Şimdi Ara

etox (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
1
Favori
110.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kıytırık döşemecinin,kıytırık arabası..

Ellerine 3-5 kuruş para geçmiş ... neyse..

Reklamın iyisi kötüsü olmaz,deri döşemeye devam..
  • Bu araba hakkında verilen bilgilerden sadece motoru doğru. Ben röportajını izledim youtube'da, adam diyor ki 130hp dizelimiz var. 60kw ne zamandan beri 130hp'ye eşdeğer? Tamam bravo, uğraşmışlar, ertex'i de sponsor yapmışlar. Ama iç mekanı MeganeII olan, dış tasarımı ondan bundan kaykılmış olan, yürüyen aksamı dahil yanlış hatırlamıyorsam renodan alınan bir araç mı Türk otomobili? E bari ismi Türk olsaydı da onda Türk parmağı olsaydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

Bu araba hakkında verilen bilgilerden sadece motoru doğru. Ben röportajını izledim youtube'da, adam diyor ki 130hp dizelimiz var. 60kw ne zamandan beri 130hp'ye eşdeğer? Tamam bravo, uğraşmışlar, ertex'i de sponsor yapmışlar. Ama iç mekanı MeganeII olan, dış tasarımı ondan bundan kaykılmış olan, yürüyen aksamı dahil yanlış hatırlamıyorsam renodan alınan bir araç mı Türk otomobili? E bari ismi Türk olsaydı da onda Türk parmağı olsaydı.

Orta konsol megane 2 değilmi banada tanıdık geldi. Ertex'i ben vip tasarım da olsa normal döşemede olsa beğenmemişimdir ama bir bakalım ne olacak ..
  • Etox
     etox

etox

Megane 2

etox

etox

Kapı kollayına kadar. Cam açma otomatiklerine kadar aynı olan vir Megane tasarımı nasıl Türk aracı olabilirse Etox'da o kadar Türk (!) tasarımı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 8 Temmuz 2007; 20:44:52 >

• Dumur Oldum Desem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Dumur Oldum Desem.

Bence %100 ibaresini kaldır.
  • Megane diyoz ya 2 saattir

Ben bu arabanın çıkacağını Kasım ayında öğrenmiştim. Hatta ilk fotoğrafını görmüştüm ama sır olarak kaldı bende. Bir dergide tasarımlarım ve röportajım yayınlanmıştı belki hatırlarsın Yusuf. Benim çıktığım sayıda bu araba da vardı. O zamanlar biliyordum yani bu aracın çıkacağını. O sayının habercisi olacak bir topic açmıştım burada. Bu etox'la ilgili olarak da "iki çılgın .. ve ..'in geliştirdiği araçlar" diye bahsetmiştim bundan. Halbuki alt başlıktı bu yazdıklarım ama editör bey bana haber yollamıştı "ne biçim bahsediyorsunuz öyle vs." diye. Ben de sildirmiştim topic'i. Neyse..

Ertex de sağolsun ilk zamanlarda iyiydi de, şimdiki çalışmaları sağolsunlar rezalet.
  • arkadaşlar içi boşwerin dış tvr

etox
  • Bide niye ferrariyle karşılaştırılıyor.Bu arabanın sadece gorunumu spor o na gore bir arabayla karşılaştırsalar daha iyi olur.
  • ünal bende onu diyecektim ; Peki % ' de kaç ? Ayrıca eklemek isterim yan kısmından Maserati Quattroporte esintileri var cam çıtaları falan ...

coşkun hatırladım o yazıyı ya aslında senle çalışsalar dı ya en azından tasarım özgün olurdu ayrıca ertex için ilk zamanlarda iyiydi demişsin de evet belki ücretine göre iyisini yapıyorlardı ama ben hiçbir zaman 4.4 lük iş bulmadım ertexte hoş bir iş yaptırmadım ama fuarlar olsun doğuş oto showroomlar ı olsun yakınen inceledim gerek dikişler gerek kabaca yapılan aksesuar lar çok itici duruyor ..

hayırlı işler diyelim , ne diyelim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 8 Temmuz 2007; 20:53:22 >
  • Çok komik gerçekten.Tasarladıkları arabanın arkası ve yan tarafı 350Z'den tasarlanmış.Ön kısmı ise TVR Sagaris modelinin aynısı (TestDrive oynayanlar farketmiştir hemen)

Ve adamların iddaasına bak : Yerli Ferrari demek. Ayıp ayıp. Bence TAM anlamıyla bir fiyasko. 80 HP , iç dizayn MeganeII kopyası olan bir aracı 150 bin ytl'ye satmaya çalışmak bana göre dolandırıcılıktır kimse kusura bakmasın

150 Bin YTL'ye Sıfır 350Z alırım.Sportifliğin ve Çekiciliğin Keyfini yaşarım...
  • Demekki neymiş. Bu araba %100 Türk aracı değilmiiiiş. %40 - 50 falan.
  • quote:

ünal bende onu diyecektim ; Peki % ' de kaç ? Ayrıca eklemek isterim yan kısmından Maserati Quattroporte esintileri var cam çıtaları falan ...

coşkun hatırladım o yazıyı ya aslında senle çalışsalar dı ya en azından tasarım özgün olurdu ayrıca ertex için ilk zamanlarda iyiydi demişsin de evet belki ücretine göre iyisini yapıyorlardı ama ben hiçbir zaman 4.4 lük iş bulmadım ertexte hoş bir iş yaptırmadım ama fuarlar olsun doğuş oto showroomlar ı olsun yakınen inceledim gerek dikişler gerek kabaca yapılan aksesuar lar çok itici duruyor ..

Benim çalışsalar ya demişsin. Olur mu canım ben kimim ki..? Koskoca tvr varken..
  • quote:

quote:

ünal bende onu diyecektim ; Peki % ' de kaç ? Ayrıca eklemek isterim yan kısmından Maserati Quattroporte esintileri var cam çıtaları falan ...

Benim çalışsalar ya demişsin. Olur mu canım ben kimim ki..? Koskoca tvr varken..

bilmiyorum özgün olmamış ayrıca bu araca bizim milletimiz 100.ooo değil maksimum 45.ooo ytl verir diye düşünüyorum ..

Siz Ne dersiniz.. Ben 10 kağıt daha koyup elden düşme a3 falan bakarım gerçi de ..

• quote:

quote:

quote:

bilmiyorum özgün olmamış ayrıca bu araca bizim milletimiz 100.ooo değil maksimum 45.ooo ytl verir diye düşünüyorum ..

Siz Ne dersiniz.. Ben 10 kağıt daha koyup elden düşme a3 falan bakarım gerçi de ..

A3 bakana kadar bir sürü güzel araç var 50000 - 55000 YTL'ye. Hatta sıfır alırım bu fiyata. İllaki spor dersen'de çok iyi araçlar var.

Fotoğraflarda farkettim. Taklitçiliğin bu kadarı. İnsan bari kartlı yapmaz şunu ya. Git bi tane Çin malı kontak alda tak. Öyle çalıştır. ama yok. Megane'nın ki yerleştirilmiş.

• benzer yada benzemez %40 veya %60 dır ama sonuçta adamlar emek sarfetmiş yapmış.
    hiç yapmayan büyük şirketler utansın.tabi yapmazlar 5'e alıp halka 15'e satmak varken ...

bence orasıdır burasıdır diye eleştirileceğine iyi olmuş inşallah daha iyisi olur deyin geçin aynen benim yaptığım gibi. saygılar
  • % 100 kopya

• Renault dava açabilirmi yani böyle bir yetkisi varmı izinsiz tasarımımı kullanmış diye tabi gerçekten izni yoksa .. hoş çinliler de yapıyo ama bilemiyorum.
  • sitesinde ki fotolara bakan var mı

bukadar mı başarısız olur ya arabayı alıp asfalta photoshop yardımı ile koymuşlar ne kadar dandik olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 8 Temmuz 2007; 21:35:21 >
  • bu arada aracın ağırlığını gören war mı1420kg1.5 80hp ne uçar beeherhalde yanlışlık war..bu arada bu araç spordu demi:d
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.