Şimdi Ara

ETRAFIMDAKI HERKES SINAV ZORDU DIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dershane arkadaşlarım, eski dershane arkadaşlarım, mezuna kalan okul arkadaşlarım, sınavı sırf gormek icin giren dershane hocalarım, instagramdaki çoğu tyt ayt sayfaları, youtubedaki röportajlar ve yorumlar, facedeki gruplar etrafimdaki hemen herkes zor diyor yetistiremedim diyor o mat geo sorulari neydi oyle diyor tabi iyi yapan var 40 matta 39 mat yapan da var ayt feni fulleyen de var tyt de 113 net yapan da.. ama bu iyi yapanlar cok az. Sinavim bekledigim gibiydi diyen bir el parmaklari kadar az.. ama forumdakiler hic inandırıcı degil(iyi yaptığına inandığım insanlar var elbette onlara sözüm yok) bu yazdiginiz netler eger gercekse siz cok iyisiniz

Bu forumdaki acilan cogu tahmin konusu da tam bir issizlik abidesi.. ben de benim netime dis gelir mi tahmin konusu açmışımdır ama o da sizin sayenizde garip yani.. ya fazla yalanci troll var bu forumda ya da gercekten çalışkan toplama kampı..

Birbirinine nefret kusmaya da başlamışsınız bence b*ku çıktı. Artık telefonu pcyi bırakın gidin başka bir şey yapin ne bileyim spor yapin sevdiklerinizle sohbet edin(siralama haric) kendinizi iyi hissedecek seyler yapmaya calisin tabi oyun pcde oynayan film izleyen de foruma girmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim etrafimdakiler 2016ya da zor demislerdi.Okulda 2015 gibi gelir diyorlardi.Sonuclar nasil geldi malum.

Her zamanki gibi dh forum hakli cikmisti o zaman.Bu forumdan baska yere guvenilmez.

Insta face youtube bunlar çöplük zaten.Dh en iyi ortam sene boyunca verilen guzel kitap-deneme tavsiyelerinden de anlayabiliyoruz bunu.

Burdaki oneriler hocalarin verdigi onerilerden daha saglamdi hep.
    Ben cevremi bilmiyorum da burda çok ekstrem netler fazla değil.Binlerce insan giriyor iyi netlerin olması çok normal ama genel olarak bakarsak sınav oncesi,burada daha çok yüksek netler yazılır diyordum 100 tyt 60 ayt gibi.Genelde 80-90 tyt 50-60 arası ayt var.Bu da bekledigimden zor oldugu gösteriyor bana (Tm için konusuyorum)
  • Benim etrafimdakiler 2016ya da zor demislerdi.Okulda 2015 gibi gelir diyorlardi.Sonuclar nasil geldi malum.

Her zamanki gibi dh forum hakli cikmisti o zaman.Bu forumdan baska yere guvenilmez.

Insta face youtube bunlar çöplük zaten.Dh en iyi ortam sene boyunca verilen guzel kitap-deneme tavsiyelerinden de anlayabiliyoruz bunu.

Burdaki oneriler hocalarin verdigi onerilerden daha saglamdi hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 8 Temmuz 2018; 0:27:43 >
  • Geçen sene sürekli 2015 diyorlardı gördük nasıl geldi. Sorular zaten zor ama 2015 ten sonraki öğrenciler kendilerini kötüye hazırlıyor ve artık herkesin test çözme, konu anlatımı dinleme imkanları var. Bu sene puan türlerinin birleşmesinden dolayı bence bir iki geriye atar bir çok bölüm ama bende kötümser bakıyorum.
  • 2016 zor filan değil en basit matematik LYS 2016 matematiğine aittir.
  • Denemelerde çok iyi yapıp sınavda çakıldığım için iyimser bakıyorum. Sorular kolay olabilir ama çevremde iyi olan birçok insan beklenenin altında. Tabi ki şahane sıralamalar gelmeyecek ama çok kötümser olmamak gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca instagran youtube a bende güvenmiyorum çünkü oradaki insanlar çok çalışmamış genelde netleri iyi olmayan insanlar. Donanımdaki insanlar net olarak daha iyi öyle düşünüyorüm bu yüzden kötümser arkadaşları biraz olsun ciddiye almak gerekir

• Ben cevremi bilmiyorum da burda çok ekstrem netler fazla değil.Binlerce insan giriyor iyi netlerin olması çok normal ama genel olarak bakarsak sınav oncesi,burada daha çok yüksek netler yazılır diyordum 100 tyt 60 ayt gibi.Genelde 80-90 tyt 50-60 arası ayt var.Bu da bekledigimden zor oldugu gösteriyor bana (Tm için konusuyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marblegilded -- 8 Temmuz 2018; 0:51:25 >
  • Fenasi Bey kullanıcısına yanıt
    Ayt fen 2016dan cok daha kolaydi bu sene.Ayt mati o dengeliyor iste.Ondan 2016 gibi gelir diyorum.

• 2017 lys çok kolay bi sınavdı keşke öyle çıksaydı ayt

Zaten en az 10 tane yapabileceğim soruyu yapamamışım ya

İki sınavda da dikkat hatalarım beni çok geriye götürecek

• Anladım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenasi Bey

Anladım hocam.
    Ben hocam diye hitap etmeye nereden alıştım amk.
  • marblegilded M kullanıcısına yanıt
    Çok doğru tespit yapmışsınız sizin netinizi merak ediyorum

• 2016 lys den sonra buraya ilk defa girdim mat geo toplamda 80 de 70 in altı yoktu dedim noluyoruz
  • Normalde 105-110 tyt 68-72 ayt yapan ben sınavda 100 tyt 66 ayt yaptım(belki daha düşük de gelebilir.) benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Benim dengimdeki arkadaşlarım hepsi iyi yaptı 110 72+ bandında. Orta derecedeki arkadaşlarım normalde o kadar net yapamazken benim netlerime yakın yaptılar.

Çünkü girdiğimiz deneme sınavları zor oluyordu. Gerçek sınav kolay geldi. Sınav eleyici soruları olmakla beraber kolaydı. Bu sınav orta derecedeki öğrencileri üst sıralara yaklaştırdı.(%1 dilimindeki bir okuldayım. Başka çevrem yok.)

• Son iki cümlende sonuna kadar haklısın hocam. Ama duyduğum kadarıyla gecen sene ve onceki senelerde de bayağı troll varmış sonuc günü hepsi toz duman oluyurmuş vs buna ne diyorsun

• matrakcinasuh M kullanıcısına yanıt
    Ne yazacağımı bilemedim valla helal olsun

• uçankirpi kullanıcısına yanıt
    sonuc gunu napti bu tipler

• anti-white-sheep A kullanıcısına yanıt
    ama 2016 lys mat gerçekten çok basit ama sonuç günü o kadar iyi öğrenci yoktu. Bu sınavda netler o sınava oranla çok düşük ayt fen hariç
  • Aynen insta ve youtubedaki insanlar tembel kesim ben de oyle tahmin ediyorum

Donanimdakiler de nence fazla caliskan zeki

Ben iyimser degilim 92 tyt 58 ayt netine 30k gelirse şükredecem

• anomaly A kullanıcısına yanıt
    Cok haklısın millet bilinçlendi bunu da kaideye almak lazim.. puan türleri birlesecek diye fazlasıyla tercih hatasi olacak bence

• anti-white-sheep A kullanıcısına yanıt
    Ne desek yalan çıkacak gibi hissediyorum ben

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.