Şimdi Ara

etox (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
1
Favori
110.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında dizel bu turbosunun basıncıda yüksektir belki bi blow-off koyarlar çuflar
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

PRODRIVER, ortada megane'a benzerlik falan yok değerli forumdaşım, megane'dan alıntı bu aracın konsolu, motoru ve yürüyen aksamı. Neyin peşindesin sen ya?

Yusuf, megane'la mı kickdown yapcak la

Alıntı deme. Megane'nın kendisi resmen. Sadece üst değiştirmiş o kadar. Eskisinden sıkılmış.
  • quote:

PRODRIVER, ortada megane'a benzerlik falan yok değerli forumdaşım, megane'dan alıntı bu aracın konsolu, motoru ve yürüyen aksamı. Neyin peşindesin sen ya?

İnceledinmi sen bu arabayı? Çok emin gördüm seni bak ben çekimser tyak alşıyorum otomobili canlı görmedim hakkında iyi yada kötü yorum yapamam sadece sıak bakıyorum verilen emeğe

tekrarlıyorum çok emınsın bu arabanın yuruyen aksamı renodanmı?
  • bi renodur gidiyo hadi tasarımını anladıkta parçalar renodaki ile birebir aynımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: PRODRİVER

quote:

İnceledinmi sen bu arabayı? Çok emin gördüm seni bak ben çekimser tyak alşıyorum otomobili canlı görmedim hakkında iyi yada kötü yorum yapamam sadece sıak bakıyorum verilen emeğe

@joushkun
    SANA SORDUM BU SORUYU CEVAPLARSAN SEVİNİRİM

• quote:

quote:

quote:

@joushkun

Coşkun'un yerine ben bişey söyleyim o bişey demeden.

www.renault.com.tr adresine gir. Teknik özellikler bölümünden Megane II 1.5 DCİ modeline bak. Birde
    www.etox.com.tr adresine gir ordaki teknik bölümüne bak karşılaştır. Ne kadar emin olduğumuzu göreceksin.

• abi suanda bi yerli aracımız yok orası suna benziyo burası buna benziyo 125 hp spor otomobilmi olur adamlar heralde 4000cc 5000 hp bi motoru öle he deyince tsarlanıp seri üretilmiyo ve tasarımda gayet özgün bence sadece ön farlar tvr ye benziyo o kadar herseyin bi başlangıcı var zemin olmadan kat cıkılmaz bende aman super o su bu demiyorum en azından birisi bişeyler yapmaya calışmıs su arac emin olun vw olsaydı aman aman herkes bayılırdı içi hariç süper müper bence tasarımı da cok hoş olmus eleştirelim ama aşşalamayalım bence en azından türk bi vatandaş bişeyler denemiş bence hayırlı olsun memlekete ama ben armadada inceledim aracı dönüp herkes bakıo hemen bakışları kendine cakıo bu aracın marka ne diosun bi bakıosun türk valla insan gurur duyuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

quote:

quote:

quote:

@joushkun

Coşkun'un yerine ben bişey söyleyim o bişey demeden.

www.renault.com.tr adresine gir. Teknik özellikler bölümünden Megane II 1.5 DCİ modeline bak. Birde
    www.etox.com.tr adresine gir ordaki teknik bölümüne bak karşılaştır. Ne kadar emin olduğumuzu göreceksin.

Motoru saklamıyoki adamlar zaten biz yaptık demiyorlar ben yürüyen aksamdan bahsediyorum yürüyen aksam deyince ne anlıyosunuz sadece motor değil heralde.

Ben yürüyen aksamı soruyorum bunu bilen varmı?

• Bakın %100 yerli demek arabanın hız göstergesindei ibre bile Türk üretimi hadi hiç olmadı Türk tasarımı demektir. Malesef ülkemiz de yapmış ya ne laf ediyorsun diyerek eleştirenlere saldırma huyu çok fazla. Yapmışlar iyi güzel de Bunun tasarım ve kaporta dışında nesi Türk? Madem bir iş yapıyorsun layıkı ile yap. Spor araba yapıyorum diyip 80bg lik dizel motor koyacağına kıy paraya al bir spor araba motoru.
  • Bu aracı yapanların en yakın arkadaşlarından birisiyle ben tanışığım. Şimdi geç oldu ama yarın arar sorarım, sizin de merakınız gider..

Bugün biraz yazıştık onunla msn'de, şasisinin Türk yapımı olduğundan bahsetti o kadar.

Yarın tam olarak sorarım da sizin de bi tarafınız düşmeden haberiniz olur.

Bu arada, Yusufcum, araba fibermiş. Sadece bazı yerleri metalmiş. Oralar da düz kısımlardır.
  • Bence bu araba üretim fikri bile güzel gerçekten kendi ülkemize ait bir marka üretileceği için ben şahsen gurur duydum bu çalışmaları yapan tüm insanlara bir türk olarak teşekkür ediyorum.Bizim insanımız genelde bir şey yapmayı değil hemen yapılan şeyi eleştirmeye bayılır o yüzden tüm arkadaşları bu tür olumsuz düşüncelerinden vazgeçmeleri dileklerimle yapıılan şeyi takdir etmesini öğrenelim sonuçta bu yapılan araç ülkemize malolacak .
  • Bu yapılan araç sonuçta bir örnek ama zamanla daha da gelişir umduyla olaya biraz daha olumlu bakalım arkadaşlar zaten firma yöneticileri zamanla aracın motorunun Türkiyede yapılacağını belirtmişler.Sonuçta bir anda ferrari porche lamborghini yapacak halleri yok ya çinliler bile taklit ederek geliştirdiler bu işi görün yakın zamanda çinliler bile kaliteli araba üretecek biz niye üretmeyelim.Lütfen bu yapılan çalışmayı takdir edelim ELEŞTİRMEYELİM BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM SAYIN ARKADAŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyitahmet32 -- 14 Temmuz 2007; 1:08:28 >
  • Neden 80hp dci motorlu bi spor otomobil (!) yerine ne bileyim dacia logan ayarında bir araç yapmıyolar? şöyle piyasaya sürseler herkesin alabileceği?

Bizim milletimizin dötü kalkık arkadaş, baştan başlamayı yediremiyor kendine.

edit: imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun -- 14 Temmuz 2007; 1:29:57 >
  • quote:

Neden 80hp dci motorlu bi spor otomobil (!) yerine ne bileyim dacia logan ayarında bir araç yapmıyolar? şöyle piyasa sürseler herkesin alabileceği?

Bizim milletimizin dötü kalkık arkadaş, baştan başlamayı yediremiyor kendine.

İlla son nokta , Katılıyorum ve Kınıyorum.

• aynalarda benim arabanınkilerle aynı
  • onu bunu bosverinde vites kolundaki tesbih arabayi alana hediyemi
    hic bilmesen icine bakinca turk arabasi oldugu belli yani turk un kullandigi belli
    avrupada da oyle arabaya bakacan icinde tesbih nazar boncugu varsa kesin turk arabasi
  • polotje katılıyorum viyanada arabalarda beşiktaş sticker ı goruyordum adamın yanına gidip nobre nobre nobre marcio nobre yapıyordum gulmeye baslıyordu .

Not: Fenerliyim.
  • quote:

BENCE TEBRIK EDILMELI KISITLI IMKANLARLA BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞMIŞLAR....

Öyle yazmışsınızki sanki bu ülkenin malı lambo lar mersolar tvr ler de siz ETOX arabamı diye alay ediyosunuz.

İÇİ Megan 2 ye benzetiliyor çoğu kişi tarafından ama bu konsolun benzeri birçok otomobilde var sizin megan 2 ye benzetmenizin sebebi hepinizin megan 2 yi görmüş olmanızdandır günlük hayatta fazla rastlamadığımız spor araçlardada benzer konsollar var.

içi megan2'ye benzeiyor, aynısı. konsoldaki kart yerleştirme yuvası ve göstergedeki "kartı yerleştirin" yazıları bile aynı...

• ya arkadas bu arac gt sınıfına girer gerek motor 125 hp gerekse görünüş bakımından bunun gibi bi gt varmı piyasada hemen herkes eleştirmiş layığla yapsın falan filan adamlar bismillah deyip size f430 yapacak halleri yok ya öncede yazdım herşey aşam aşama olur bianda olmaz 30 ağustos da tanıtılsın hele bi satılmaya başlasın 3 yıl sora hala bi gelişme olmazsa o zaman hep beraber eleştirelim zaten türk milleti olarak kendi hiçbişeyimizi beyenmiyoruz sıkıntımızda bu araba değil sadece herşey şuanda desteklmek en mantıklısı dedim ya 3 yıl sora hala bi gelişme kaydetmezse adamlar yerden yere vururuz ama suanda cok erken doğmadan asmayalım sahiplenelim azcıkta
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.