yarın deneyin diye yazrın zıyaret edin yazpıyom yıne iş.i yok yardım edin :D
  • Arkadaşlar Benim ETS2 de garajım var 2 tır aldım İşcide Var Ama İşcinin Parası Bana Gelmiyor ??
  • serkanyagci14 S kullanıcısına yanıt
    oyun içinde süre ilerlemesi lazım sevkiat yaptıkça para kazandırırlar
  • serkanyagci14 S kullanıcısına yanıt
    Şöförle tırı iliştirdikten sonra biraz zaman vereceksin. Uygun zamanda işçi bir iş alacak sonra da işi teslim edecek. Teslim edene kadar zaman geçtikten sonra banka hesabına para yatacak.

Bu arada garajın kaç kişilik ? O işçiye yer olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 26 Mayıs 2015; 18:07:24 >
  • manaster123 kullanıcısına yanıt
    Yarın ziyaret edin şeyini gece diyorsa orası kapalı demektir gündüzleri açılır oralar gündüzü beklemek zorundasın ya da uyuyabilirsin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.